quote:Op donderdag 7 mei 2009 23:02 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
74M USD nodig
tegen de USD koers is natuurlijk niet zo veel.
dat is twee dagen printen
/edit/M is in dit geval miljard, je zou het bijina vergeten .....
Inderdaad, het valt opzich wel mee. En sommige grote banken hebben niet eens kapitaal nodig zoals GS.quote:Op donderdag 7 mei 2009 23:02 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
74M USD nodig
tegen de USD koers is natuurlijk niet zo veel.
dat is twee dagen printen
/edit/M is in dit geval miljard, je zou het bijina vergeten .....
Ik dacht dat ik het vroeger wel kon ontvangen maar nu in ieder geval niet meerquote:Op donderdag 7 mei 2009 22:57 schreef Queued het volgende:
[..]
Je hebt niet toevallig Ziggo met een aanvullende pakket? Ik kom er net achter dat ik CNBC kan ontvangen
Ja gaan omhoogquote:Op donderdag 7 mei 2009 23:06 schreef Mr.J het volgende:
Futs toch omhoog nu?
Is het ook niet. Maar hosanna is het allerminst. Het feit dat banken al hebben aangegeven kapitaal te zullen raisen ook al staan ze op de lijst van dat ze het niet nodig hebben en citi. group bijvoorbeeld zegt meer op te halen dan wat de stress test nodig acht. + dat alle grote banken op dit moment conference calls over de hele wereld houden betreffende de stress test.quote:Op donderdag 7 mei 2009 23:08 schreef edwinh het volgende:
hmm dit is geen worst case scenario volgens mij morgen maar eens doorlezen.
Ik had toch maar Citi speeders moeten nemenquote:Op donderdag 7 mei 2009 23:07 schreef Westlander het volgende:
Citigroup: After Hours: 4.19 +0.38 (9.97%)
dat is dan ook de enige die beweegt, de rest ligt dood als een pierquote:Op donderdag 7 mei 2009 23:07 schreef Westlander het volgende:
Citigroup: After Hours: 4.19 +0.38 (9.97%)
Geen wonder, die stress tests stellen ook geen flikker voor.quote:Op donderdag 7 mei 2009 23:08 schreef edwinh het volgende:
hmm dit is geen worst case scenario volgens mij morgen maar eens doorlezen.
Laat ik nou net in Citi zitten.quote:Op donderdag 7 mei 2009 23:11 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
dat is dan ook de enige die beweegt, de rest ligt dood als een pier
Dat kan nog steeds lijkt me!quote:Op donderdag 7 mei 2009 23:11 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Ik had toch maar Citi speeders moeten nemen
wil iemand mij en de publieke opinie uitleggen hoe dat het risicoprofiel verlaagt?quote:Op donderdag 7 mei 2009 23:16 schreef sitting_elfling het volgende:
Haha, ze maken inderdaad een goed punt op dit moment. Ze kunnen gewoon fijn converten in hun accountant boekjes om geld te creëren. De vraag is immers hoe ze dit geld gaan krijgen / waar ze het vandaan toveren. Gooien ze er meer equity bij is dat verwatering dus lagere koersprijs en uiteraard gaat alles omhoog![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |