Ik vond de dag en tijd wel vreemd, maar had verder nog niet doorgedacht. Ik denk dat je idd gelijk hebtquote:Op zondag 27 september 2009 03:25 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Denk je dat de opnamens op zondag waren? En dan ook nog 9 uur 's avonds?
Volgens mij dacht hij gewoon dat het zondag werd uitgezonden...
Wakker worden, Jan Smit is al geweestquote:Op zondag 27 september 2009 10:14 schreef Anniebab het volgende:
Geloof mij nou, Jan Smit, of Nick of Simon moeten ertussen, dan is t pas leuk.Die zijn op t moment hot.
en hij vind zichzelf ook erg grappigquote:Op zondag 27 september 2009 08:38 schreef Okasha het volgende:
Ali-B is echt épisch irritant. Hij hoort zichzelf VEELS te graag praten..
Volgens mij gaat ie nu een theatertour doenquote:Op zondag 27 september 2009 13:45 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
en hij vind zichzelf ook erg grappigwas ooit een hele show van hem op tv, die was echt tenenkrommend.
Er komt vast nog wel een Paling-editie.quote:Op zondag 27 september 2009 10:14 schreef Anniebab het volgende:
Geloof mij nou, Jan Smit, of Nick of Simon moeten ertussen, dan is t pas leuk.Die zijn op t moment hot.
Samequote:Op zaterdag 3 oktober 2009 13:07 schreef Daniane het volgende:
Ik irriteer me zooooooooooo aan Spike.![]()
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 13:07 schreef Daniane het volgende:
Ik irriteer me zooooooooooo aan Spike.![]()
![]()
![]()
Te vet die gast. Ik moet al lachen als ik em in beeld ziequote:Op zaterdag 3 oktober 2009 13:07 schreef Daniane het volgende:
Ik irriteer me zooooooooooo aan Spike.![]()
![]()
![]()
Ja, uitlachenquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:22 schreef Repeat het volgende:
[..]
Te vet die gast. Ik moet al lachen als ik em in beeld zie
Ali werd een beetje gepest deze afleveringquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 14:02 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Was onze allerliefste Ali B nog erg aanwezig of viel het mee deze keer?
Ik moet nog terugkijken
Weleens van Linda, Roos en Jessica gehoordquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 18:34 schreef Mereltje het volgende:
Ik snap ook niet waarom ze die Babette van Veen er in hebben gezet... daar hoor je weinig van.. ik ken haar alleen van GTST en nu doet ze mee als muziekant
Linda, Roos, Jessica en Babettequote:Op zaterdag 3 oktober 2009 18:38 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Weleens van Linda, Roos en Jessica gehoord![]()
En ze heeft nu dus een solo album uit ofzo
Ja, ze was de manager.quote:
kutmuziek ja, maar wel muziek. Er zijn genoeg mensen die daar platen van hebben gekocht. Het doet mij evenveel als de paupershit die Ali B voortbrengtquote:
Ellen, Do en Elize ookquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 21:33 schreef scanman1 het volgende:
Damn, wat is die Isis een lekker wijf. Verreweg mijn nummer 1 van dit stelletje.
Ik ook niet nee, dat is duidelijk. Maar Isis is wel veruit mijn favoriet.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 23:50 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ellen, Do en Elize ook![]()
, ik zou tegen geen van de 4 nee zeggen
.
Iedereen die daar mee doet, denk ik.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 03:33 schreef Repeat het volgende:
Wat een slechte aflevering verder zeg
En b-sterren als Elize die meer dan de Balk binnenharken
Ja daar heb je wel gelijk in..maar Ellen komt zo slordig over..quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 10:44 schreef Stofje het volgende:
Ik had niet verwacht dat Ali B het meeste zou verdienen, wel dat Fernhout het minste zou krijgen. Ik had Isis en Ellen ten Damme wel hoog verwacht, omdat ze ook in het buitenland vrij succesvol zijn.
quote:Paul de Leeuw keert terug bij Ranking the Stars. Het door EVA Media geproduceerde BNN-programma krijgt daarmee de eerste en succesvolle presentator terug nadat de uitzendingen met Sander Lantinga en Sophie Hilbrand minder succesvol waren. De eerste uitzending is op 18 december.
Paul de Leeuw heeft vier edities van Ranking the Stars gepresenteerd. Ik heb het ontzettend naar mijn zin gehad en heb er met ongelofelijk veel plezier aan gewerkt, zei hij bij zijn vertrek, maar na vier seizoenen is het voor mij genoeg geweest. Ik wil me nu weer concentreren op iets anders en dan met name op het produceren van programma’s.
Dat laatste ging niet helemaal naar wens want zijn nieuw bedachte programma’s werden geen succes. Zijn productiebedrijf EVA Media moest zelfs inkrimpen en De Leeuw ging zich weer meer richten op zijn eigen programma Lieve Paul. Nu heeft hij blijkbaar (en gelukkig) weer tijd en zin in het BNN-programma.
Ranking the Stars hoort ook bij hem. Na zijn vertrek is de omroep hiermee doorgegaan, maar de kijkcijfers zakten in. Dat lag niet alleen aan de nieuwe presentatoren, maar ook aan de deelnemende BN’ers. Na zes series met 60 BN’ers is het wel de vraag of Paul de Leeuw ook daar wat aan kan doen. Het is te hopen dat door zijn terugkeer weer meer ‘aansprekende’ bekende Nederlanders mee willen doen aan het programma.
Iddquote:Op woensdag 25 november 2009 13:29 schreef Pisces29 het volgende:![]()
Zonder hem is het zoveel minder leuk
![]()
En hoop op leuke mensen volgende keer, afgelopen seizoen kwam ik niet verder dan 1,5 aflevering, kon me niet boeien
Kathleen heeft nog flinke jetsersquote:Op woensdag 9 december 2009 12:22 schreef shiNinG_staR het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Kijken dusquote:Op woensdag 9 december 2009 12:30 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Kathleen heeft nog flinke jetsers
Dat laatste lijkt me wel interessant. Dat die club vrouwen die kinderliedjes zingen eigenlijk gewoon keihard aan het hoeren en snoeren warenquote:Op donderdag 10 december 2009 00:22 schreef Fides het volgende:
van der Weijden is in ieder geval niet op zn mondje gevallen en is bovendien best intelligent. Die zal het wel met Johnny de Mol aan de stok krijgen. Thomas Berge moet natuurlijk de ideale schoonzoon blijven dus zal wel niets zeggen. Kathleen gaat lekker uit de school klappen op geile avonturen met K3.
Opnames zijn deze week geweest (weet niet welke dag) maar dat was blijkbaar nog te kortdag om er een preview van te makenquote:Op vrijdag 18 december 2009 11:39 schreef Dj_Day-V het volgende:
Tijdens te reclame zag je alleen maar oude beelden(Van seizoen 2)
En alleen maar over Paul de Leeuw.quote:Op vrijdag 18 december 2009 11:39 schreef Dj_Day-V het volgende:
Tijdens te reclame zag je alleen maar oude beelden(Van seizoen 2)
En terechtquote:Op vrijdag 18 december 2009 12:35 schreef marcodej het volgende:
[..]
En alleen maar over Paul de Leeuw.Het wordt wel weer duidelijk wie de show gaat stelen...
Chantal is al geweestquote:Op woensdag 9 december 2009 18:23 schreef bloodymary het volgende:
Jammer dat Chantal Janzen er neit tegelijk in zit met Fatima. Die is toch ook nog nooit geweest, zou wel leuk zijn, die heeft wel humor.
Thanks! Programmeren gaat!quote:Op vrijdag 18 december 2009 11:37 schreef RaymanNL het volgende:
Vanavond om 20:30 de start van de nieuwe serie mét Paul de Leeuw
Ik vind d'r nu al vreselijk dom en irritant.quote:
Ze snapt het volgens mij niet allemaalquote:
Hier kan ik me wel in vindenquote:Op zaterdag 19 december 2009 13:13 schreef shiNinG_staR het volgende:
Jan Kooijman is toch wel érg leuk hoor. Naast z'n aangename uiterlijk is hij grappig, adrem en volgens mij best slim.
Fatima morero de shizzle vind ik niet leuk. Ze heeft geen humor.
Kathleen viel me best mee. Niet hilarisch, maar ze doet leuk mee met de rest
.
Angela is zoals altijd tof.
Maarten, nog weinig gehoord, lijkt me wel erg sympathiek.
En Kim wordt onderschat hoor! Ze is geen rocketscientist maar niet zo dom als iedereen denkt.. denk ik.
Lolquote:Op maandag 21 december 2009 12:50 schreef Grunsfan het volgende:
Vond het niet geweldig, maar op zich een ok begin, wie weet wordt het wel wat.
Jan ken ik helemaal niet maar lijkt me wel leuk en is. Kim lijkt me juist wel ontzettend dom, maar ja, daar is het ook een model voor natuurlijk. Plus het feit dat ze een nogal dubieus verleden en mannensmaak heeft, wellicht komt daar nog iets sappigs uit.
Ik ga volgende week weer kijken in ieder geval!
En Tijl is
quote:Op vrijdag 18 december 2009 20:39 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik vind d'r nu al vreselijk dom en irritant.
Die stem.
En waarom is dat wijf model, ze is lelijk
Daar kan ze toch niks aan doenquote:
Oh dat zal best dat ze dat heeft en er niets aan kan doen, maar daarom klinkt het nog niet minder irritant voor mij.quote:Op maandag 21 december 2009 14:47 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Daar kan ze toch niks aan doen, ze heeft toch een gehoorprobleem of is doof aan 1 kant?
Sinds Paul weer presenteert kijk ik weer..was een leuke uitzending en leuke gasten ook..quote:Op woensdag 25 november 2009 09:48 schreef BoerBert het volgende:
[..]
TofNu weer een stel leuke gasten en ik ga weer kijken.
Waarom scheld jij Tijl uit voor een lama !quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:46 schreef Haaibaaike het volgende:
- Jan Kooijman
- Jette van der Meij![]()
- Johnny de Mol![]()
- Fatima Moreira de Melo
- Kathleen
- Angela Groothuizen![]()
- Tijl Beckand (Lama) (Leuke humor)
- Thomas Berge
- Kim Feenstra
- Maarten van der Weijden
Verkeerd jaquote:Op woensdag 23 december 2009 10:09 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Waarom scheld jij Tijl uit voor een lama !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |