E-W Had weer eens een date, want welke vrouw wil er nou geen date met mij.
Vorige week had ik 'r ontmoet via via, en we hadden vandaag een date, lekker chillen met een ijsje ( mijn ijsje ) in het parkje. Nou, goed idee, toch!?
NEE. GEEN GOED IDEE.
Wat heb ik een kut date gehad, ik kwam al aanfietsen, gelijk zag ik al dat het niet bepaald een sociaal type is, ze doet vmbo-kader, en dat kon je godverdomme merken ook, tering zeg, wat was zij dom. Ik dacht, oh, kan ik nog wel overheen kijken aangezien ze echt heel knap is. Dus ik start een gesprek, ging OOK niet goed. Ik deed mijn allerbest en heb elk verhaaltje wat ik ken er uitgeperst, maar op alles wat ik zei was het antwoord ALTIJD: Ja - nee - weet ik niet - vind ik ook. Van die gesloten kanker antwoorden waar ik niets aan had.
Het enige wat ze zei is dat ze van hockey hield, vogels, getinte jongens ( euj ) , en honden.
Ja, erg leuk allemaal. Maar praat godverdomme met me mee als je überhaupt wilt dat het iets wordt.
Ben na een uurtje maar naar huis gegaan, gezegd dat ik moe was en wilde slapen. ( Ik hoop dat ze hem vatte en dat ik er eigenlijk mee bedoelde dat ik moe van HAAR werd en eigenlijk gewoon naar HUIS wilde gaan ) maar nee hoor, ze vatte het niet, wat resulteerde tot een sms'je waar dit in stond " iloveyouboy xx "
Zucht, wat moet ik ermee.. zondag zou ik met haar gaan zwemmen met een vriendin van haar en mijn beste vriend. Ik kijk het nog een keertje aan, lees eens een boek, goddámn.
Samenvatting: Grietje is te dom voor woorden, ik val ook een beetje op intelligentie weet je.
Oja, je krijgt geen pics te zien.
[ Bericht 50% gewijzigd door swarmahoer op 07-05-2009 17:47:43 ]
I have had it with these motherfucking snakes on this motherfucking plane!