quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Toch niet fijn voor Peter, die krijgt het 's nachts wel voor z'n kiezen. Eerst in die kist, afgelopen nacht buiten gelegen, nu komende nacht weer geen oog dicht doen
nee joh, dat gaan ze nu gezellig samen doen.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:37 schreef Tessio het volgende:
Einde ijsberen voor Peter
Hij heeft wel een biefstuk moeten eten, vanavond.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:41 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
En Pim ontspringt keer op keer de dans en hoeft niets te doen?
had tie maar thuis moeten blijvenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Toch niet fijn voor Peter, die krijgt het 's nachts wel voor z'n kiezen. Eerst in die kist, afgelopen nacht buiten gelegen, nu komende nacht weer geen oog dicht doen
Meer gehaktballenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:41 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze heeft net zo'n platte reet als Nadia. Maar als ik dat zeg ben ik weer jaloers. Het zij zo.
Neem dan de reet van Natasia, daar kunnen de dames nog een puntje aan zuigenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:41 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze heeft net zo'n platte reet als Nadia. Maar als ik dat zeg ben ik weer jaloers. Het zij zo.
Dat deed ie toch weer topquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:42 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Hij heeft wel een biefstuk moeten eten, vanavond.
Pics or it didn't happenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:37 schreef NrTH het volgende:
[..]
Ja, Eline stond voor 2 secs in vol ornaat in beeld
Ja, dat valt ook niet meequote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:42 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Hij heeft wel een biefstuk moeten eten, vanavond.
Duh. Tuurlijk niet. Hij is de figurant.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:41 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
En Pim ontspringt keer op keer de dans en hoeft niets te doen?
Buiten gelegen totdat zijn potje met gel werd afgenomen. En toen kwam hij tot de conclusie dat die belachelijke piekjes er ook af kunnenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Toch niet fijn voor Peter, die krijgt het 's nachts wel voor z'n kiezen. Eerst in die kist, afgelopen nacht buiten gelegen, nu komende nacht weer geen oog dicht doen
Volgens mij wel want ze hebben allebei een apart slotje met sleutel.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:42 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Hoe dan ook, Jeroen kán deze opdracht niet verprutsen als Peter dat niet wil
Had hier nadrukkelijk gevraagd of ie ergens mee bezig was...is met een verklote comp. boven bezig..nee hoor ben niks aan het doen...ehhh beneden is hij bezig om iets binnen te halenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:41 schreef D. het volgende:
[..]
Ik heb de oorzaak gevonden.
Er stond een computer torrent binnen te halen
Inderdaad, ook dat nog. Hij krijgt veel meer voor z'n kiezen dan ieder ander daarquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:44 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Buiten gelegen totdat zijn potje met gel werd afgenomen. En toen kwam hij tot de conclusie dat die belachelijke piekjes er ook af kunnen
Dat gunnen ze hen wel, en ons nietquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:44 schreef HiDiHo het volgende:
En alle bewoners zagen haar gewoon in vol ornaat
Ja, maar die sleutel ligt op tafel toch? Als Peter niet wil dat hij die pakt blijft hij een eind bij die tafel weg. Dat wordt dan ketting- i.p.v. touwtrekkenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:45 schreef lies1958 het volgende:
[..]
Volgens mij wel want ze hebben allebei een apart slotje met sleutel.
Heb geen bezwaar tegen bepaalde ornatenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:44 schreef HiDiHo het volgende:
En alle bewoners zagen haar gewoon in vol ornaat
ik heb verder niks open staan snap het niet .quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:41 schreef D. het volgende:
[..]
Ik heb de oorzaak gevonden.
Er stond een computer torrent binnen te halen
Ik doe niets anders als normaal, had er toch last vanquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:45 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Had hier nadrukkelijk gevraagd of ie ergens mee bezig was...is met een verklote comp. boven bezig..nee hoor ben niks aan het doen...ehhh beneden is hij bezig om iets binnen te halen
'Het' iets is misschien wel fragiel, maar heeft zonder morren 48 uur op bonen geleefd, en een redelijk zware drill sessie ondergaan. Ik vind 'r een doorzetter.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:46 schreef Peter6000 het volgende:
Wat een ontzettend fragiel iets eigenlijk.
Wat weegt zoiets nou, 40 kg ofzo??
Juist! Dat is dan weer mooi.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:42 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Hoe dan ook, Jeroen kán deze opdracht niet verprutsen als Peter dat niet wil
Ik ben in staat credits te kopenquote:
zo'n 60quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:46 schreef Peter6000 het volgende:
Wat een ontzettend fragiel iets eigenlijk.
Wat weegt zoiets nou, 40 kg ofzo??
53/55 kg schat ik zo.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:46 schreef Peter6000 het volgende:
Wat een ontzettend fragiel iets eigenlijk.
Wat weegt zoiets nou, 40 kg ofzo??
Ja en de rest had niks.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:47 schreef tonja het volgende:
[..]
'Het' iets is misschien wel fragiel, maar heeft zonder morren 48 uur op bonen geleefd, en een redelijk zware drill sessie ondergaan. Ik vind 'r een doorzetter.
quote:
Ja, want mensen doen 'het' IRL nietquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:48 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Kan er niet mee zitten,zalig dat dit eindelijk een programma is zonder dat gegeil
Peter heeft vanmiddag een gesprek boven gehad, misschien heeft hij Huub toen gezien.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:48 schreef lies1958 het volgende:
hoe kunnen ze nu weten dat huub boven aan het werk is? Ze hebben toch geen contact met de regie.
Pavlovquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:49 schreef Peter6000 het volgende:
Amber is erg geconditioneerd op de sirene.
Huub roept ook om.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:48 schreef lies1958 het volgende:
hoe kunnen ze nu weten dat huub boven aan het werk is? Ze hebben toch geen contact met de regie.
Hoezo "de rest had niks"???? Die hebben nog vrolijk pannenkoeken gegeten terwijl Eline en Jeroen met de 48 uur bruine bonen bezig waren.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:49 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Ja en de rest had niks.
Knap hoor om het dan vol te houden
Ik heb juist zoiets van laat het nou een keertje goed zien, dan ben je van al het gegeil af, maar kennelijk wil de regie dat men blijft bunk..eh. hunkerenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:48 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Kan er niet mee zitten,zalig dat dit eindelijk een programma is zonder dat gegeil
Doe normaal, ze heeft gewoon normaal gewicht... moet jij niet bij Renate zijn?quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:46 schreef Peter6000 het volgende:
Wat een ontzettend fragiel iets eigenlijk.
Wat weegt zoiets nou, 40 kg ofzo??
echt niet, 56/58 kiloquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:46 schreef Peter6000 het volgende:
Wat een ontzettend fragiel iets eigenlijk.
Wat weegt zoiets nou, 40 kg ofzo??
en peter zei net dat huub zn blog ook altijd afsloot met lief zijn oid en dat stond nu ook onderaan deze opdrachtquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:49 schreef logicc123 het volgende:
[..]
Peter heeft vanmiddag een gesprek boven gehad, misschien heeft hij Huub toen gezien.
Wie koopt er nou blikken, dat weet niemandquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:51 schreef Stefan het volgende:
Amber telt handmatig een traitje bierKom op zeg, iedereen weet dat dat 24 is
Is dat alles?quote:
Peter opperde dat omdat er 'lief zijn' of zo onder aan de opdracht stond. Hij dacht dat Huub dat wel geschreven zou hebben omdat die ook altijd 'liefs' onder zijn blog zet.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:48 schreef lies1958 het volgende:
hoe kunnen ze nu weten dat huub boven aan het werk is? Ze hebben toch geen contact met de regie.
...unkerenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:51 schreef D. het volgende:
[..]
Ik heb juist zoiets van laat het nou een keertje goed zien, dan ben je van al het gegeil af, maar kennelijk wil de regie dat men blijft bunk..eh. hunkeren
Gisteravond kregen ze ook niks.Ze hebben alleen die pannekoeken op.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hoezo "de rest had niks"???? Die hebben nog vrolijk pannenkoeken gegeten terwijl Eline en Jeroen met de 48 uur bruine bonen bezig waren.
Ze hadden alleen maar niks vanaf het moment dat Jeroen zijn deel van het duel verprutst had, dus dan hebben we het over een paar uur.
Ik ga er vanuit dat hij niet alles in z'n eentje doet, maar die paar extra handen lijken wel wat verschil te makenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:51 schreef FuTilE het volgende:
Het is te merken dat Huub in de Bunker op de redactie zit. Goed opgelet bij DGK, jongen
Hoeft ook niet, maar als je in een RLS zit is het gewoon, ga dan niet krampachtig alles verbergen.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:52 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat van andere moeten zien.
Kan me niet echt boeien om andere te zien.
Kijk, dat kan, dat is vette pech, maar niet hier lopen klootviolen als ik streams wil kijkenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:47 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ik doe niets anders als normaal, had er toch last van
Hoor Huub roept ook door de speaker.Dus niet zo moeilijk dat ze denken dat Huub het briefje heeft geschreven.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:51 schreef Marrije het volgende:
[..]
en peter zei net dat huub zn blog ook altijd afsloot met lief zijn oid en dat stond nu ook onderaan deze opdracht
Ik zag het ook jaquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:54 schreef mazaru het volgende:
Daarom wou die dus liever niet kaal![]()
[ afbeelding ]
Hier klooienquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:54 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Kijk, dat kan, dat is vette pech, maar niet hier lopen klootviolen als ik streams wil kijken
Volgens mij staat er nog een fles sterkere alcohol, voor de spelletjesquote:Op dinsdag 5 mei 2009 21:53 schreef Espabilado het volgende:
6 bier de man, fles wijn de vrouw, mwoh... komt er straks een 2de ronde alcohol?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |