Preciesquote:Op donderdag 30 april 2009 15:10 schreef Falco het volgende:
[..]
MIsschien wilde de dader alleen maar een signaal af geven om die bus in de zijkant te raken. Slachtoffers in die bus hoeven niet zijn primaire doel te zijn, omdat hij vooraf niet de middelen (explosieven) had om zoiets op poten te zetten.
quote:Op donderdag 30 april 2009 15:09 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Hoe zit dat precies? Hoe kom je aan die informatie?
quote:Opzettelijke actie
De auto reed kort voor de middag met hoge snelheid door een groep mensen die langs de kant naar Koninginnedag keken. De koninklijke bus was net gepasseerd.
De auto kwam met al zwaar beschadigd aangereden en kwam uiteindelijk tegen een zuil tot stilstand. Een agent op een fiets kon op tijd wegduiken. Een ooggetuige omschrijft de bestuurder als een blanke jonge man. Hij zou al eerder geprobeerd hebben om door een afzetting heen te reden. De politie stuurde hem toen weg.
De politie onderzoekt de auto minitieus. De Explosieven Opruimingsdienst helpt mee. De Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding is ook nauw betrokken bij het onderzoek naar de gebeurtenissen in Apeldoorn.
http://headlines.nos.nl/forum.php/list_messages/15403
Als je met dermate hoge snelheid op een groep mensen in rijdt dan zou je moeten weten dat dat dodelijke gevolgen kan hebben (deze redenatie is ook gevolgd toen iemand een stoeptegel van een viaduct gooide). Dan moet je vervolgens aantonen dat de dader het met voorbedachte rade deed. Als hij de bus gevolgd heeft (wat wordt gesuggereerd) dan kun je dat proberen hard te maken maar ik twijfel in hoeverre dat hier zou werken omdat de dader wss. niet het publiek als doel had.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:06 schreef Saekerhett het volgende:
Even wat anders, zou die dader voor doodslag of zelfs moord gepakt kunnen worden? M.a.w., zou dit met voorbedachte rade (kunnen) zijn, of niet?
Dat werd toch gezegd op tv en dat lees je her en der...quote:Op donderdag 30 april 2009 15:09 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Hoe zit dat precies? Hoe kom je aan die informatie?
Bus omgevallen.. get realquote:Op donderdag 30 april 2009 15:08 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Bus omgevallen, beatrix vliegt de bus uit, beatrix gewond.. wie weet
Ja...of hij weet dat er straks mega stront aan de knikker is als er uitkomt wie er achter het stuur heeft gezeten, mocht het iemand uit een bepaalde doelgroep zijn. Als het een opaatje is die onwel is geworden dan hadden ze dat allang bekend gemaakt en m niet meegesleurd naar het politiebureau.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:05 schreef FJD het volgende:
[..]
-10 voor Wilders trouwens. Degene die het meeste respect toont voor Nederlandse doden is een Marokkaan.
Met een Swift?quote:Op donderdag 30 april 2009 15:08 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Bus omgevallen, beatrix vliegt de bus uit, beatrix gewond.. wie weet
Alle 30 keer door karelp007quote:Op donderdag 30 april 2009 15:05 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
en al een keer of 30 voorbij gekomen.
Echter staat Koninginnedag in het teken van de Koningin en lijkt het me dus gezien de recente gebeurtenissen ERG ongepast om nu te gaan feesten.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:10 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Waarom vinden mensen dat zo erg? Ik doe sowieso niets aan Koninginnedag maar als mensen willen feesten moeten ze dat vooral zelf weten.
quote:Op donderdag 30 april 2009 15:10 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Bus omgevallen.. get real. Massa van die bus is minstens 8x zo groot als die van dat swiftje. Nee dus.
Omg...iemand stelt een vraagquote:
Hij kan psychotisch of wat dan ook zijn geweest?quote:Op donderdag 30 april 2009 15:10 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
true true maar ik hoop dat het gewoon een achterlijke autochtoon was
Wat zijn jullie triest zegquote:
Er nu al van uit gaan dat het een aanslag is komt op mij over als een trieste vorm van sensatie-geilheid.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:07 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Kinderlijke naïviteit wel kennelijk...
Std. procedure denk ik hoor. Alstie onwel is dan moet ie naar het ziekenhuis omdat z'n gezondheid boven z'n aanhouding gaat maar na ontslag uit het ziekenhuis gaat ie direct naar de politie.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:11 schreef Jill-RMC het volgende:
Als het een opaatje is die onwel is geworden dan hadden ze dat allang bekend gemaakt en m niet meegesleurd naar het politiebureau.
"Even een statement maken". Tja, die man had toch een vrije dag.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:10 schreef Falco het volgende:
[..]
MIsschien wilde de dader alleen maar een signaal af geven om die bus in de zijkant te raken.
Tja, ik ga straks ook nog even de stad in. Verschrikkelijk wat er gebeurd is maar je kan toch niet verwachten dat iedereen nu in een hoekje gaat zitten janken. Dan geef je die mafkees alleen maar meer aandacht.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:11 schreef demonseeker14 het volgende:
[..]
Echter staat Koninginnedag in het teken van de Koningin en lijkt het me dus gezien de recente gebeurtenissen ERG ongepast om nu te gaan feesten.
Is toch prima te lezen (vind ik als niet-Fries)? gewoon even je best doen.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:11 schreef Stephan1237 het volgende:
Nu de nederlandse vertaling van dat friese bericht
Ach ja. Koninginnedag is voor veel mensen gewoon een excuus om lekker te zuipen.quote:
Daar lijkt het wel op in ieder geval, ik zat ook maar wat te ziekenquote:Op donderdag 30 april 2009 15:10 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
true true maar ik hoop dat het gewoon een achterlijke autochtoon was
Cry me a riverquote:Op donderdag 30 april 2009 15:10 schreef Stephan1237 het volgende:
Persoon A en B gaan vanavond naar het 538 feest
Persoon A: Er is een incident gebeurd tijdens koninginnedag, ze denken erover om de feesten af te lasten
Persoon B: Nee man, ik wil gewoon feesten
quote:Op donderdag 30 april 2009 15:08 schreef Stephan1237 het volgende:
Mensen die nu gewoon lekker gaan feesten
quote:
quote:Op donderdag 30 april 2009 14:27 schreef Stephan1237 het volgende:
Ik ril helemaal hier na die beelden op rtl 7
mensen die in de lucht vliegen
quote:
quote:Op donderdag 30 april 2009 15:08 schreef Stephan1237 het volgende:
Mensen die nu gewoon lekker gaan feesten
quote:Op donderdag 30 april 2009 15:11 schreef D-Flying het volgende:
[..]
Ja helaas wel. Ze wonen immers in warme,zonnige landen.
En dus? Ik zie het gewoon als een vrije dag, maar als ik naar een feest zou gaan zou dit me niet belemmeren.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:11 schreef demonseeker14 het volgende:
[..]
Echter staat Koninginnedag in het teken van de Koningin en lijkt het me dus gezien de recente gebeurtenissen ERG ongepast om nu te gaan feesten.
omroep friesland had een zender bij iemand van de organisatie, die laatste stond achter gesloten deuren bij de burgemeester die aangaf dat de bestuurder het ongeval met opzet heeft veroorzaakt.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:12 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Er nu al van uit gaan dat het een aanslag is komt op mij over als een trieste vorm van sensatie-geilheid.
dat is wat omroep fryslan ook al zegtquote:Op donderdag 30 april 2009 15:12 schreef hondjes het volgende:
RTL zegt net,,,dat het opzet was..
een verslaggever heeft dit de Burgemeester horen zeggen.
quote:Op donderdag 30 april 2009 15:10 schreef naatje_1 het volgende:
Zoon van iemand zei dat er was geschoten op die man
meer een kwestie van natuurkunde, als de snelheid hoog genoeg is heeft zelfs de swift genoeg energie om de bus te laten omvallen.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:10 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Bus omgevallen.. get real. Massa van die bus is minstens 8x zo groot als die van dat swiftje. Nee dus.
who cares? het is gewoon een klootzak!quote:Op donderdag 30 april 2009 15:12 schreef FlukeyZulu het volgende:
en het is gewoon een NEDERLANDSE BLANKE, BLONDE MAN dus deze keer geen allochtoon
k wist ik nog niet.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:10 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Dat werd toch gezegd op tv en dat lees je her en der...
Je hebt gelijk, maar als je zo typt maakt dat weinig indruk.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:13 schreef di0r1 het volgende:
Probeer je reacties meer inhoudt te geven....
Inhoudt?quote:Op donderdag 30 april 2009 15:13 schreef di0r1 het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
![]()
Probeer je reacties meer inhoudt te geven....
Zulks een duidelijke bron.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:14 schreef Dawnbreaker het volgende:
[..]zoon van iemand.. das duidelijk..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |