Ik heb het elders ook al aangekaart, ik heb niet voor niets credits gekocht.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 19:43 schreef Danny het volgende:
[..]
ze melden ook steeds dat er een nieuwe poll staat, maar daar klopt ook geen kut van.
quote:Op dinsdag 5 mei 2009 19:47 schreef Maanvis het volgende:
Peter's haar in een apart zakje.. kunnen we zo gaan bieden?
Peters kroeg welquote:Op dinsdag 5 mei 2009 19:47 schreef Chanel5 het volgende:
Zijn haar in een apart zakje? daar ga ik niet op bieden hoor
Nope niets gedaan, gewoon pc uit weg gegaan en kom net terug denk ahh ff kijken als marielin eruit komt en kan er totaly niet meer op, heel vaag!quote:Op dinsdag 5 mei 2009 19:44 schreef FuTilE het volgende:
[..]
Cookies al es weggegooid of security settings/exceptions aangepast?
de hele fokking dag janken is ook een prestatie. Ik vind dat marielin wel een biefstuk en pincet mag. de andere twee hebben geen fuck gedaan. zeker amber niet.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 19:46 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb het elders ook al aangekaart, ik heb niet voor niets credits gekocht.
Nu staat er een onbegrijpelijke poll: Doorzetters belonen? Wie dan en waarvoor? Alleen de 'dames' komen in aanmerking, dat zijn dan zeker Marielin en Eline, want wat heeft Amber gepresteerd?
Peter heeft al aan Marielin laten weten dat hij de sigaretten met haar deelt.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 19:47 schreef Dottey het volgende:
marielin zit toch in de iso.. zij krijgt vast wel een peukje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |