Ik heb nog maar op eentje gestemd, en dat was idd negatiefquote:
Uiteindelijk had Bobby ook een grens, en vooral met die tombola rond Eline had hij zich wel kunnen manifesteren. Maargoed, je hebt wel gelijk dat hij wel iemand was die de boel bij elkaar hield.quote:Op zondag 10 mei 2009 10:05 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Nee joh, Bobby deed juist zijn best alles overal goed te praten.
Dat ja.quote:Op zondag 10 mei 2009 10:04 schreef pullup het volgende:
[..]
Klopt en ik denk ook dat de nadruk teveel ligt op de zogenaamde interactiviteit waardoor de aandacht ligt op hoe de redactie zich gedraagt en of er leuke opdrachten zijn verzonnen ipv de onderlinge relaties tussen de deelnemers
Dus dat. Marielin piepte behoorlijk gisteravond, maar ze had gewoon gelijk. De uitslag van de pannenkoekenopdracht stond bij voorbaat al vast. Misselijk gedoe.quote:Op zondag 10 mei 2009 10:10 schreef hondjes het volgende:
Het lijkt me anders ook verdomd irritant , om met zo een aandachtshoer in een ruimte te leven.
quote:Op zondag 10 mei 2009 10:10 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik heb nog maar op eentje gestemd, en dat was idd negatief![]()
Niet dat het geholpen heeft, want die gast zit er nog steeds in
Je maakt mij ook niet wijs dat een zoute pannenkoek lekker is. Het enige wat de mannen lekker vonden was de spek.quote:Op zondag 10 mei 2009 10:13 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dus dat. Marielin piepte behoorlijk gisteravond, maar ze had gewoon gelijk. De uitslag van de pannenkoekenopdracht stond bij voorbaat al vast. Misselijk gedoe.
Het is ook niet de eerste keer dat mevrouw privileges heeft. Normaal is het één luxe item, zij krijgt een hele mand vol. Anderen krijgen opdrachten waarbij ze alleen iets voor de groep kunnen winnen, piepiephallo krijgt een patatje voor haarzelf. Moet toch ook eens gaan opvallen.quote:Op zondag 10 mei 2009 10:12 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Dat ja.
Zit deze morgen al te genieten van de gesprekken en de lichaamstaal die verraadt dat de meesten "mixed feelings" hadden bij het opmaken van Eline..
Het zal wel vooropgezet plan zijn, in iedere RLS heb je er een die voorkeur geniet en verwend wordt.quote:Op zondag 10 mei 2009 10:13 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dus dat. Marielin piepte behoorlijk gisteravond, maar ze had gewoon gelijk. De uitslag van de pannenkoekenopdracht stond bij voorbaat al vast. Misselijk gedoe.
Eline wordt genaaid met zout, waardoor Marielin die fout al niet gaat maken. Ze had het dus volledig in eigen hand. Het is toch echt haar eigen schuld dat ze geen pannenkoeken kan bakken.quote:Op zondag 10 mei 2009 10:13 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dus dat. Marielin piepte behoorlijk gisteravond, maar ze had gewoon gelijk. De uitslag van de pannenkoekenopdracht stond bij voorbaat al vast. Misselijk gedoe.
Die fout met het zout had haar de kop al moeten kosten. Niet proeven wat je in een gerecht gooit is fout nummer 1 in de kookwereld.quote:Op zondag 10 mei 2009 10:19 schreef Pek het volgende:
[..]
Eline wordt genaaid met zout, waardoor Marielin die fout al niet gaat maken. Ze had het dus volledig in eigen hand. Het is toch echt haar eigen schuld dat ze geen pannenkoeken kan bakken.
Dream on.quote:Op zondag 10 mei 2009 10:19 schreef Pek het volgende:
Eline wordt genaaid met zout, waardoor Marielin die fout al niet gaat maken. Ze had het dus volledig in eigen hand. Het is toch echt haar eigen schuld dat ze geen pannenkoeken kan bakken.
Mag niet.quote:Op zondag 10 mei 2009 08:58 schreef Recce het volgende:
Eline is ook niet lief! Ze kan haar warme douche best delen met Marielin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |