zielig , neequote:Op woensdag 6 mei 2009 00:06 schreef Danny het volgende:
[..]
sorry, maar iedereen vindt haar opeens zielug
ikke niet, ik was bijna gestopt met kijken want ik trok het gedrag van haar voor geen meterquote:Op woensdag 6 mei 2009 00:06 schreef Danny het volgende:
[..]
sorry, maar iedereen vindt haar opeens zielug
Ben er lekker tussenuit geweest en ben v.a. 22.00 aan het streamen, wat de reacties betreft, het is niet anders kan er niet mee zitten.quote:Op woensdag 6 mei 2009 00:09 schreef mevrouwdebok het volgende:
maar renate vertel waarom kom je nu pas na zoveel dagen op fok ? heb je het er erg moeilijk mee gehad ?
renate is er nu niet hequote:Op woensdag 6 mei 2009 00:12 schreef Espabilado het volgende:
Als ze dit keer maar wel met het spel doorgaan ipv de kaarten neer te leggen en duf te gaan ouwehoeren
wie?quote:Op woensdag 6 mei 2009 00:12 schreef Maanvis het volgende:
Okay, amber is helemaal losgeslagen nu. Arme Jan. Arme Jade!
ze (ik) kunnen schrijven wat ze willen .... je hebt hier je mondje los .... in the bunker had je het ookquote:Op dinsdag 5 mei 2009 23:56 schreef Bunker-Renate het volgende:
niet iedereen heeft maat supermodel, de ulla popkin moet ook aan haar trekken komen he,![]()
precies dat dus , t was EINDELIJK fucking interresantquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |