Blijft jelly. Als je hem laat ontdooien wordt het weer precies hetzelfde als voorheen. En bevroren is het een grappige net-niet-meer-wiebelige-maar-nog-wel-indrukbare jelly.quote:Op maandag 11 mei 2009 19:56 schreef mmascha het volgende:
Ik heb gister een stukje Shower Jelly in de vriezer gedaan. Nu keek ik net: nog helemaal niet hard!
Zal dit nog een ijsblokje worden of blijft het jelly?
Lekker is die he?quote:Op maandag 11 mei 2009 20:06 schreef Mayla het volgende:
Woei! Heb net een stukje Ruby Red Slippers in me bad gedaan... heerlijk!![]()
Glitters zag ik al snel niet meer, het schuimt als een tierelier, ruikt erg lekker en zowel bad als ik zijn ongeschonden uit de strijd gekomen.![]()
Begin Lush steeds meer te waarderen, heb nog de helft van een You've Been Mangoed en nog 3 stukjes van de RRS. Baal alleen enorm dat me sample Dream Cream bijna op is. En ga voorlopig nog niet naar Lush....ff doorbijten dan maar
Das al van even geleden maar het was leuk genoeg om even voor je terug te zoekenquote:Op maandag 11 mei 2009 17:31 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nee Haagenbath is niet meer te koop.
Welk glitterbalfiaso?![]()
Twas lachen.quote:Op zondag 1 maart 2009 10:19 schreef oh-oh het volgende:
Oh ik ben echt boos![]()
Ik was eergisteren bij Lush voor die zakken en we stonden leuk te kletsen en we hadden het er over hoe vreselijk die glitters en zo zijn. Beide meisjes vonden dat ook.
Ze hadden een of andere paarse bruisbal bij mn zakken gedaan.
Dus ik gisteravond laat met een halve bal daarvan in bad.
Twas al half 1 of zo...
GLITTERS, echt niet meer normaal.
Ik gelijk opgesprongen, bad leeg, douchen.
Bleven gewoon op me plakken.
Ik was moe en pissig dus ik ben met mn stomme hoofd gaan slapen.
Met als resultaat ( en het viel extra op vanochtend omdat de zon zo fijn schijnt):
een hele badkamer vol met glitter
een hele slaapkamer vol met glitter
schoon beddegoed echt helemaal vol met glitter
en als toetje 4 honden helemaal onder de glitter ( en gisteren ben ik 3 uur bezig geweest met 2 van die honden om ze mooi en schoon te krijgen).
Dus in plaats van vandaag zoals gepland te gaan chillen en wandelen en genieten van het mooie weer , kan ik mijn gisteren schoongemaakte huis weer helemaal gaan schoonmaken, 2 machines glitterwas gaan draaien en 4 honden gaan ontglitteren.
Lush sucks.
quote:Op donderdag 19 maart 2009 21:47 schreef Dipkip het volgende:
Ik had dus een halve badbruisbal gekregen van Oh-oh, want Oh-oh is schijnbaar manisch allergisch voor glitter en ik vond glitter wel lollig. Bovendien, hoe erg kan een halve bal zijn hm![]()
Dus, maskertje op, haarmaskertje op, bal in bad, leuk. Je zag nauwelijks glitter van buitenaf, maar zodra het ding het water raakte was het zo van *POEF* o-ve-ral glitter. En dus niet van die gezellige glitter zoals in Ruby Red Slippers of Gold Star, nee, van die nasty Iridiscent Glitterbug semi-doorzichtige veel te aanhankelijke glittertroep![]()
Maar ach, ik zou daarna toch nog gaan douchen, dus het was nog wel grappig. Maskertjes in laten werken, bad leeg laten lopen. Toch wel erg veel glitter. Dan eerst maar eens de badkuip uitspoelen. Geen effect. Douchestraal op massagestand. Effect: glitter zit nu ook op de muren. Hm.
Douche aan, maskers wegwassen, pompiedom, ladieda. Nog steeds glitterende bombonella's en ook mn benen glimmen meer dan normaal. Buffy maar eens proberen, die ongeveer het scrubbende effect van een baksteen blijkt te hebben, wat handig lijkt gezien hardnekkige glitter. Effect: roze huid. Met glitter![]()
Douche weer op jet-straal, restjes Buffy en glitter wegspoelen, lijkt goed te werken. Badkuip morgen maar bekijken, nu naar bed.
Volgende ochtend: ruw wakker geschud door meneer Dipkip want 'er zitten dingetjes in het bed'. Glitterende dingetjesbadkamer wil ook niet schoon worden
![]()
Nu wil ik graag weten welke bruisbal dit was want ik moet binnenkort naar een verjaardag van iemand die ik niet aardig vindhet was een lichtrozige bal met een poederig geurtje.
Dat was misschien een witte bal die naar mint rook? Da's namelijk Snowdrops. En die heeft lieve glitters.quote:Op maandag 11 mei 2009 20:53 schreef Mayla het volgende:
Oohh dames volgens mij had ik ook 2 van die ballen in de grabbag!
Waren het vrij grote parelmoer achtige glitter-dingies (vond het ook iets van cellofaan weghebben) en dat bovenop het badwater bleef drijven?
Als ik ooit weer eens thuis ben zal ik hem je opsturenquote:Op maandag 11 mei 2009 21:21 schreef Smeej het volgende:
omgomg... dat is echt niet leukik haat glitters...
En ik vind de Beer Jellie wel lekker!!! Vind hem een beetje naar cola ruiken..
Je vergeet: gna, gna. Enquote:Op maandag 11 mei 2009 21:37 schreef oh-oh het volgende:Fairy Jasmine is echt een bad ass motherfuckerhateglitterbal
![]()
Om Dip moest ik echt lachen toen.
Je zou zeggen dat een gewaarschuwd mens voor twee telt maar neeeee Dip was nie bang voor een paar glittertjes.
oeeh... wat wil je er voor terug hebben??quote:Op maandag 11 mei 2009 21:51 schreef Niara het volgende:
[..]
Als ik ooit weer eens thuis ben zal ik hem je opsturen![]()
(kan nog wel langer dan een maand duren vrees ik)
En vertel, wat heb je voor moederdag gekregen?
jij was toch degene die iets Lush-ish kreeg?
Tja allebei Sm..quote:Op maandag 11 mei 2009 22:14 schreef Smeej het volgende:
[..]
oeeh... wat wil je er voor terug hebben??
en
Nee dat was ik niet... eehm dat wasssss schmoopy.
Daar was ik al bang voorquote:Op maandag 11 mei 2009 18:25 schreef -Peach het volgende:
Lol Mayo, die Whoosh jelly is smurfensnot gewordenWel handig met douchen!
Mijn god ik lig in een deuk hierquote:Op maandag 11 mei 2009 20:49 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Das al van even geleden maar het was leuk genoeg om even voor je terug te zoeken![]()
Mijn verhaal:
[..]
Twas lachen.
Ik heb al een poos geen glitter meer gevonden hier gelukkig!
En daarna kreeg Dip de andere helft van die duivelse bal![]()
[..]
oooh verschrikkelijk!quote:Op maandag 11 mei 2009 20:55 schreef oh-oh het volgende:
Nein, dit waren kleine glittertjes die als magneten op je lijf en op je bad en al je spullen plakten.
En het waren er miljoenen!
Dat heb ik nog nooit gehad met christmas kisses... Zo'n rooie driehoek die naar kaneel ruikt?quote:Op dinsdag 12 mei 2009 02:05 schreef Smeej het volgende:
Ik zat net in bad, met de christmas kisses.. krijg ik ineens een schram op mn arm... zie ik dat er gewoon sterretjes in verwerkt zijn...
Ik gok dat ze het over een Witches Ball heeft. Zo'n paarse BBS. Daar zit steranijs in.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 07:57 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dat heb ik nog nooit gehad met christmas kisses... Zo'n rooie driehoek die naar kaneel ruikt?
quote:Op dinsdag 12 mei 2009 08:29 schreef MaJo het volgende:
Smeej, ik heb onder mijn knalgroene jas allstars aan dus dat kan niet missen
Eeehm nee... het is een zeep. Roze. Ik dacht dat dat de christmaskisses waren.. stond wel opt kaartjequote:Op dinsdag 12 mei 2009 07:57 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dat heb ik nog nooit gehad met christmas kisses... Zo'n rooie driehoek die naar kaneel ruikt?
Christmas Kisses is een BBS (Bubble Bar Slice), geen zeep.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 12:18 schreef Smeej het volgende:
[..]
Eeehm nee... het is een zeep. Roze. Ik dacht dat dat de christmaskisses waren.. stond wel opt kaartje
Maar je bent wel lekker eerder klaarquote:Op dinsdag 12 mei 2009 16:57 schreef Smeej het volgende:
Haaai MaJo!!
Was inderdaad super gezellig!!!
Ik zit nu alweer op mn werk
Springen en dansen???quote:Op dinsdag 12 mei 2009 17:47 schreef MaJo het volgende:
[..]
Maar je bent wel lekker eerder klaar
ik ga zo springen en dansenruik nog helemaal naar de HIWTK parfum
Tuulk! Ik zit in blijde afwachting, vandaag zou hij best wel eens kunnen arriveren.quote:Op woensdag 13 mei 2009 08:59 schreef oh-oh het volgende:
Cat, geef jij een gil als je je scrubbal binnen hebt???
Meestal komen mijn pakketjes rond 13.00 uur. Wordt spannend dan!quote:Op woensdag 13 mei 2009 09:29 schreef oh-oh het volgende:
Psies, ik dacht er ook al aan.
Hopenlijk voor 12.30 dan
Ja, dat was niet de meest briljante actie van je.quote:Op woensdag 13 mei 2009 09:46 schreef oh-oh het volgende:Kben zo blij dat die melts zo niet mijn ding zijn
![]()
Ik zit op mijn handen om niet steeds aan jouw Strokes te ruiken.
Waaaaaaaaaaarommmmmm heb ik die niet ook besteld![]()
Stupid me!
Uhuh.quote:Op woensdag 13 mei 2009 09:48 schreef oh-oh het volgende:
Nou ik had wel een reden. Ik heb nog een pot Marilyn en een pot WenShuaPingPong die eerst op moeten.
Dus het was gewoon een hele verstandige beslissing.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |