Een discussie aangaan staat niet gelijk aan het op de man spelen tegen een persoon. Men zou juist wat meer verbaal elkaar te woord moeten staan. Alleen heb ik het idee dat jij nog te onontwikkeld bent om deze verschillen los van elkaar te zien. Geeft niet, immers zijn er genoeg sites waar men het verschil voor je uitlegt. Daarnaast hoef je mij niet serieus te nemen dat wordt ook niet van jou gevraagd. Aangezien ik insgelijks ook die mening ben toebedeeld, maar dan tegenovergesteld. Iemand die niet verder komt dan de woorden ''clown-neger'' (vooral op de woorden let op op geen discriminatie letten) en te gelijkertijd een groep mensen over dezelfde kamt scheert kun je per definitie niet eens serieus nemen. Je zelf niet (goed)kunnen uitdrukken en vertellen waarom je tot die mening komt is al een fail opzich. Hoe moet ik die verbeelding zien van ''rappers'' en die groep ''wannabe's'' in videoclips waar je het zo stellig over hebt. Maar goed, soms zeggen foto's meer dan woorden.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 07:28 schreef Dolichologofobie het volgende:
Mister J.Lo, je doet jezelf voor als een persoon die zeer kritisch is, die zowel negatief als positief nieuws kan 'handelen' en zeer inhoudelijk is. Echter, je speelt zelf vaak op de man (wat een uiting van zwakte is). Als je je dan voor wil doen als de persoon die je 'probeert' te zijn, kan ik je niet meer serieus nemen - kon ik je sowieso al niet meer.
Als ik dan ook naar je 'stijl' kijk, lijk je wel een neger-clown (let op: dit is geen discriminatie, maar puur een verduidelijking van een beeld van rappers en wannabe's die uit die clips willen wandelen) die net uit een rap clip is komen wandelen.
Uiteraard verwacht ik niets anders dan een mooie post van je die gaat over mijn geweldige keuze van kleurtjes.
Ik zou toch voor wit gaan denk ik. Ik denk ook dat dat mooier combineert met het antraciet.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 11:48 schreef Imperatore het volgende:
Om het gekissebis hier te doorbreken:
Ik had voor de bruiloft van mijn zus een antraciet pak aan met daaronder een wit hemd en een koperkleurige das. Nou kon ik tijdens de bruiloft geen pochet gaan dragen aangezien ze ook corsages hadden. Maar het lijkt me best leuk om dit een keer met een pochet te combineren. En als ik eerlijk ben, lijkt het me mooier om daar een koperen pochet bij te dragen dan een witte (kleur van mijn hemd).
Foto was dan ook niet gericht tot dit topic, en dan toch je mening daarop bouwen. Behoorlijk stompzinnig noemt men dat. Vandaar die reactie, eigenlijk de moeite niet waard.quote:
Het feit dat jij daarmee over straat durft zegt al genoeg.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:14 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Foto is was dan ook niet gericht tot dit topic, en dan toch je mening daarop bouwen. Behoorlijk stompzinnig noemt men dat.
Want? Jij vind het niks dus is dat de norm. Goh en andere dan weer wel (ook in dat topic). Wat wordt nu de nieuwe norm? Jij bent ook laag ontwikkeld zeg. Mijn argumenten benadrukken het keer op keer. Post eens een foto zou ik zeggen ''held op sokken''. Kunnen we jou ware ''fijnproevers'' materiaal aanschouwen. Al zie ik het nu al somber voor je in.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:20 schreef Teteteterek het volgende:
[..]
Het feit dat jij daarmee over straat durft zegt al genoeg.
Je loopt er gewoon bij als een clown. Als jij en je modevriendjes dat mooi vinden, prima. Maar dat heeft niks met stijlvolle herenkleding te maken.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:25 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Want? Jij vind het niks dus is dat de norm. Goh en andere dan weer wel (ook in dat topic). Wat wordt nu de nieuwe norm? Jij bent ook laag ontwikkeld zeg. Mijn argumenten benadrukken het keer op keer. Post eens een foto zou ik zeggen ''held op sokken''. Kunnen we jou ware ''fijnproevers'' materiaal aanschouwen. Al zie ik het nu al somber voor je in.
Nu benadruk je het weer, laag ontwikkeld. Lees mijn citaat hier voorafgaand nog eens (goed!) door. Daarnaast is er een vraag gesteld. Of probeer je die nu gepast (weer) te verdoezelen.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 13:40 schreef Teteteterek het volgende:
[..]
Je loopt er gewoon bij als een clown. Als jij en je modevriendjes dat mooi vinden, prima. Maar dat heeft niks met stijlvolle herenkleding te maken.
bronquote:Oger opent winkel in Enschede
ENSCHEDE – De Amsterdamse pakkenkoning Oger Lusink opent zijn eerste winkel in de provincie. In september moet de flagshipstore de deuren openen aan van het Van Heekplein in Enschede.
Oger Lusink gaat daarbij samenwerken met de lokale ondernemer Peter van Merkesteijn, wiens dochter Stef in de nieuwe zaak gaat werken. De naam van de winkel wordt Oger, met ‘by Stef’ in de ondertitel. De nieuwe vestiging van Oger moet halverwege september geopend zijn.
De winkel komt in het pand van modewinkel Witteveen, een ambitieuze ondernemer die zijn straat in Enschede wilde omtoveren in een lokale variant op de PC Hooftstraat. Dit eindigde enige tijd geleden in een faillissement.
En wat dus in principe meer 'trying too hard' is dan gewoon een bijpassend pochetje in dezelfde kleur en motief, omdat je je met jouw omschrijving van 'hoe het wel hoort' op het spoor van 'indruk wekken' en 'imagebuilding' begeeft, wat a priori meer met 'trying' van doen heeft dan gewoon je gevoel voor smaak(vol) te volgen.quote:Het mooie van verschillende stoffen en motiefjes te gebruiken is dat het juist een nonchalante uitstraling geeft. je wekt de indruk kennelijk weinig moeite gedaan te hebben de zaken te combineren en komt zodoende met schijnbaar weinig input tot het mooiste resultaat.
Je hebt gelijk. 't uiteindelijke doel is gewoon dat je moeiteloos kunt combineren. Alleen stijl is iets wat je moet ontwikkelen, en voor je zover bent dat je feilloos mooie outfits kunt samenstellen e.d. ben je wel even verder.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 19:27 schreef nout72 het volgende:
Allemaal goed en wel, maar er doet zich iets ironisch en tegenstrijdigs voor:
Dezelfde kleur/motief pochet als das = fout, omdat het lijkt dat 'you're trying too hard'
Andere kleur/motief pochet als das = goed, omdat het lijkt dat je nonchalant bent en eigen stijl hebt, terwijl je in werkelijkheid echt 'trying too hard'![]()
Keeping up appearances?
Totaal mee eens.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 21:16 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Alleen stijl is iets wat je moet ontwikkelen, en voor je zover bent dat je feilloos mooie outfits kunt samenstellen e.d. ben je wel even verder.
In jouw geval zou ik nog willen zeggen, véél oefenen.quote:
Zucht, stijlvol.quote:Op woensdag 1 juli 2009 11:59 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
In jouw geval zou ik nog willen zeggen, véél oefenen.
Oefenen heb je niks aan met kleding, de juiste smaak moet je namelijk ontwikkelen. Dit doe je door je erin te verdiepen. Kennis op te doen, dingen op te zoeken, artikelen te lezen en achtergrond informatie te ''researchen''. Wil je oefenen dan is daar een sportschool een geschiktere locatie voor. Wellicht (ook) voor jou een uitkomst.quote:Op woensdag 1 juli 2009 11:59 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
In jouw geval zou ik nog willen zeggen, véél oefenen.
Tuurlijk gaat dat over kleding. Wat dacht je van tijdschriften, forums, internet, televisie en boeken over mode en herenkleding. Kennis en gezonde inspiratie opdoen. Van zowel ontwerpers, makers, adviseurs en dragers. Daarnaast heeft alles zo zijn geschiedenis.quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:34 schreef nout72 het volgende:
Researchen, verdiepen...en dat gaat dan over kleding.
En vervolgens ga je oefenen om de kennis in de praktijk te brengenquote:Op woensdag 1 juli 2009 20:43 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Tuurlijk gaat dat over kleding. Wat dacht je van tijdschriften, forums, internet, televisie en boeken over mode en herenkleding. Kennis en gezonde inspiratie opdoen. Van zowel ontwerpers, makers, adviseurs en dragers. Daarnaast heeft alles zo zijn geschiedenis.
eindelijk iemand met een normale mening. Zonde dat een topic dat zo leuk was om te volgen compleet verziekt is.quote:Op donderdag 2 juli 2009 14:24 schreef Rubstah het volgende:
ook al doe je zo je best dan sla je alsnog een flater als je je opstelt zoals enkelen zich in dit topic opstellen. Vooral de zogenaamde betweterigheid en het overtuigd zijn van het eigen gelijk terwijl veel zaken een mix zijn van etiquette danwel ongeschreven regels én persoonijke smaak.
Die zitten er wel meer hoor. Zeker in de tijd dat Solitarias hier nog (vaker) was. Het geklep over John Lobb en Pierre Corthay is sindsdien vervlogen en nu is het topic veel laagdrempeliger geworden. Fijnproeven is het niet echt meer, al heeft men snel de neiging om ogenschijnlijk "net" te verwarren met fijnproeven. Vergeleken met de lui uit het "Wat draag je vandaag" topic is het dat ook, maar het heeft weinig te maken met de insteek van het topic. Dan kun je de zaak sluiten, of op deze manier verder gaan.quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:40 schreef Japin het volgende:
[..]
eindelijk iemand met een normale mening. Zonde dat een topic dat zo leuk was om te volgen compleet verziekt is.
Ik heb het gevoel dat het vroeger een topic was voor mensen met een gedeelde passie, nu is het meer opscheppen over de eigen fijnproefkunsten. Zonde, want het was zo leuk om te volgen. De stichters van de reeks hebben elkaar inmiddels gevonden op het stijlforum en laten dit nu wat links liggen toch?quote:Op donderdag 2 juli 2009 23:41 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Die zitten er wel meer hoor. Zeker in de tijd dat Solitarias hier nog (vaker) was. Het geklep over John Lobb en Pierre Corthay is sindsdien vervlogen en nu is het topic veel laagdrempeliger geworden. Fijnproeven is het niet echt meer, al heeft men snel de neiging om ogenschijnlijk "net" te verwarren met fijnproeven. Vergeleken met de lui uit het "Wat draag je vandaag" topic is het dat ook, maar het heeft weinig te maken met de insteek van het topic. Dan kun je de zaak sluiten, of op deze manier verder gaan.
We lurken nogquote:Op donderdag 2 juli 2009 23:58 schreef Japin het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat het vroeger een topic was voor mensen met een gedeelde passie, nu is het meer opscheppen over de eigen fijnproefkunsten. Zonde, want het was zo leuk om te volgen. De stichters van de reeks hebben elkaar inmiddels gevonden op het stijlforum en laten dit nu wat links liggen toch?
'voquote:Op donderdag 2 juli 2009 14:24 schreef Rubstah het volgende:
Ik zie graag mooie herenkleding maar...
Ben ik de enige die vindt dat een aantal heren hier het dragen van de juiste kleding tot de Heilige Graal gepromoveerd hebben?
"Al draagt een aap een gouden ring het is en blijft een lelijk ding."
M.a.w. ook al doe je zo je best dan sla je alsnog een flater als je je opstelt zoals enkelen zich in dit topic opstellen. Vooral de zogenaamde betweterigheid en het overtuigd zijn van het eigen gelijk terwijl veel zaken een mix zijn van etiquette danwel ongeschreven regels én persoonijke smaak.
Dat was het zeker ja. Maar ook op SF valt genoeg te lezen. Desalniettemin is het erg jammer dat het zo een langzame dood sterft.quote:Op donderdag 2 juli 2009 23:58 schreef Japin het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat het vroeger een topic was voor mensen met een gedeelde passie, nu is het meer opscheppen over de eigen fijnproefkunsten. Zonde, want het was zo leuk om te volgen. De stichters van de reeks hebben elkaar inmiddels gevonden op het stijlforum en laten dit nu wat links liggen toch?
Jammer dat je niet wat meer post, er zijn hier veel mensen waaronder ook ik die nog veel van je zouden kunnen leren.quote:
Het enige goede antwoord is dat wat je zelf al hebt gegeven.quote:Op maandag 6 juli 2009 14:27 schreef Repeat het volgende:
Wat is een goeie riem voor bij suede schoenen, en dan geen suede riem
Voor casual met spijkerbroek uiteraard.
ik vind dat dus echt niet mooi, maarja iets anders is dus weer not-donequote:Op maandag 6 juli 2009 15:00 schreef Queque het volgende:
[..]
Het enige goede antwoord is dat wat je zelf al hebt gegeven.
Ik vind het van het soort suede schoen afhangen. Bij suede loafers zijn sommige canvas riemen wel leuk, vind ik.quote:Op maandag 6 juli 2009 19:56 schreef Repeat het volgende:
[..]
ik vind dat dus echt niet mooi, maarja iets anders is dus weer not-done
Een blouse inderdaad.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 09:12 schreef oompaloompa het volgende:
Heeft iemand hier toevallig ervaring met T be dressed in Tilburg?
Zit er aan te denken om daar een hemd/blouse op maat te laten maken
(hoe heet uberhaupt een vrouwen-overhemd?)
Mooie hoed. Is-ie zwart?quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:32 schreef MaartenGrendel het volgende:
Ik zou nog een foto van m'n Stetson posten, bij deze:
[ afbeelding ]
Dankje, in het echt is 'ie donkerbruin. En ik ben 25 en vind de jaren 20 kledingstijl gewoon heel erg gaaf.quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:37 schreef kortsluiting87 het volgende:
[..]
Mooie hoed. Is-ie zwart?
Zelf vind ik me nog te jong (22).
"Nara Camice" is een betaalbaar italiaans merk met een hele mooie pasvorm en goede kwaliteit. Ze worden helaas niet in Nederland verkocht maar zeker weten doe ik dat niet. Ik draag ze alleen op werk en koop ze in Italie.quote:Op woensdag 29 juli 2009 23:23 schreef Godspeed. het volgende:
Niet echt heel fijnproverig, maar ik ben op zoek naar een wat goed zittende hemden in Amsterdam.
Ik heb de laatste tijd wat hemden gehaald bij Shirts & Capuccino in Amsterdam en die zitten wel prima. Verder vind ik het überhaupt lastig om maatje 37 slimfit te vinden in Amsterdam. Dus als iemand nog wat weet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |