Ow hoorde net hier @work dat er iemand uit sprong, terwijl dat gisteravond idd niet genoemd is.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 09:50 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Er sprong niemand uit de auto. Dat was gewoon iemand die opzij werd geslingerd.
dat was een ooggetuigen verslag, iemand die het verkeerd geinterpreteerd had wat ie zag waarschijnlijk...quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:14 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Ow hoorde net hier @work dat er iemand uit sprong, terwijl dat gisteravond idd niet genoemd is.
Ik zit vandaag en volgende week ook gewoon op m'n stage heur, dus je bent niet alleen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 08:01 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mogge, zo fysiotherapie.
Rest van de dag gelukkig vrij.
En echt IEDEREEN om me heen is ma en di ook nog vrij en ik moet gewoon werken
Blijkbaar. Maar wat jij zegt ben ik het mee eens ivm strafkosten e.d. Kwakquote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:21 schreef kwakveense het volgende:
[..]
dat was een ooggetuigen verslag, iemand die het verkeerd geinterpreteerd had wat ie zag waarschijnlijk...
Ja precies, niks waarom je ze zou willen vermoorden.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:42 schreef Vivi het volgende:
Nou, ik kan echt wél bedenken wat iemand tegen het koningshuis zou hebben maar dat is een andere discussie. En iemand willen vermoorden is natuurlijk al helemáál een totaal ander verhaal.
op nu.nl stond een verhaal over dat hij 's nachts in de beveiliging werkte en erbij studeerde, en dat hij zijn baan kwijt was en vrijdag uit zijn huis gezet ging worden. ik zie daar wel factoren in waardoor iemand kan doordraaien (let wel, niets wat het begrijpelijk maakt, maar ik zie wel oorzaken. ook doodnormle mensen kunnen doordraaien en psychotisch worden).quote:Op vrijdag 1 mei 2009 10:47 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Ja precies, niks waarom je ze zou willen vermoorden.
Veel plezier vandaag Moblo!
Er sprong niemand uit de auto. Dat was iemand die van de motorkap viel, die al eerder geschept was.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 09:43 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Of ze die gast die uit de auto sprong vinden.
Oh nou dat is dan echt een dikke uitzondering hoor! Vijf mei is eens in de vijf jaar een vrije dag en vier mei al helemaal nooit. Maar kan me voorstellen dat het zo lijkt voor jou dan alsof je de enige bent die moet werkenquote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
Bij meneer XM is 5 mei altijd vrij en 4 mei dit jaar verplicht ATV. En bij vrienden die er gister waren, ook.
Vandaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |