Ik gok dat deze mensen het beter weten: http://www.ngva.net/vragen.htmlquote:Op woensdag 6 mei 2009 22:40 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Dan ken jij andere onderzoeken dan ik.
quote:15. Zal ik me erg schuldig voelen na een abortus?
onderzoek is gebleken dat maar weinig vrouwen zich schuldig voelen na een abortus.
Sommige vrouwen voelen zich er schuldig over dat ze zich niet schuldig voelen! Als de behandeling voorbij is en het achteraf erg is meegevallen, is opluchting de algemene reactie. Iedereen ziet tegen de abortus op, dat spreekt van zelf. Na de ingreep kun je je nog een paar dagen verdrietig voelen. Het is voor de verwerking van groot belang dat je er met iemand die je vertrouwt goed over praat. Niemand kan de toekomst voorspellen. Niemand kan met zekerheid zeggen wat de consequenties van welke keuze dan ook, zullen zijn. Als je met problemen blijft zitten kan je ook altijd terug naar de kliniek om erover te praten. Als je dat niet wilt kun je natuurlijk ook naar je huisarts. Die kan je dan ook verwijzen naar meer gespecialiseerde deskundigen.
Precies: wat heb jij er mee te maken dat iemand voor een abortus kiest? Geen hol.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:40 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Wat wil je nou? Als jij iemand een hersenbeschadiging toedoet, moet ik dan maar voor die persoon zorgen? Wat heb ik ermee te maken?
Onderzoek toont het tegenovergestelde aan.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:39 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Maar ik denk niet dat dergelijke problemen bij abortus vermeden worden, veel vrouwen dragen zoiets hun hele leven mee.
Uitzonderingen hou je altijd.... dooddoener ik weet het, maar het verhaal van Gianna is nou niet echt een argument om abortus te verbieden.quote:[..]
Kijk naar Gianna Jessen, die leeft een vrij productief bestaan. Wat niet geheel verbazend grotendeels gewijd is aan propaganda tegen abortus, maarja.
quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:40 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Dan ken jij andere onderzoeken dan ik.
Bedankt voor het zoekenquote:Op woensdag 6 mei 2009 22:42 schreef Wappie78 het volgende:
[..]
Ik gok dat deze mensen het beter weten: http://www.ngva.net/vragen.html
[..]
Dat moet iedereen voor zichzelf bepalen, ik geef het ook niet als argument om abortus te verbieden, ik geef het als voorbeeld om wat dieper na te denken over wat abortus inhoudt.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:43 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Onderzoek toont het tegenovergestelde aan.
[..]
Uitzonderingen hou je altijd.... dooddoener ik weet het, maar het verhaal van Gianna is nou niet echt een argument om abortus te verbieden.
Dat is precies wat wij je proberen bij te brengen.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:44 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Dat moet iedereen voor zichzelf bepalen, ik geef het ook niet als argument om abortus te verbieden, ik geef het als voorbeeld om wat dieper na te denken over wat abortus inhoudt.
En ik probeer jullie bij te brengen dat er mensen zijn met een andere mening en dat die niet noodzakelijk gek zijn.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:46 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Dat is precies wat wij je proberen bij te brengen.
Niemand heeft hier gezegd dat ze gek zijn hoor.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:47 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
En ik probeer jullie bij te brengen dat er mensen zijn met een andere mening en dat die niet noodzakelijk gek zijn.
Heb je al eerder gezegd en toch deed je leuk meequote:Op woensdag 6 mei 2009 22:47 schreef Provinciaal het volgende:
Maar ik heb genoeg van deze herhalingsoefening,
En dan komen we weer uit op dezelfde conclusie: Dat moet iedereen voor zichzelf bepalenquote:binnen een paar weken is gegarandeerd dezelfde discussie weer aan de gang hier, met dezelfde standpunten en argumenten....
Kijk het is ook niet dat hier iemand zegt: als je tegen abortus bent dan zit je fout.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:47 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
En ik probeer jullie bij te brengen dat er mensen zijn met een andere mening en dat die niet noodzakelijk gek zijn.
My thoughtsquote:Op woensdag 6 mei 2009 22:49 schreef Wappie78 het volgende:
[..]
Kijk het is ook niet dat hier iemand zegt: als je tegen abortus bent dan zit je fout.
Nee het is alleen dat wij zeggen: ieder z'n ding. Het is in elk geval niet wenselijk (voor mij) dat de overheid daarover het laatste woord heeft.
En dat is de essentie. Prima tegen abortus? Doe het dan ook niet.
Sta je er niet zo negatief tegenover en je komt in een situatie terecht waarin het misschien wel beter zou kunnen zijn, overweeg het dan.
Maar die vrijheid van keuze moet er wel blijven bestaan. En die vrijheid kan er niet zijn als er een verbod komt. Terwijl de keuze wel vrij is, zoals het nu is. En dat moeten we zo houden.
dat is een mooi streven, maar soms moeten mensen ook tegen zichzelf of tegen anderen beschermd worden. Niet dat dat per se het geval is in deze, maar vrijheid blijheid vind ik weer het andere uiterste in een gevoelige kwestie als dit.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:49 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Niemand heeft hier gezegd dat ze gek zijn hoor.
[..]
Heb je al eerder gezegd en toch deed je leuk mee![]()
[..]
En dan komen we weer uit op dezelfde conclusie: Dat moet iedereen voor zichzelf bepalen
Maar dat zijn ze wel: ze willen een wildvreemde vrouw vertellen wat ze met haar eigen lichaam moet doen. Dat.is gewoon fascistisch.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:47 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
En ik probeer jullie bij te brengen dat er mensen zijn met een andere mening en dat die niet noodzakelijk gek zijn.
Dat is onjuist, men wil juist meer vrijheid voor de rechter om de plegers van abortus te kunnen vervolgenquote:Op donderdag 7 mei 2009 07:07 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Maar dat zijn ze wel: ze willen een wildvreemde vrouw vertellen wat ze met haar eigen lichaam moet doen. Dat.is gewoon fascistisch.
Dan kan er nog een hele goeie zangeres uit voortkomen: http://nl.wikipedia.org/wiki/Etta_Jamesquote:Op woensdag 6 mei 2009 21:43 schreef Wappie78 het volgende:
Open doel.
Moeder is 14 en verkracht door haar vader. Wat nu?
De voorstanders die naar volle tevredenheid geaborteerd zijn zul je hier niet zien postenquote:Op donderdag 7 mei 2009 09:32 schreef buachaille het volgende:
We kunnen in ieder geval constateren dat de voorstanders van abortus in dit topic al geboren zijn.
De tegenstanders van abortus die tegen hun zin zijn geaborteerd ook nietquote:Op donderdag 7 mei 2009 10:34 schreef Papierversnipperaar het volgende:
De voorstanders die naar volle tevredenheid geaborteerd zijn zul je hier niet zien posten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |