Grote woorden, het is alleen weer op weinig gebaseerd. Maar nee, ik heb hier de eenvoudige geest.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 06:40 schreef Twerk het volgende:
[..]
Jawel, maar niet selectief. Vandaar mijn vraag ook waarom die selectie. Goed beschouwd is het natuurlijk vooral terug te voeren op een vrij eenvoudige geest... De laatste woorden van jouw zin skip ik maar even.
Nouja, de "eenvoudige geest" was meer in het algemeen. Maar idd, als je het zo wil lezen bezit jij die inderdaad van ons twee.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 06:48 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Grote woorden, het is alleen weer op weinig gebaseerd. Maar nee, ik heb hier de eenvoudige geest.![]()
Je bent dus wel eens verontwaardigd. Ik geloof er niks van dat deze verontwaardiging non-variabel is in jouw leven. Mijn stelling is dan ook dat je per definitie selectief verontwaardigd bent als je ooit verontwaardigd bent geweest.
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 07:12 schreef DJMarcel.nl het volgende:
Hoe fout is dit:
[ afbeelding ]
edit: Het 9-jarig meisje dat op het asfalt ligt (blauwe hesje op de overbekend foto) was 1 van 5 (zwaar)gewonde leden van een Tilburgse gehandicaptendrumband.
Heeft ze het overleefd?
quote:In Eindhoven gingen de feestlijkheden gisteravond gewoon door. Zelfs de minuut stilte om acht uur werd nauwelijks in acht genomen.
Goh,. dat kon ik zelfs bedenken na 17 bier en zonder titel voor mijn naam. En dat nog wel in 2 seconde.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 07:30 schreef fespo het volgende:
"De combinatie van een economische crisis en een dreigende pandemie kan de aanleiding zijn geweest voor de rampzalige daad van Karst tijdens Koninginnedag.
Dat zegt de Duitse professor Adolf Gallwitz in het AD."
bron: http://www.spitsnieuws.nl/archives/binnenland/2009/05/niemand_mocht_erin_bij_karst.html
Simplistisch gesteld, niet iedereen reageert hetzelfde, we zijn geen robots met een voorgeprogrammeerd pad. Als Pietje bij een bedrijf werkte waar hij niet goed zijn best deed, of het bedrijf gaat slechter en moet mensen ontslaan heeft Pietje botte pech. En jantje die bij hetzelfde bedrijf werkt mazzel of deed wel zijn best. Dat Pietje daarna doordraait is ook een kans, maar Jantje kan, ondanks zijn baan en inkomen, ook doordraaien om andere dingen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 06:47 schreef Neemmijnietserieus het volgende:Simplistisch gesteld: Waarom mag bijvoorbeeld Jantje wel z'n werk in inkomen houden en moet Pietje alles wat hij heeft opgeven omdat hij zonder werk komt te zitten, waardoor dat soort noodsprongen en maffe acties dichterbij komen!
dat dus!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 05:32 schreef Strani het volgende:
Tóch vind ik dit niet het moment om het bestaansrecht van het koningshuis ter discussie te stellen. Laten we er gemakshalve maar van uit gaan dat de overledenen wel vrij koningsgezind waren, die zouden hier niet blij mee zijn.
Wat een lulkoek. 3 van de 4 overledenen kwamen uit een dansgroepje bestaande uit wat surinamers uit Almere.. Die zullen zeker veel waarde hebben gehecht aan dat (betekenisloze en sneue) koningshuis... Schiet toch op.quote:
Wat boeit het? Als die man niet op het koningshuis was gereden had hij wel wat anders gedaan. My god, kortzichtige meuk hier.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 07:55 schreef Twerk het volgende:
[..]
Wat een lulkoek. 3 van de 4 overledenen kwamen uit een dansgroepje bestaande uit wat surinamers uit Almere.. Die zullen zeker veel waarde hebben gehecht aan dat (betekenisloze en sneue) koningshuis...
Dit het echte leven noemenquote:Op vrijdag 1 mei 2009 05:09 schreef Twerk het volgende:
Bij nader inzien: Ik betreur de onschuldige slachtoffers etc., maar het is anderzijds een goede zaak dat de nutteloze grootverbruikers zoals Jostie Alexander en Bea het echte leven eens van dichtbij hebben meegemaakt na decennia lang in een ivoren toren geouwehoerd te hebben....
De kortzichtigheid zit hem vooral in het feit dat jij maar weereens op de feiten vooruit loopt. Je hebt geen idee wat hem bezielde (nog geen dag geleden).. In dat kader zou jij je misschien bij de feiten kunnen houden en niet zo dom schreeuwen.. Kortzichtigheid kent geen tijd. Thats right.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 07:56 schreef Pheno het volgende:
[..]
Wat boeit het? Als die man niet op het koningshuis was gereden had hij wel wat anders gedaan. My god, kortzichtige meuk hier.
Yep. Dagelijks. Denk je nou serieus dat dit zo bijzonder erg is? Eenmaal in het juiste perspectief gezien..quote:Op vrijdag 1 mei 2009 07:58 schreef Bowlingbal het volgende:
Wtf, wat een topic is dit ineens geworden..
[..]
Dit het echte leven noemen, wtf dude
Jij denkt dat die man 100% bij was? Lollerz.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 08:09 schreef Twerk het volgende:
[..]
De kortzichtigheid zit hem vooral in het feit dat jij maar weereens op de feiten vooruit loopt. Je hebt geen idee wat hem bezielde (nog geen dag geleden).. In dat kader zou jij je misschien bij de feiten kunnen houden en niet zo dom schreeuwen.. Kortzichtigheid kent geen tijd. Thats right.
Volgens mij heeft jou papa extra zijn best gedaan toen hij je verwekte. Zo erg zijn best dat hij een chromosoompje meer heeft meegeleverd. Gewoon voor niets.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 08:09 schreef Twerk het volgende:
[..]
De kortzichtigheid zit hem vooral in het feit dat jij maar weereens op de feiten vooruit loopt. Je hebt geen idee wat hem bezielde (nog geen dag geleden).. In dat kader zou jij je misschien bij de feiten kunnen houden en niet zo dom schreeuwen.. Kortzichtigheid kent geen tijd. Thats right.
Vanzelfsprekend niet. Dat kun je ook vaststellen. Het slaat vervolgens nergens op om zeker denken te weten dat hij later wel iets anders had gedaan. Mensen die vanuit een bepaalde obsessie handelen (wat zou kunnen), hebben totaal geen interesse voor anderen doelwitten enz. In dat kader is het is dan ook een vrij domme opmerking.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 08:15 schreef Pheno het volgende:
[..]
Jij denkt dat die man 100% bij was? Lollerz.
Zoveel woorden en geen enkel argument of standpunt? Ga idd slapen jij. Dumbass.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 08:16 schreef Zemi77 het volgende:
[..]
Volgens mij heeft jou papa extra zijn best gedaan toen hij je verwekte. Zo erg zijn best dat hij een chromosoompje meer heeft meegeleverd. Gewoon voor niets.
Serious dude. Ga slapen en werk die alcohol uit je lichaam.
Waarom weet jij zo zeker dat hij dan de aanslag alleen richting koninklijk huis deed? Vooral omdat de politie nu een aanname doet wat de man wilde. De man zelf heeft wat gezegd waaruit de politie opmaakt dat het een aanslag tegen het Huis was, maar assumptions is the mother of all fuckups.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 08:20 schreef Twerk het volgende:
[..]
Vanzelfsprekend niet. Dat kun je ook vaststellen. Het slaat vervolgens nergens op om zeker denken te weten dat hij later wel iets anders had gedaan. Mensen die vanuit een bepaalde obsessie handelen (wat zou kunnen), hebben totaal geen interesse voor anderen doelwitten enz. In dat kader is het is dan ook een vrij domme opmerking.
En wie ben jij om daar over te oordelen?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 02:45 schreef Rots het volgende:
[..]
Als je op Fok! gaat verkondigen dat je tranen in je ogen krijgt van deze "aanslag" ben je wel een beetje raar bezig.
Rots, iemand zonder empatisch vermogen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 08:23 schreef Nielsch het volgende:
[..]
En wie ben jij om daar over te oordelen?
Iemand met gezond verstand en een redelijk relativeringsvermogen?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 08:23 schreef Nielsch het volgende:
[..]
En wie ben jij om daar over te oordelen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |