quote:
Zo'n fan ja? Heb je ze ook al eens live gezien?quote:
Welke taal is dit?quote:Nederlaand is een West-Europees laand, dat an de Noordzee lig en hef een totale kusliende van 451 kilemeter. De buurlanen van Nederlaand bin Duutslaand en België.
Nog niet de kans voor gehad, geen geld of op pinkpop maar toen had mn oom de verkeerde dagkaartjes gekochtquote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:32 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Zo'n fan ja? Heb je ze ook al eens live gezien?
Jammer! Vond ze erg goed vorig jaar op PP, ook al ben ik dan niet echt fan ofzo. Maar ze komen vast nog vaker naar NLquote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:34 schreef Tanjaa het volgende:
[..]
Nog niet de kans voor gehad, geen geld of op pinkpop maar toen had mn oom de verkeerde dagkaartjes gekocht
italiaans?quote:
Ben ook niet echt fan, maar wel fan van hun gitaarsolo'squote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:35 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Jammer! Vond ze erg goed vorig jaar op PP, ook al ben ik dan niet echt fan ofzo. Maar ze komen vast nog vaker naar NL
Jawohl! Of gewoon Nedersaksischquote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:47 schreef LaStrange het volgende:
Niedersachsisch
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |