Kopbal | woensdag 29 april 2009 @ 14:55 |
 Luc Castaignos geldt al een tijdje als 1 van de grootste talenten die op Varkenoord heeft rondgelopen. Heeft dit jaar al een paar keer mee mogen doen bij de A en de kans is groot dat we meer van dit supertalent gaan horen in de toekomst. Vrij uniek is ook, dat het een echte nummer 9 is. Iets wat we al een tijdje niet meer hebben gezien vanuit de jeugdopleiding.

Luc is ook de spits van Oranje -17, die van 6 tot 18 mei te zien zijn op Eurosport tijdens het Europees Kampioenschap. Tevens is hij afgelopen zaterdag kampioen geworden met de B1, alwaar hij het volgende prachtige doelpunt wist te scoren tegen Ajax.

Zal hij zijn belofte inlossen en binnen een paar jaar zijn opwachting kunnen maken in het eerste? Hier meer over dit supertalent. 
[ Bericht 1% gewijzigd door sjimz op 24-05-2009 17:41:59 ] |
DatMeenJeNiet | woensdag 29 april 2009 @ 15:07 |
Eeeeerg benieuwd wat het met deze jongen gaat worden. Sowieso is het heel positief dat hij nu al de fysiek heeft van een profvoetballer qua lengte, kracht en snelheid.
Die goal.
Hopelijk kunnen we hem ook in Rotterdam houden, Lyon heeft al eens eerder naar hem gehengeld, hij en zijn ouders schijnen zelf wel gewoon bij Feyenoord te willen blijven, maarja, zeg nooit nooit. |
Dirk-Kuijt | woensdag 29 april 2009 @ 15:09 |
Combinatie van Henry en Torres 
 |
ursel | woensdag 29 april 2009 @ 15:09 |
Die goal idd..  |
Kopbal | woensdag 29 april 2009 @ 15:16 |
Heb het Gifje ook maar even in de OP gezet. |
Dirk-Kuijt | woensdag 29 april 2009 @ 15:25 |
quote:Feyenoord talent Luc Castaignos is altijd op zoek naar goals
Rafael van der Vaart maakte er ooit vijf, John van Beukering zes en Jan Vennegoor leidt de dans met tien goals. Veel topspelers scoorden er in het verleden lustig op los voor het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar. De huidige aanvalsleider luistert naar de naam Luc Castaignos. ,,Ik ben een echte spits.”
De jeugdige aanvaller vertrekt maandag met Onder 17 naar Luxemburg, waar de Nederlandse talenten zich hopen te plaatsen voor het Europees kampioenschap. Veel ogen zullen tijdens de beslissende kwalificatieronde gericht zijn op Castaignos, met vijf goals in zes duels de topscorer van de huidige selectie. ,,Klopt”, bevestigt de spits met een kleine glimlach. ,,Het gaat inderdaad lekker. Ik heb er zin in.”
‘Liever Kroatië dan Azerbeidjan’
Onder 17 strijdt in Luxemburg met Kroatië, Azerbeidjan en het gastland om één EK-ticket. Op papier lijken de Kroaten de lastigste hobbel op weg naar het eindtoernooi, maar de jonge aanvaller ziet dat anders. ,,De zwaarste tegenstander? Luxemburg en Azerbeidjan.” Er klinkt geen twijfel in zijn stem. Hier bekijkt iemand de tegenstanders door de ogen van een spits. ,,Die teams zullen zich ver laten terugzakken op eigen helft waardoor wij weinig ruimte krijgen om te voetballen. Daardoor wordt het moeilijk om een doelpunt te maken.”
In het slotduel tegen de leeftijdsgenoten uit Kroatië liggen zeker kansen, verwacht de Feyenoord-spits. ,,Die zullen meer voetballen, waardoor er voor ons meer ruimte ontstaat om de bal te laten rondgaan. Daar ligt onze kracht.” Na de drie wedstrijden zal blijken of Onder 17 van 6 tot en met 19 mei mag afreizen naar Duitsland, dat als gastland automatisch is geplaatst. ,,Het gaat heel moeilijk worden, maar we gaan ons best doen. Meer kunnen we niet doen.”
Thierry Henry
Het seizoen 2008/’09 is er voor Castaignos vooralsnog één om in te lijsten. Feyenoord B1 is volop in de race om het kampioenschap en met vijftien doelpunten prijkt de naam van Castaignos bovenaan de topscorerslijst. In Rotterdam hebben ze zijn talent ook gezien. De goaltjesdief tekende afgelopen oktober zijn eerste profcontract bij Feyenoord. ,,Een mooi teken van vertrouwen. Ooit hoop ik natuurlijk het eerste te halen. Dat we met ons team hofleverancier zijn (Feyenoord levert zes spelers, red.) zegt ook wel iets. We hebben een goede ploeg.”
Als het gaat over zijn sterke punten houdt Castaignos, die eerder zijn goals maakte voor Spartaan’20 en Excelsior’20, zich stil. Dat laat hij liever aan anderen over. Na enig aandringen komt hij alsnog met de kenmerken ‘snel, sterk en goed in de lucht’. Aan zijn linkerbeen moet hij nog werken. ,,Die is nog niet geweldig.” Als de goaltjesdief tot slot wordt geconfronteerd met de vergelijking met Thierry Henry volgt er opnieuw een kleine glimlach. ,,Misschien omdat ik snel ben.”
1 Luc Castaignos Feyenoord B1 15 2 Ola John Twente/Heracles B1 14 3 Rangelo Janga Excelsior R. B1 13 4 Tom Boere Ajax B1 9 Kevin Jansen Feyenoord B1 9 6 Felitciano Zschusschen NAC Breda B1 8 7 Enzio Boldewijn FC Utrecht B1 7 Arsenio Valpoort sc Heerenveen B1 7 9 Thomas Bruns Twente/Heracles B1 6 Cerilio Cijntje Ajax B1 6 quote:Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar kan zich na de overtuigende zege op Luxemburg (4-0) gaan opmaken voor het allesbeslissende slotduel tegen Kroatië. Beide ploegen staan na twee wedstrijden exact gelijk. Dinsdag strijden beide teams in een rechtstreeks duel om één EK-ticket.
De ingevallen Ricardo Kip had in de slotminuut de 5-0 voor het inkoppen, maar zijn inzet belandde in de handen van de Luxemburgse goalie. ,,Jammer dat die bal er niet in ging”, baalde KNVB-coach Albert Stuivenberg na afloop. ,,Nu staan we op doelsaldo gelijk met de Kroaten en zou het dinsdag zomaar kunnen uitlopen op penalty’s.” Bij een extra treffer zou een gelijkspel tegen Kroatië volstaan voor kwalificatie.
Tegen gastland Luxemburg had Onder 17 het in de openingsfase lastig om door de defensieve muur te breken. ,,Ze speelden zoals verwacht heel verdedigend", analyseert de KNVB-coach. ,,Luxemburg stond vaak zelfs met elf man ver teruggetrokken op hun eigen helft. Dan is het lastig voetballen. Gelukkig maakten we voor rust via Luc Castaignos nog een goal.”
Sterke tweede helft
Na rust raakten de Nederlandse talenten op stoom. Shabir Isoufi en opnieuw Castaignos maakten al vrij snel de tweede en derde treffer. Om de druk verder op te voeren bracht Stuivenberg een extra spits binnen de lijnen in de persoon van Rangelo Janga. De aanvaller van Excelsior bekroonde zijn invalbeurt in de slotfase met de 4-0. Helaas voor Onder 17 bleef het daarbij.
Stuivenberg: ,,Zonde, want een vijfde treffer had er absoluut ingezeten. We hebben na rust goed gespeeld en veel kansen gecreëerd. Aan de andere kant hadden we voor rust ook een goal tegen kunnen krijgen. Luxemburg loerde op de counter en was ook gevaarlijk uit enkele standaardsituaties. Nu moeten we het dinsdag afmaken tegen Kroatië.”
bron: onsoranje.nl quote:Onder 17 verzekert zich van EK-ticket
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar heeft zich voor het derde opeenvolgende jaar gekwalificeerd voor het Europees kampioenschap. In het beslissende kwalificatieduel rekende het team van KNVB-coach Albert Stuivenberg overtuigend af met de leeftijdsgenoten uit Kroatië: 3-0.
Onder 17 en Kroatië streden dinsdagavond in Luxemburg in een rechtstreeks duel om één EK-ticket. Beide teams hadden hun twee eerste poulewedstrijden gewonnen en zelfs het doelsaldo lag exact gelijk. Bij een gelijkspel zouden penalty’s de beslissing moeten brengen, maar zover lieten de Nederlandse talenten het niet komen. Via doelpunten van Shabir Isoufi (Feyenoord), Oguzhan Özyakup (Arsenal) en Luc Castaignos (Feyenoord) kwalificeerde Onder 17 zich overtuigend. De afgelopen twee jaar was Onder 17 ook van de partij op het Europees kampioenschap. In 2007 strandde het team in de poulefase, afgelopen jaar was Onder 17 dicht bij een finaleplaats. In de halve eindstrijd bleek Spanje, de latere winnaar, in de verlenging te sterk. Duitsland is van 6 tot en met 19 mei gastheer van het EK. |
Keltie | woensdag 29 april 2009 @ 16:26 |
Wat een goal  |
Silenus | woensdag 29 april 2009 @ 16:38 |
Dat balkje voor de ogen van Bosz.  |
methodmich | woensdag 29 april 2009 @ 16:41 |
Groot talent inderdaad, momenteel één van de betere jeugdspelers op Varkenoord. Wordt intern ook veel van verwacht, net als overigens van Osama Rashid, Shabir Isoufi en Jordy Clasie. Dus misschien kunnen die ook een topic krijgen van Kopbal!!!! |
Prosac | woensdag 29 april 2009 @ 19:13 |
We wachten op een officieel debuut bij het eerste van Feyenoord. |
Dirk-Kuijt | maandag 18 mei 2009 @ 13:49 |
quote: Die zal wel niet lang uitblijven denk ik zo. Of Barcelona, Manchester, Chelsea of AC Milan moet hem bij ons weg kapen. |
Kopbal | maandag 18 mei 2009 @ 13:50 |
Topscoorder geworden van het EK onder 17. Tevens is hij Vennegoor gepasseerd en daarmee dus topscoorder allertijden in zijn leeftijdscategorie. |
DatMeenJeNiet | maandag 18 mei 2009 @ 13:51 |
quote: Op maandag 18 mei 2009 13:49 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Die zal wel niet lang uitblijven denk ik zo. Of Barcelona, Manchester, Chelsea of AC Milan moet hem bij ons weg kapen. Je kan ook overdrijven hoor. Volgend jaar beginnen in de A en hopelijk kan hij halverwege al wat betekenen voor Jong Feyenoord. Pas dan kan je nadenken over een debuut. Feyenoord moet het niet overhaasten. |
Kopbal | maandag 18 mei 2009 @ 13:52 |
quote:Op maandag 18 mei 2009 13:51 schreef DatMeenJeNiet het volgende:[..] Je kan ook overdrijven hoor. Volgend jaar beginnen in de A en hopelijk kan hij halverwege al wat betekenen voor Jong Feyenoord. Pas dan kan je nadenken over een debuut. Feyenoord moet het niet overhaasten. Precies. Wat goed is hoeft niet altijd snel te komen. Rustig aan met die jongen, je hebt misschien wel goud in handen. Blijf echter wel hopen dat hij niet wordt weggekaapt door een Engelse club oid.  |
Dirk-Kuijt | maandag 18 mei 2009 @ 16:17 |
|
heiden6 | maandag 18 mei 2009 @ 16:58 |
quote: Tering, wat is hij snel zeg.
Die Isoufi had ook een paar leuke momenten. |
LitmanenAFCA | maandag 18 mei 2009 @ 17:00 |
Leuke speler om te zien spelen, jammer dat hij die 2de bal op de paal schoot vanmorgen  |
gitaarsnaar | maandag 18 mei 2009 @ 17:03 |

wat een goal zeg
Gaat een grote worden, zo sterk aan de bal  |
Dirk-Kuijt | maandag 18 mei 2009 @ 17:04 |
Hij heeft een beetje de bouw van Henry |
dill | maandag 18 mei 2009 @ 17:09 |
quote: Hij is ook al bijna net zo goed...
 |
Dirk-Kuijt | maandag 18 mei 2009 @ 17:10 |
quote: Dat wilde ik nog net niet zeggen  |
sjimz | maandag 18 mei 2009 @ 17:12 |
zal hij kermit al voorbij zijn in de pikorde? |
Kopbal | maandag 18 mei 2009 @ 17:15 |
quote: Kermit en Castaignos: toekomstig spitsenduo. De lange en de kleine. |
methodmich | maandag 18 mei 2009 @ 20:04 |
Zijn naam staat trouwens verkeerd in de OP.
Maar heeft een mooi toernooi gedraaid. Denk dat hij volgend jaar echter gewoon in A1 zal beginnen, zoals DatMeenJeNiet al opmerkte. |
TC03 | maandag 18 mei 2009 @ 20:29 |
Dat balkje voor de ogen van Bosz.  |
TiMPiN | maandag 18 mei 2009 @ 21:38 |
quote: Net een turkse crimineel
OT: ziet er inderdaad veelbelovend uit. Hopen voor die jongen dat ie 't waar kan maken  |
heiden6 | maandag 18 mei 2009 @ 21:44 |
 |
sjimz | donderdag 21 mei 2009 @ 22:11 |
quote:'Liverpool onder indruk van hotshot Castaignos'
De verrichtingen van Luc Castaignos met Nederland onder 17 op het recente EK onder 17 in Duitsland zijn niet onopgemerkt gebleven. Volgens het doorgaans betrouwbare The Guardian staat de zestienjarige aanvaller van Feyenoord in de belangstelling van Liverpool. Een delegatie van The Reds bekeek Castaignos in diverse duels en leverde een positief rapport af aan manager Rafa Benítez. Castaignos, voormalig speler van Spartaan'20 en Excelsior'20, zette ruim een half jaar geleden in Rotterdam-Zuid zijn handtekening onder zijn eerste profcontract. De aanvaller van B1 verbond zich voor drie jaar aan Feyenoord, met een optie voor nog twee seizoenen. Gevraagd naar zijn ambities was Castaignos kort en bondig. "Het eerste halen. Dit is een heel mooie ervaring. Omdat het mijn eerste contract is."
Het jeugdproduct van Feyenoord werd net als de Duitser Lennart Thy met drie treffers topscorer van het eindtoernooi in Duitsland. Daarmee trad hij in de voetsporen van spelers als Bojan Krkic, Hatem Ben Arfa en Tomas Necid. Volgens The Guardian heeft hotshot Castaignos een prijskaartje van vier miljoen euro. Daarnaast zouden nog twee niet bij naam genoemde clubs uit Duitsland eveneens interesse hebben. |
TC03 | donderdag 21 mei 2009 @ 22:12 |
¤14 miljoen en anders wegwezen. |
Chadi | donderdag 21 mei 2009 @ 22:26 |
Die nummer 7 is ook niet slecht. |
Dirk-Kuijt | donderdag 21 mei 2009 @ 22:44 |
quote: Isoufi? |
Dirk-Kuijt | donderdag 21 mei 2009 @ 22:44 |
4 miljoen is veel te weinig. |
Suijk | donderdag 21 mei 2009 @ 22:47 |
quote: Maar hoe verleidelijk is het voor de directie om toch te verkopen? Je lost een stuk schuld af, 4 miljoen voor een B speler is in principe gewoon absurd natuurlijk.
Over 5 jaar is 'ie misschien het tienvoudige waard, misschien wordt het een gevalletje Quincy Owusu... Lijkt me toch een lastige keuze voor de directie als het zover komt. |
TC03 | donderdag 21 mei 2009 @ 22:52 |
¤4 miljoen is gewoon te weinig, daar heeft Feyenoord net niks aan. |
Dirk-Kuijt | donderdag 21 mei 2009 @ 22:55 |
quote:Op donderdag 21 mei 2009 22:47 schreef Suijk het volgende:[..] Maar hoe verleidelijk is het voor de directie om toch te verkopen? Je lost een stuk schuld af, 4 miljoen voor een B speler is in principe gewoon absurd natuurlijk. Over 5 jaar is 'ie misschien het tienvoudige waard, misschien wordt het een gevalletje Quincy Owusu... Lijkt me toch een lastige keuze voor de directie als het zover komt. Quincy Owusu is een domme dribbelaar. Bij Luc druipt de klasse er gewoon vanaf. |
Kriegel | donderdag 21 mei 2009 @ 23:08 |
Ziet er echt heel talentvol uit, Feyenoord zou gek zijn om hem nu al weg te doen. Argh man, ik háát die Engelse mafketels die constant je toekomst komen wegjatten als ze een keer iets laten zien. |
LitmanenAFCA | donderdag 21 mei 2009 @ 23:11 |
quote:Op donderdag 21 mei 2009 22:55 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Quincy Owusu is een domme dribbelaar. Bij Luc druipt de klasse er gewoon vanaf. Wat een bullshit weer  |
Suijk | donderdag 21 mei 2009 @ 23:15 |
Quincy was op die leeftijd een groot talent van Arsenal waar de klasse vanaf droop. Duidelijk voorbeeld dat het dus ook de verkeerde kant op kan gaan. Nogmaals, ik hoop het niet hoor, maar als directie is de verleiding best groot om die 4 miljoen te pakken (en misschien nog een percentage bij doorverkoop, bovenop de opleidingskosten). |
sjimz | donderdag 21 mei 2009 @ 23:15 |
quote: Op donderdag 21 mei 2009 22:55 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Quincy Owusu is een domme dribbelaar. Bij Luc druipt de klasse er gewoon vanaf. Is een domme dribbelaar maar was een groot talent. Die kant kan het dus ook nog op gaan. |
Kopbal | zondag 24 mei 2009 @ 17:28 |
quote:'Liverpool wil Castaignos weg plukken bij Feyenoord'
Liverpool heeft interesse om Feyenoord-talent Luc Castaignos te strikken. De 16-jarige aanvaller maakte afgelopen weken indruk op het Europees kampioenschap voor spelers onder zeventien jaar.
Scouts van het Engelse Liverpool zijn daar zeer onder de indruk geraakt van Castaignos, die met drie goals in vijf wedstrijden topscorer van het toernooi werd. The Guardian schrijft dat The Reds een poging zullen ondernemen het jonge talent weg te plukken van Varkenoord.
De tabbloid denkt dat Liverpool diep in de buidel moet tasten om kans te maken op de handtekening van de speler. Kort geleden tekende Castaignos een 3-jarig contract in Rotterdam, waardoor vier miljoen euro de vraagprijs zou zijn. Zou wel uniek zijn voor een Nederlandse club: iemand verkopen voor 4 miljoen die nog geen minuut in het eerste heeft gespeeld en eigenlijk pas eerstejaars A is. Feyenoord is ook niet in staat om nee te zeggen natuurlijk, al is hij over een jaar of 3 wellicht veel meer waard. |
TC03 | zondag 24 mei 2009 @ 17:33 |
Ik zou hem niet verkopen.
1. Een schuldvermindering van ¤42 miljoen naar ¤38 miljoen:  2. Hij kan een toekomstige basisspeler zijn waarvoor je anders een speler moet kopen voor wat, ¤2 miljoen? Netto winst is dan ¤2 miljoen.  3. Als hij echt zo goed is is hij over drie jaar vijf keer zo veel waard. |
Kopbal | zondag 24 mei 2009 @ 17:34 |
quote:Op zondag 24 mei 2009 17:33 schreef TC03 het volgende:3. Als hij echt zo goed is is hij over drie jaar vijf keer zo veel waard. Feyenoord kennende loopt hij dan gratis de deur uit. |
TC03 | zondag 24 mei 2009 @ 17:35 |
quote: Niet met Beenhakker.  |
Fortitudo | zondag 24 mei 2009 @ 17:42 |
wat een techniek en aannames in dat youtube filmpje. het ziet er enorm veelbelovend uit. ook zijn dribbelacties zijn weergaloos.
hopelijk zien we deze jongen een keer terug in oranje. |
Arcturus | zondag 24 mei 2009 @ 17:48 |
quote: Whehehe  |
Merkie | zondag 24 mei 2009 @ 18:05 |
Wow, dat YouTube-filmpje is indrukwekkend. Technisch zeer goed (zie gifje), een goed schot, hoge handelingssnelheid, fysiek sterk en explosief. Eigenlijk de perfecte spits. Laat hem volgend jaar maar meedoen met het eerste zou ik zeggen . |
Kopbal | zondag 24 mei 2009 @ 18:17 |
Weet iemand trouwens welke afkomst z'n vader/opa heeft? De naam klinkt nogal Frans. |
Fortitudo | zondag 24 mei 2009 @ 18:46 |
grieks eerder |
Kriegel | zondag 24 mei 2009 @ 20:19 |
Denk ook Grieks, z'n hoofd ziet er nou ook niet direct uit als dat van Hielke en Sietse.
En Liverpool moet opdonderen, ik hoop van ganzer harte dat Luc verstandiger is dan hier als zoveelste jeugdtalent in te trappen. |
Catullus | zondag 24 mei 2009 @ 20:29 |
Bah, steeds weer die Engelse clubs met hun pedoscouts die al het talent hier willen wegplukken.  |
Fortitudo | zondag 24 mei 2009 @ 20:33 |
quote: Op zondag 24 mei 2009 20:29 schreef Catullus het volgende:Bah, steeds weer die Engelse clubs met hun pedoscouts die al het talent hier willen wegplukken.  
Bonjour! Ca Va? |
Kriegel | zondag 24 mei 2009 @ 20:35 |
quote:Op zondag 24 mei 2009 20:29 schreef Catullus het volgende:Bah, steeds weer die Engelse clubs met hun pedoscouts die al het talent hier willen wegplukken.  Waarna ze bij hun nieuwe club in een grote verzamelbak talenten terechtkomen, met redelijke kans dat ze nooit het eerste halen, verneukt raken en uiteindelijk bij Shrewsbury Town hun carriere zullen slijten. |
Tim86 | maandag 25 mei 2009 @ 03:23 |
zou geen goede zet zijn.. |
uwbftp | maandag 25 mei 2009 @ 07:01 |
Wat een leuke ploeg is dat onder 17 zeg ...
Kan niet wachten tot ze wat groter zijn  |
koningdavid | maandag 25 mei 2009 @ 12:50 |
Als hij bij Feyenoord blijft zie ik hem komend seizoen wel zijn debuut maken. Feyenoord komt niet bepaald om in de spitsen en Been is niet vies van jeugdig talent. |
Kopbal | maandag 25 mei 2009 @ 12:53 |
quote:Op maandag 25 mei 2009 12:50 schreef koningdavid het volgende:Als hij bij Feyenoord blijft zie ik hem komend seizoen wel zijn debuut maken. Feyenoord komt niet bepaald om in de spitsen en Been is niet vies van jeugdig talent. Laat die jongen lekker nog een jaartje in de A ballen, beter voor hem. Af en toe een keer meetrainen en een wedstrijdje met Jong Feyenoord meepikken zou nog wel kunnen. |
koningdavid | maandag 25 mei 2009 @ 12:56 |
quote:Op maandag 25 mei 2009 12:53 schreef Kopbal het volgende:[..] Laat die jongen lekker nog een jaartje in de A ballen, beter voor hem. Af en toe een keer meetrainen en een wedstrijdje met Jong Feyenoord meepikken zou nog wel kunnen. Wijnaldum debuteerde ook op zijn 16e. Als Castaignos eraan toe is (dat kan ik niet beoordelen), is er natuurlijk niets slechts aan om af en toe met het eerste mee te doen. Hoger niveau en er ligt voor zo'n jonge jongen geen enkel druk op. |
Kopbal | maandag 25 mei 2009 @ 13:01 |
quote:Op maandag 25 mei 2009 12:56 schreef koningdavid het volgende:[..] Wijnaldum debuteerde ook op zijn 16e. Als Castaignos eraan toe is (dat kan ik niet beoordelen), is er natuurlijk niets slechts aan om af en toe met het eerste mee te doen. Hoger niveau en er ligt voor zo'n jonge jongen geen enkel druk op. Als hij er aan toe is wel, maar we moeten niet vergeten dat hij eigenlijk nu pas van de B naar de A gaat, een dusdanig grote stap kan ook verkeerd uitpakken. |
methodmich | maandag 25 mei 2009 @ 17:52 |
quote:Op zondag 24 mei 2009 18:17 schreef Kopbal het volgende:Weet iemand trouwens welke afkomst z'n vader/opa heeft? De naam klinkt nogal Frans. Ik dacht een Antilliaan eigenlijk, maar ben niet zeker. Kan ook zomaar Kaapverdië zijn. |
Santello | maandag 25 mei 2009 @ 18:03 |
WoW, kzal ajax ff tippen om hem nu al over te nemen  |
Fortitudo | maandag 25 mei 2009 @ 18:06 |
quote: haha grappig. not. |
DatMeenJeNiet | donderdag 28 mei 2009 @ 07:18 |
quote:Zaakwaarnemer: Arsenal en Liverpool zijn bereid ver te gaan voor Castaignos
28 mei 2009 K
In De Telegraaf zegt de zaakwaarnemer van Feyenoord talent Luc Castaignos weten dat er daadwerkelijk serieuze belangstelling is van zowel Liverpool als Arsenal voor zijn pupil. "De interesse is ons bekend en de clubs zijn bereid om ver te gaan, maar we sturen iedereen netjes door naar Feyenoord. Luc en zijn ouders geven er de voorkeur aan om voorlopig bij Feyenoord te blijven. Een constructie waarin een grote topclub hem koopt en hem vervolgens nog een tijdje bij Feyenoord laat spelen heeft dan ook onze voorkeur.”  |
Keltie | donderdag 28 mei 2009 @ 07:21 |
quote: Ver te gaan? 35 miljoen ver?  |
Dirk-Kuijt | donderdag 28 mei 2009 @ 08:27 |
quote:  |
Kopbal | donderdag 28 mei 2009 @ 09:01 |
Goed dat hij en zijn ouders gewoon bij Feyenoord willen blijven. Dat zegt wel wat over het vertrouwen dat ze hebben in de club. |
denthemen | donderdag 28 mei 2009 @ 09:07 |
Veel te jong om nu al weg te gaan, je verpest zo'n groot talent imo er alleen maar mee |
Suijk | donderdag 28 mei 2009 @ 09:08 |
quote: Op donderdag 28 mei 2009 09:01 schreef Kopbal het volgende:Goed dat hij en zijn ouders gewoon bij Feyenoord willen blijven. Dat zegt wel wat over het vertrouwen dat ze hebben in de club. Totdat je dat zinnetje daarna leest:quote: 'een constructie waarin een grote topclub hem koopt en hem vervolgens nog een tijdje bij Feyenoord laat spelen heeft dan ook onze voorkeur.” |
Kopbal | donderdag 28 mei 2009 @ 09:10 |
quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:07 schreef denthemen het volgende:Veel te jong om nu al weg te gaan, je verpest zo'n groot talent imo er alleen maar mee Precies, ik snap ook nooit dat die spelers zelf naar een Arsenal willen gaan op een cruciale leeftijd in hun leven. Als ze echt zo talentvol zijn dan komt dat er wel uit.
Naar mijn mening zou de FIFA het ook moeten verbieden, maar dat is een andere discussie. |
Kopbal | donderdag 28 mei 2009 @ 09:13 |
quote: Ik kan me niet voorstellen dat Feyenoord daar mee akkoord gaat. Dan kopen ze hem nu, speelt hij over 3 jaar de sterren van de hemel bij Feyenoord en gaat 'ie voor een prikkie weg in principe Gewoon een onrealistische eis van 15 miljoen neerleggen, optyften met die Engelse clubs. |
Suijk | donderdag 28 mei 2009 @ 09:17 |
quote: Op donderdag 28 mei 2009 09:13 schreef Kopbal het volgende:[..] Ik kan me niet voorstellen dat Feyenoord daar mee akkoord gaat. Dan kopen ze hem nu, speelt hij over 3 jaar de sterren van de hemel bij Feyenoord en gaat 'ie voor een prikkie weg in principe  Gewoon een onrealistische eis van 15 miljoen neerleggen, optyften met die Engelse clubs. Mee eens. Maar hoe zit dat precies met die contracten van jeugdige spelers, daar zijn soms best vervelende trucs mee uit te halen. |
Kopbal | donderdag 28 mei 2009 @ 09:21 |
quote:Op donderdag 28 mei 2009 09:17 schreef Suijk het volgende:[..] Mee eens. Maar hoe zit dat precies met die contracten van jeugdige spelers, daar zijn soms best vervelende trucs mee uit te halen. Als ze nog geen profcontract hebben kunnen alle clubs de speler overnemen tegen een vergoeding van de opleidingskosten. Een speler kan pas op zijn 17e zo'n contract tekenen dacht ik. Feyenoord heeft Castaignos gelijk een profcontract aangeboden toen hij 17 werd dus nu kunnen ze alles vragen wat ze willen. |
Suijk | donderdag 28 mei 2009 @ 09:27 |
Ok, hopen dan dat Feyenoord niet zwicht voor een paar miljoen. |
Keltie | donderdag 28 mei 2009 @ 09:51 |
Fcupdate.nl:quote:'Topclubs azen op Feyenoord-talent Castaignos' 28 mei 2009
Luc Castaignos is mogelijk goud waard voor Feyenoord. De pas 16-jarige aanvaller maakte onlangs furore op het EK voor spelers tot zeventien jaar en wekte daarmee de interesse van Engelse topclubs als Liverpool en Arsenal. Deze clubs zouden bereid zijn om een miljoenenbedrag voor hem te betalen, meldt De Telegraaf.
"De interesse is ons bekend en de clubs zijn bereid om ver te gaan, maar we sturen iedereen netjes door naar Feyenoord", zegt zaakwaarnemer Arie Treffers van de spits. "Luc en zijn ouders geven er de voorkeur aan om voorlopig bij Feyenoord te blijven. Een constructie waarin een grote topclub hem koopt en hem vervolgens nog een tijdje bij Feyenoord laat spelen heeft dan ook onze voorkeur."
Castaignos tekende eind vorig jaar een nieuw driejarig contract, met een optie voor nog twee seizoenen. Hierdoor kan Feyenoord een flinke transfersom vragen voor de aanvaller, die topscorer was van het onlangs gehouden EK in Duitsland. Zoveel haast is er dus niet  |
Bulletdodger | donderdag 28 mei 2009 @ 10:06 |
Lijkt mee een goede speler, later naar een europese topclub maar eerst even gewoon in Rotterdam blijven |
Proud2beDiepfries | donderdag 28 mei 2009 @ 16:53 |
quote: Zo'n contract is natuurlijk wel leuk, maar als die grote zak met geld komt, ben je 'm gewoon kwijt. Of je moet als club (financieel) heel sterk in je schoenen staan..
Benieuwd hoe hij er over een jaar of 2-3 voor staat. Voortekenen zijn veelbelovend, maar de laatste stap(pen) kan/kunnen heel zwaar zijn.. |
TerroRobbie | dinsdag 2 juni 2009 @ 14:31 |
Feyenoord loopt zelf blijkbaar met hem te leuren? Zou bijzonder jammer zijn.
Wel raar trouwens dat Feyenoord in dat filmpje van de kampioenswedstrijd in het uittenue speelt op Varkenoord en Ajax in hun thuistenue.  |
Dirk-Kuijt | dinsdag 2 juni 2009 @ 14:37 |
quote:Op dinsdag 2 juni 2009 14:31 schreef TerroRobbie het volgende:Feyenoord loopt zelf blijkbaar met hem te leuren? Zou bijzonder jammer zijn. Als dat zo zou zijn dan zou ik als Castaignos zijnde mijn conclusies trekken. |
Keltie | dinsdag 2 juni 2009 @ 14:42 |
quote:Op donderdag 28 mei 2009 16:53 schreef Proud2beDiepfries het volgende:[..] Zo'n contract is natuurlijk wel leuk, maar als die grote zak met geld komt, ben je 'm gewoon kwijt. Of je moet als club (financieel) heel sterk in je schoenen staan.. Benieuwd hoe hij er over een jaar of 2-3 voor staat. Voortekenen zijn veelbelovend, maar de laatste stap(pen) kan/kunnen heel zwaar zijn.. Die jah. Maar dan moet het ook wel een grote zak zijn  |
Keltie | dinsdag 2 juni 2009 @ 14:43 |
quote:Op dinsdag 2 juni 2009 14:37 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Als dat zo zou zijn dan zou ik als Castaignos zijnde mijn conclusies trekken. Waaruit blijkt dan dat ze met hem leuren? De zaakwaarnemer kan ook geld ruiken  |
Frankz0rz | dinsdag 2 juni 2009 @ 14:45 |
quote:Op dinsdag 2 juni 2009 14:37 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Als dat zo zou zijn dan zou ik als Castaignos zijnde mijn conclusies trekken. Naar de aartsrivaal gaan  |
TheJanitor | woensdag 3 juni 2009 @ 04:43 |
quote: 4 miljoentjes moet Ajax toch wel overhebben  |
denthemen | zondag 7 juni 2009 @ 19:36 |
quote: Hij is al begonnen met de sollicitatie, gister in één van de laatste minuten van de wedstrijd om de Supercup tegen Ajax kon hij een strafschop niet benutten |
Dirk-Kuijt | zondag 7 juni 2009 @ 19:41 |
quote:Op zondag 7 juni 2009 19:36 schreef denthemen het volgende:[..] Hij is al begonnen met de sollicitatie, gister in één van de laatste minuten van de wedstrijd om de Supercup tegen Ajax kon hij een strafschop niet benutten Was gewoon een erg goed ingeschoten penalty. Die keeper hield hem alleen op miraculeuze wijze met zijn neus uit het doel. |
sjimz | zondag 7 juni 2009 @ 19:42 |
Een goed ingeschoten penalty kan nooit mis gaan. |
Kopbal | zondag 7 juni 2009 @ 19:43 |
quote: Dan heb jij de neus van die keepert niet gezien. |
Dirk-Kuijt | zondag 7 juni 2009 @ 19:45 |
quote: Wat hij zegt, Sjimz |
sjimz | zondag 7 juni 2009 @ 19:46 |
, pics |
denthemen | zondag 7 juni 2009 @ 19:47 |
quote: Op zondag 7 juni 2009 19:41 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Was gewoon een erg goed ingeschoten penalty. Die keeper hield hem alleen op miraculeuze wijze met zijn neus uit het doel.  |
DatMeenJeNiet | dinsdag 9 juni 2009 @ 16:14 |
quote:In de nieuwe uitgave van Sportweek laat de zaakwaarnemer van Luc Castaignos weten dat Arsenal zich officieel heeft gemeld voor de jonge aanvaller. Liverpool zou dat nog niet hebben gedaan. Volgens de zaakwaarnemer staat de 16-jarige spits alleen open voor een overeenkomst met Arsenal indien dat gebeurt in een constructie waarin hij komend seizoen nog bij Feyenoord zou kunnen blijven. |
Dirk-Kuijt | dinsdag 9 juni 2009 @ 16:23 |
NIET DOEN!
Of ze moeten af kunnen dwingen dat ze 50% van de transferrechten houden. |
denthemen | dinsdag 9 juni 2009 @ 16:30 |
Komend seizoen nog bij Feyenoord? Alsof hij dan in het 1e gaat spelen |
Kopbal | dinsdag 9 juni 2009 @ 16:32 |
quote: Op dinsdag 9 juni 2009 16:30 schreef denthemen het volgende:Komend seizoen nog bij Feyenoord? Alsof hij dan in het 1e gaat spelen Dat snap ik ook niet helemaal  |
Prosac | dinsdag 9 juni 2009 @ 16:48 |
quote:Arsenal wil Feyenoorder Luc Castaignos
Door Sander van Hal
Arsenal aast op de zestienjarige Feyenoord-spits Luc Castaignos (foto, voor). De Londenaren hebben zich gemeld bij zijn zaakwaarnemer Arie Treffers én Feyenoord. Castaignos voelt zich gevleid. Hij tekent echter alléén bij Arsenal, als die club bereid is hem voorlopig nog bij Feyenoord te laten spelen. De Londenaren lieten al weten hier niet onwelwillend tegenover te staan. “Luc moet zich in alle rust kunnen ontwikkelen,” zegt Treffers tegenover Sportweek. “Daarom kan hij het beste nog een tijdje hier blijven. Hij realiseert zich dat heel goed. Daarom tekent hij alléén bij Arsenal als die club bereid is hem voorlopig hier te laten. Anders tekent hij niks en blijft hij gewoon onder contract bij Feyenoord.”
The Guardian meldde eerder dat ook Liverpool Castaignos volgt, maar die club heeft zich (nog) niet gemeld. “Bovendien heeft Luc bij mij een voorkeur voor Arsenal uitgesproken,” zegt Treffers. |
Kopbal | dinsdag 9 juni 2009 @ 16:49 |
Onder het mom van we kopen hem nu voor 4 miljoen zodat we hem over 3 jaar nog steeds voor die prijs kunnen ophalen ipv 20 miljoen  Daar kan Feyenoord toch nooit mee akkoord gaan? |
TJDoornbos | dinsdag 9 juni 2009 @ 16:50 |
Ze zijn knettergek als ze hem verkopen! |
One_conundrum | dinsdag 9 juni 2009 @ 16:54 |
Been, grijp even in gek ! |
BliksemSchigt | dinsdag 9 juni 2009 @ 16:58 |
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 16:49 schreef Kopbal het volgende:Onder het mom van we kopen hem nu voor 4 miljoen zodat we hem over 3 jaar nog steeds voor die prijs kunnen ophalen ipv 20 miljoen  Daar kan Feyenoord toch nooit mee akkoord gaan? Slimme deal. |
TC03 | dinsdag 9 juni 2009 @ 17:04 |
quote: Op dinsdag 9 juni 2009 16:49 schreef Kopbal het volgende:Onder het mom van we kopen hem nu voor 4 miljoen zodat we hem over 3 jaar nog steeds voor die prijs kunnen ophalen ipv 20 miljoen  Daar kan Feyenoord toch nooit mee akkoord gaan? Ik mag hopen van niet zeg.
Bij Ajax loopt elke koekenbakker voor ¤10M+ de Arena uit, en bij Feyenoord is er altijd wat aan de hand. Godverdomme zeg.  |
heiden6 | dinsdag 9 juni 2009 @ 17:59 |
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 16:49 schreef Kopbal het volgende:Onder het mom van we kopen hem nu voor 4 miljoen zodat we hem over 3 jaar nog steeds voor die prijs kunnen ophalen ipv 20 miljoen  Daar kan Feyenoord toch nooit mee akkoord gaan? Dat is echt het domste wat Feyenoord kan doen.
Als ze echt niet zonder het geld kunnen, laat ze hem dan verkopen voor 3 miljoen + 40% van de rechten, en betrek er de verhuur van een jonge speler van Arsenal bij ofzo.  |
neen | dinsdag 9 juni 2009 @ 18:41 |
Die moeten ze inderdaad nog niet laten gaan  |
DJ_Ryow | dinsdag 9 juni 2009 @ 18:53 |
Arsenal en Liverpool weten ook dat feyenoord geen cent heeft, die zullen dus niets teveel bieden. feyenoord heeft een lastige keuze te maken... dit talent behouden met risico dat het niks wordt met hem en de komende jaren geen geld hebben om iets te kopen...... OF eieren voor hun geld kiezen en ietswat ruimte creeeren om nu iets te kopen (keeper, backs, spits). het legioen wil hem natuurlijk houden.... maar hebben ze ook zin om de komende jaren nog meer van dat soort drama-seizoenen te doorstaan? |
ursel | dinsdag 9 juni 2009 @ 23:07 |
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 18:53 schreef DJ_Ryow het volgende:Arsenal en Liverpool weten ook dat feyenoord geen cent heeft, die zullen dus niets teveel bieden. feyenoord heeft een lastige keuze te maken... dit talent behouden met risico dat het niks wordt met hem en de komende jaren geen geld hebben om iets te kopen...... OF eieren voor hun geld kiezen en ietswat ruimte creeeren om nu iets te kopen (keeper, backs, spits). het legioen wil hem natuurlijk houden.... maar hebben ze ook zin om de komende jaren nog meer van dat soort drama-seizoenen te doorstaan? En dan zul je zien dat als het niets wordt men schreeuwt dat ze hem hadden moeten verkopen..  |
DJ_Ryow | dinsdag 9 juni 2009 @ 23:19 |
quote:Op dinsdag 9 juni 2009 23:07 schreef ursel het volgende:[..] En dan zul je zien dat als het niets wordt men schreeuwt dat ze hem hadden moeten verkopen..  idd. en dat het misschien niets is, daar moet wel rekening mee worden gehouden worden. men gaat er op dit moment teveel van uit dat hij later 20 miljoen gaat opleveren. waarom? omdat ie op YouTube een bal in de bovenhoek schiet. hoeveel gaat Biseswar dan wel niet opleveren vraag ik me af  |
Dirk-Kuijt | woensdag 10 juni 2009 @ 19:36 |
Hoeren bestuur  |
sjimz | woensdag 10 juni 2009 @ 19:38 |
quote: Is hij verkocht? |
Dirk-Kuijt | woensdag 10 juni 2009 @ 19:40 |
quote: Hij wil zelf nu naar Arsenal en Feyenoord gaat na zijn vakantie met Arsenal onderhandelen Stop dan gelijk met de jeugdopleiding  |
Dirk-Kuijt | woensdag 10 juni 2009 @ 19:41 |
quote:Castaignos kiest voor Arsenal
Feyenoord-talent Luc Castaignos wil zijn loopbaan voortzetten bij Arsenal. De 16-jarige aanvaller heeft over interesse niet te klagen en heeft besloten om voor de club uit Londen te keizen.
Castaignos wil volgend seizoen worden terugverhuurd aan Feyenoord, omdat hij denkt daar nog veel te kunnen leren. De aanvaller gaat nu op vakantie en in juli wordt er verder onderhandeld tussen Feyenoord en Arsenal. Castaignos, die bij Feyenoord nog een contract heeft, brak dit jaar definitief door. Hij werd landskampioen met de A en B-jeugd en werd onlangs topscorer bij het EK-17. |
sjimz | woensdag 10 juni 2009 @ 19:47 |
Wenger wil hem alleen omdat hij jong is en een Franse naam heeft.  |
denthemen | woensdag 10 juni 2009 @ 19:48 |
Verhuren om in de A jeugd te spelen ? |
Survivalism | woensdag 10 juni 2009 @ 19:50 |
Doe er dan in godsnaam een terugkoopclausule in voor een prikkie, want de kans dat deze jongen bij Arsenal doorbreekt is nog kleiner dan een Robben die een seizoen fit is.  |
denthemen | woensdag 10 juni 2009 @ 19:50 |
quote: Op woensdag 10 juni 2009 19:50 schreef Survivalism het volgende:Doe er dan in godsnaam een terugkoopclausule in voor een prikkie, want de kans dat deze jongen bij Arsenal doorbreekt is nog kleiner dan een Robben die een seizoen fit is.  En je denkt dat Arsenal daarmee akkoord zal gaan ? |
Dirk-Kuijt | woensdag 10 juni 2009 @ 19:52 |
quote: Kan me geen fuck schelen. Gudde verdient een putdeksel op zijn hoofd als deze transfer door gaat. |
De_Slagert | woensdag 10 juni 2009 @ 22:02 |
quote:Op woensdag 10 juni 2009 19:52 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Kan me geen fuck schelen. Gudde verdient een putdeksel op zijn hoofd als deze transfer door gaat. Hoezo? Je heb totaal geen geld als je dan wat ken vangen voor iemand die zich nog moet bewijzen waarom niet. |
Dirk-Kuijt | woensdag 10 juni 2009 @ 22:20 |
quote:Op woensdag 10 juni 2009 22:02 schreef De_Slagert het volgende:[..] Hoezo? Je heb totaal geen geld als je dan wat ken vangen voor iemand die zich nog moet bewijzen waarom niet. Omdat je misschien goud in handen hebt. |
LitmanenAFCA | woensdag 10 juni 2009 @ 22:22 |
quote: En waar is dat op gebaseerd? Ajax had jaren geleden ook een gouden lichting met onder andere Hosé etc. Die gingen als een speer in de competities. Maar uiteindelijk is er van die jongens niets terecht gekomen. Dus als je nu een goed bedrag als Feyenoord zijnde kan krijgen voor die speler moet je het gewoon doen. |
De_Slagert | woensdag 10 juni 2009 @ 22:23 |
quote: Misschien ja waar je nog 2 jaar op moet wachten tot dat je weet of die echt doorbreekt en mocht dat gebeuren ken die in 2012 nog gratis de deur uit. Ik weet niet of het je is opgevallen maar financieel heb Feyenoord even niet zo veel te vertellen... |
Radegast | woensdag 10 juni 2009 @ 22:36 |
De poen pakken nu het kan. Proberen een deel van de transferrechten te houden, hem suces wensen in Engeland en zeggen dat mocht hij het niet maken bij Arsenal hij altijd welkom is in De Kuip. |
Kopbal | woensdag 10 juni 2009 @ 23:47 |
Als ik al geen hekel had aan pedo-Arsenal, dan is het nu wel het geval.
 |
DatMeenJeNiet | donderdag 11 juni 2009 @ 01:10 |
quote:‘Hij is een type-Henry’ Door MIKOS GOUKA De scouts van Liverpool, Chelsea, Bayern München, Hoffenheim en vooral Arsenal zouden vechten om zijn handtekening.
Volgens insiders zijn die clubs bereid te smijten met miljoenen om de 16-jarige Luc Castaignos te strikken. De spits van Feyenoord B1 heeft de topclubs voor het uitkiezen, terwijl hij nog geen minuut in het eerste elftal heeft gespeeld.
Arsenal komt aan het eind van de maand met een indrukwekkende delegatie naar de Kuip. De club wacht tot de grote baas Arsène Wenger beschikbaar is om Castaignos, die tot 2011 onder contract staat bij Feyenoord, te overtuigen naar ‘The Gunners’ te verhuizen.
,,Geen wonder,’’ zegt zaakwaarnemer Arie Treffers. ,,Castaignos is een type Thiery Henry. Qua lichaamsbouw en qua speelstijl. Hij heeft een mooie toekomst. Maar hij heeft nog nergens getekend.’’
Castaignos heeft een Franse vader en een moeder uit Kaapverdië. De lange spits is razendsnel, kan goed koppen, heeft een prima techniek en is bovenal een echte doelpuntenmaker. Dit seizoen hielp hij bij Feyenoord zowel B1 als A1 aan de landstitel. Daarnaast werd hij in Oranje onder 17 topscorer op het EK, met onder meer een prima doelpunt in de verloren finale tegen Duitsland (2-1).
,,Luc heeft enorme, specifieke kwaliteiten als doelpuntenmaker,’’ zegt Albert Stuivenberg, bondscoach van Oranje onder 17. ,,En hij is een pure atleet. Maar hij moet ook nog veel leren.’’
Die laatste stappen wil de Schiedammer het liefst in de Kuip zetten. De club die hem eerdaags daadwerkelijk strikt, moet akkoord gaan met het feit dat hij nog minimaal een jaar in Rotterdam-Zuid blijft om te rijpen. ,,Dat is verstandig,’’ zegt Stuivenberg. ,,Want op 16-jarige leeftijd naar een topclub als Arsenal vertrekken, dat vind ik nogal wat. Natuurlijk zijn de bedragen aantrekkelijk, maar of het verstandig is nu al te verkassen, waag ik te betwijfelen. Bovendien vind ik dat Feyenoord spelers moet opleiden om in de Kuip het eerste elftal te halen. Dat is het ideale traject.’’
Maar of de snelle doelpuntenmachine werkelijk de stap van jeugdcomplex Varkenoord naar de Kuip zet, is twijfelachtig. Castaignos wordt komend seizoen A-junior en zal in principe bij trainer Jean-Paul van Gastel terechtkomen.
Daarnaast wordt al gespeculeerd over een snelle stap naar Jong Feyenoord of zelfs de A-selectie van trainer Mario Been. En dat terwijl hij pas twee seizoenen op de ledenlijst van Feyenoord staat.
,,Hij is bij Excelsior ’20 begonnen,’’ zegt Paul Benschop, die de spits bij de Schiedamse zondag-tweedeklasser in C1 onder zijn hoede had, trots. ,,Iedereen kon zien dat hij veel in zijn mars heeft. Ik heb altijd geroepen dat hij heel veel weg heeft van Thiery Henry. Als wij op achterstand kwamen, zette Luc dat vaak zelf weer recht.’’
Castaignos was bij toeval lid geworden van Excelsior ’20. Alleen omdat hij op een steenworp van Sportpark Thurlede woont. ,,Maar toch vertrok hij snel,’’ zegt Benschop. ,,Toen hij in C1 speelde, deed hij mee aan een open dag bij Spartaan ’20 in Rotterdam. Daar viel hij uiteraard in de smaak, toen waren wij hem kwijt.’’
In Rotterdam kwam hij terecht bij een club die tot voor kort nauw samenwerkte met Feyenoord. Op het moment dat andere clubs interesse toonden in talentvolle jeugdspelers, werden de scouts van de stadionclub gewaarschuwd. ,,Hij heeft daarom maar één seizoen bij ons gespeeld,’’ zegt Patrick de Werk, jeugdtrainer van Spartaan ’20. ,,Hij was een groot talent. Daarnaast is hij een sociale, keurig opgevoede jongen. Zijn ouders zullen zorgvuldig zijn toekomst plannen. Zonder gekke beslissingen te nemen die nu mooi lijken, maar later tegen hem werken.’’
Dat vindt ook Treffers. ,,Luc is een verstandige jongen. Hij wil in een vertrouwde omgeving proberen zich verder te ontwikkelen. Voor jeugdspelers de hoofdprijs vragen is belachelijk. Zaak is dat Feyenoord bij een transfer ook op termijn nog kan profiteren van de prestaties van Luc. Hij heeft alles in huis om in 2014 op het WK in Brazilië te schitteren.’’
Bondscoach Stuivenberg blijft sceptisch. Talent is niet altijd voldoende om door te breken. Zier Tebbenhof (Feyenoord) en Brutil Hosé (Ajax) waren geweldige jeugdspelers, maar zakten bij de senioren weg in de anonimiteit.
,,Arsenal heeft veel geld,’’ zegt Stuivenberg. ,,Die club kan een gokje wagen. Vincent van den Berg bijvoorbeeld, werd enkele jaren geleden ook van Heerenveen naar Londen gehaald. Hij speelt komend seizoen voor amateurclub Excelsior M. Dat moeten alle betrokkenen wel voor ogen houden.’’ |
Fortitudo | donderdag 11 juni 2009 @ 01:20 |

[ Bericht 51% gewijzigd door sjimz op 11-06-2009 01:23:26 ] |
Tim86 | donderdag 11 juni 2009 @ 01:22 |
quote: 
[ Bericht 18% gewijzigd door sjimz op 11-06-2009 01:23:42 ] |
Fortitudo | donderdag 11 juni 2009 @ 01:25 |
quote: het is toch belachelijk. die gozer lokt alleen maar jonge jongens naar london. dat de fifa hier niet tegen optreeedt. dit gaat ten koste van de clubs die ze opleiden voor veel geld. ze maken luc het hele hoofd dol. blackcard greg II |
BliksemSchigt | donderdag 11 juni 2009 @ 02:59 |
Ik denk dat het eigenlijk wel het beste is dat ie naar Arsenal gaat en daar in alle rust zich verder gaat ontwikkelen.
Bij dit huidige Feyenoord gaat de roep om jong talent zo groot worden, dat alles wat een helft lang goed tegen een bal trapt al de hemel ingeprezen gaat worden, en hij kan gewoon echt nog niet klaar zijn voor Feyenoord 1. Hij gaat Makaay er toch niet al uitspelen? Terwijl dat misschien onderhand wel onbewust verwacht wordt in Nederland.
Ga dan maar lekker naar London en maak over drie jaar pas je debuut. |
Keltie | donderdag 11 juni 2009 @ 06:50 |
quote:Op donderdag 11 juni 2009 02:59 schreef BliksemSchigt het volgende:Ik denk dat het eigenlijk wel het beste is dat ie naar Arsenal gaat en daar in alle rust zich verder gaat ontwikkelen. Bij dit huidige Feyenoord gaat de roep om jong talent zo groot worden, dat alles wat een helft lang goed tegen een bal trapt al de hemel ingeprezen gaat worden, en hij kan gewoon echt nog niet klaar zijn voor Feyenoord 1. Hij gaat Makaay er toch niet al uitspelen? Terwijl dat misschien onderhand wel onbewust verwacht wordt in Nederland. Ga dan maar lekker naar London en maak over drie jaar pas je debuut. Inderdaad, want stel je voor dat er weer eens een keer een groot talent in Nederland doorbreekt en daar een tijdje blijft spelen... 
Maargoed, als'ie zo graag wil.. Verpats hem maar, laat hem de tering krijgen en ergens in de derde divisie van Engeland gaan spelen. |
Dirk-Kuijt | donderdag 11 juni 2009 @ 08:13 |
Heb je na jaren eindelijk een spits opgeleid die waarschijnlijk Feyenoord 1 gaat halen verkoop je hem weer....
Ben er nog steeds ziek van. |
Suijk | donderdag 11 juni 2009 @ 09:15 |
Gooi die tegel dan tegen de kop van Castaignos aan, als hij gewoon zegt: 'ik wil lekker bij Feyenoord blijven de komende jaren', is er niks aan de hand. |
EnGCatjuh | donderdag 11 juni 2009 @ 09:53 |
Hij is toch nog niet weg? Het is alleen jammer dat Feyenoord het geld zo hard nodig heeft... |
Dirk-Kuijt | donderdag 11 juni 2009 @ 11:49 |
contract voor 3 jaar + optie voor nog eens 2 jaar. 10 mil geen cent minder! |
BliksemSchigt | donderdag 11 juni 2009 @ 12:03 |
Erm, wat bedoel je daar precies mee?
Arsenal betaalt 10 miljoen, en dan blijft Castaignos nog 5 jaar in Rotterdam?  |
Keltie | donderdag 11 juni 2009 @ 12:12 |
quote: Vraagprijs? Gewoon lekker het bedrag van de schuld oplepelen. Willen ze het niet betalen? Dan heb je ook geen speler.
EDIT: En als iemand begint te zeuren dat dit onrealistisch is? Dat is 96 miljoen voor C. Ronaldo en 65 miljoen voor Kaka ook  |
Kopbal | donderdag 11 juni 2009 @ 12:13 |
Of 7,5 miljoen + 50%. Zou ik ook nog wel mee kunnen leven. |
Klopkoek | donderdag 11 juni 2009 @ 12:16 |
Vind het zonde. Kans is groot dat zo'n talent bij Arsenal verzuipt. |
Suijk | donderdag 11 juni 2009 @ 12:20 |
Hoe lang zit hij al bij Feyenoord, want ik las dat hij in de C1 nog bij Excelsior '20 en ook nog bij De Spartaan '20 heeft gespeeld. |
Kopbal | donderdag 11 juni 2009 @ 12:21 |
quote: Op donderdag 11 juni 2009 12:20 schreef Suijk het volgende:Hoe lang zit hij al bij Feyenoord, want ik las dat hij in de C1 nog bij Excelsior '20 en ook nog bij De Spartaan '20 heeft gespeeld. 2 jaar. Hij is inderdaad gescout in de regio. |
TN-FR | donderdag 11 juni 2009 @ 14:04 |
quote: Dan moeten ze hem idd voor verkopen, als is 7,5 miljoen en dan ook nog eens de helft van de transfersom niet echt heel realistisch. Daarbij moeten ze ook nog wat procenten proberen af te dwingen bij een eventuele 2e verkoop.  |
Moonlighter | donderdag 11 juni 2009 @ 14:25 |
is hij een nederlander eigenlijk? las dat hij een franse vader had. ik hoop niet dat hij dan straks voor frankrijk gaat voetballen...? |
Keltie | donderdag 11 juni 2009 @ 14:33 |
quote:Op donderdag 11 juni 2009 14:25 schreef Moonlighter het volgende:is hij een nederlander eigenlijk? las dat hij een franse vader had. ik hoop niet dat hij dan straks voor frankrijk gaat voetballen...? Mix tussen Frans en Cape Verdiaans (halve Larsson ) meen ik  Maar staat zelf te boek als Nederlander (komt ook uit voor jeugd-elftallen van Nederlander). |
denthemen | vrijdag 12 juni 2009 @ 11:28 |
quote: 10 miljoen voor een speler die zich enkel in de jeugd nog heeft laten zien? |
One_conundrum | vrijdag 12 juni 2009 @ 11:45 |
Waarom zou je het niet vragen? Laat Arsenal maar een tegenbod doen |
Keltie | vrijdag 12 juni 2009 @ 12:26 |
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 11:28 schreef denthemen het volgende:[..] 10 miljoen voor een speler die zich enkel in de jeugd nog heeft laten zien? Altijd een vraagprijs/ minimum bod geven. Anders ben je sowieso de sjaak want dan kunnen ze nog naar de abitragecommissie omdat je dan helemaal niet weg mag. |
Dirk-Kuijt | vrijdag 12 juni 2009 @ 16:50 |
quote:Arsenal, Liverpool and Chelsea are competing for Luc Castaignos, the Feyenoord striker whose potential has been likened to Thierry Henry. Arsène Wenger, the Arsenal manager, is expected to travel to the Netherlands this month to talk to the 16-year-old, who has two years left on his contract. The Times |
denthemen | vrijdag 12 juni 2009 @ 16:52 |
WENGER OPWACHTEN!!!!  |
TC03 | vrijdag 12 juni 2009 @ 16:54 |
Waarom hebben trouwens alleen Engelse clubs interesse? Waarom geen Bayern München, Juventus of Valencia?  |
Dirk-Kuijt | vrijdag 12 juni 2009 @ 16:55 |
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 16:54 schreef TC03 het volgende:Waarom hebben trouwens alleen Engelse clubs interesse? Waarom geen Bayern München, Juventus of Valencia?  Omdat Engelse goed zijn in het scouten van talenten in het buitenland. |
denthemen | vrijdag 12 juni 2009 @ 16:58 |
quote: Op vrijdag 12 juni 2009 16:55 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Omdat Engelse goed zijn in het scouten van talenten in het buitenland. Maar heel Europa kon op dat toernooi zien dat deze jongen een grote toekomst voor zich heeft |
sjimz | vrijdag 12 juni 2009 @ 17:02 |
quote: Op vrijdag 12 juni 2009 16:55 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Omdat Engelse goed zijn in het scouten van talenten in het buitenland. Omdat de Engelsen zelf geen fatsoenlijk talent hebben. |
DatMeenJeNiet | vrijdag 12 juni 2009 @ 17:05 |
quote: En ze geld zat hebben om zowel hun eerste elftal als hun jeugdelftallen bij elkaar te kopen.
PL.  |
TerroRobbie | vrijdag 12 juni 2009 @ 17:19 |
En omdat hun wijven lelijk zijn  |
Kopbal | vrijdag 12 juni 2009 @ 17:21 |
En omdat ze verder toch niks anders hebben op dat tyfusteringeiland van ze  |
denthemen | vrijdag 12 juni 2009 @ 17:42 |
En omdat de Spicegirls uit elkaar zijn  |
TC03 | vrijdag 12 juni 2009 @ 17:43 |
Oké het was maar een vraag.  |
DJ_Ryow | zaterdag 13 juni 2009 @ 13:06 |
quote:'Optie in Feyenoord-contract Castaignos dubieus' 13 juni 2009
Feyenoord kan mogelijk minder geld vragen voor aanvaller Luc Castaignos, dan de laatste weken aangenomen werd. De 16-jarige spits heeft een contract tot medio 2011, met een door de club te lichten optie voor nog twee jaar. De vraag is of deze optie, die er voor zorgt dat een afkoopsom tot 2013 reëel lijkt, geldig is. http://www.fcupdate.nl/ni(...)gnos-dubieus_122244/ |
Kopbal | zaterdag 13 juni 2009 @ 13:12 |
Dat zou helemaal mooi zijn, hoeven we hem dus niet te verkopen. |
Hamilcar | zaterdag 13 juni 2009 @ 13:48 |
quote:
Het zou mooi zijn als hij voor 5 of meer miljoen wordt verkocht, maar zo niet dan mag hij gewoon uitgroeien tot een wereldspits die over 3 jaar 25 miljoen opbrengt  |
Gtaboy107 | zaterdag 13 juni 2009 @ 13:53 |
Tja, ik blijf het toch maar jammer vinden dat zulke talenten ''gestolen'' worden door die grote Engelse clubs ipv hun eigen club... Als ik die Castaignos was, zou ik bij zijn club blijven. Hij zou er mooie dingen kunnen doen.... Maar de verleiding zal wel te groot zijn...
Maar die goal tegen Ajax is  |
Kopbal | maandag 15 juni 2009 @ 09:00 |
quote:Hele Europese voetbaltop achter Castaignos aan
De pas 16-jarige talentvolle Luc Castaignos staat inmiddels in de belangstelling van de gehele Europese voetbaltop. De Telegraaf meldt vandaag dat na Arsenal en Liverpool, nu ook Real Madrid, Inter Milaan en Bayern Munchen zich hebben gemeld bij zaakwaarnemer Arie Treffers.
Castaignos zelf heeft aangegeven het liefst naar Arsenal te willen gaan en de Londense club wil zelf ook ver gaan om het talent in te lijven. Zelfs Arsene Wenger zal eraan te pas gaan komen om de jeugd-international te contracteren. |
Dirk-Kuijt | maandag 15 juni 2009 @ 09:18 |
quote:'Manchester United brengt bod uit op Castaginos'
Volgens het Engelse The People heeft Manchester United een bod uitgebracht op Feyenoord-jeugdspeler Luc Castaignos. Het zou gaan om een bedrag van vier miljoen pond, wat door de huidige koers in euro's ongeveer 4,7 miljoen is. Scouts van de verliezend Champions League finalist schijnen al maanden de 17-jarige aanvaller te volgen.
Ook Liverpool en Arsenal zouden geïnteresseerd zijn. Castaignos zelf zou graag een contract willen tekenen bij de club uit Londen, wel wil hij dan nog een jaar verhuurd worden aan Feyenoord. |
Palmboom313 | maandag 15 juni 2009 @ 09:20 |
Ze moeten hem absoluut niet verkopen over 3 jaar is hij 4 keer zo veel waard. Of ze moeten 10 miljoen gaan bieden. |
Klopkoek | maandag 15 juni 2009 @ 09:42 |
Het is treurig. Kans is ook groot dat hij mislukt in Engeland. |
Suijk | maandag 15 juni 2009 @ 09:44 |
quote: Waar baseer je dat op  |
EnGCatjuh | maandag 15 juni 2009 @ 10:22 |
quote: Ik denk op al die 16-jarige jongetjes die hem voor gingen. Maar echte onderbouwing onderbreekt inderdaad. |
Suijk | maandag 15 juni 2009 @ 10:23 |
quote: Op maandag 15 juni 2009 10:22 schreef EnGCatjuh het volgende:[..] Ik denk op al die 16-jarige jongetjes die hem voor gingen. Maar echte onderbouwing onderbreekt inderdaad. Wat een rare redenatie. Iedere wereldtopper is een keer 16 geweest.  |
Keltie | maandag 15 juni 2009 @ 10:26 |
quote:Op maandag 15 juni 2009 09:20 schreef Palmboom313 het volgende: Ze moeten hem absoluut niet verkopen over 3 jaar is hij 4 keer zo veel waard. Of ze moeten 10 miljoen gaan bieden. Op de fax krabbelen dat ze net ¤93 hebben gebeurd en terugsturen naar Man Utd. |
EnGCatjuh | maandag 15 juni 2009 @ 10:30 |
quote: Maar de meeste wereldtoppers verruilen niet al hun opleidingsclub voordat ze daar in het 1e hebben geacteerd... |
Keltie | maandag 15 juni 2009 @ 10:32 |
quote:Op maandag 15 juni 2009 10:30 schreef EnGCatjuh het volgende:[..] Maar de meeste wereldtoppers verruilen niet al hun opleidingsclub voordat ze daar in het 1e hebben geacteerd... Vroeger niet nee  |
sjimz | maandag 15 juni 2009 @ 10:36 |
quote:Op maandag 15 juni 2009 10:30 schreef EnGCatjuh het volgende:[..] Maar de meeste wereldtoppers verruilen niet al hun opleidingsclub voordat ze daar in het 1e hebben geacteerd... De beste speler van de wereld op dit moment wel  |
EnGCatjuh | maandag 15 juni 2009 @ 10:42 |
quote: Messi bedoel je? Die ging dan weer op een leeftijd waarop de meeste toekomstige profs ook bij een profclub uitkomen (rond 10-13)... De Vincent van den Bergjes gaan ergens tussen die leeftijd en hun debuut in... |
Klopkoek | maandag 15 juni 2009 @ 10:48 |
Ik dacht ook nog aan een andere reden: clubs in Engeland krijgen talenten aangeleverd bij bosjes. Ze geven veel geld eraan uit, vaak krijgen de ouders een flinke zak geld maar die engelse topclubs die kijken niet op een mislukkingetje meer of minder.
Het is overduidelijk dat deze Castoignes veel talent heeft, ook gezien zijn bouw, het zou zonde zijn als hij dit avontuur aan gaat. |
methodmich | maandag 15 juni 2009 @ 19:53 |
Toch zien ze hem binnen Feyenoord niet eens als het grootste talent, wat de zaak nog merkwaardiger maakt. Maar zijn grote kwaliteit, het maken van doelpunten, maakt hem natuurlijk wel erg interessant voor veel clubs. |
Zjakkie | maandag 15 juni 2009 @ 20:16 |
quote:Op maandag 15 juni 2009 19:53 schreef methodmich het volgende:Toch zien ze hem binnen Feyenoord niet eens als het grootste talent, wat de zaak nog merkwaardiger maakt. Maar zijn grote kwaliteit, het maken van doelpunten, maakt hem natuurlijk wel erg interessant voor veel clubs. Wie is dat dan?  |
methodmich | maandag 15 juni 2009 @ 20:33 |
Men verwacht meer van Shabir Isoufi, overigens ook jeugdinternational in het team van Castaignos. |
Dirk-Kuijt | maandag 15 juni 2009 @ 23:45 |
quote:Op maandag 15 juni 2009 20:33 schreef methodmich het volgende:Men verwacht meer van Shabir Isoufi, overigens ook jeugdinternational in het team van Castaignos. Ook geen verkeerde. Zal er binnenkort eens een topic over openen. Hij is een beetje de aangever voor Castaignos. |
ursel | dinsdag 16 juni 2009 @ 00:07 |
Feyenoorder Castaignos praat met Arsenal
Kwestie van tijd dus nog maar..  |
Dirk-Kuijt | dinsdag 16 juni 2009 @ 00:25 |
quote: Ik geloof weinig van dat bericht. In de 2de zin hebben ze het over de 17 jarige aanvaller. Maar hij is toch echt pas 16. |
TC03 | dinsdag 16 juni 2009 @ 00:26 |
quote: Op dinsdag 16 juni 2009 00:25 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Ik geloof weinig van dat bericht. In de 2de zin hebben ze het over de 17 jarige aanvaller. Maar hij is toch echt pas 16. Idd. |
Suijk | dinsdag 16 juni 2009 @ 09:12 |
Vandaag een stuk over zijn vorige club in de krant, Excelsior '20, die ook een halve procent opstrijken als hij verkocht wordt. Zij verwachten dat hij nog wel een jaar of 2 bij Feyenoord zal willen blijven. |
Dirk-Kuijt | dinsdag 16 juni 2009 @ 09:27 |
Welke krant? |
Keltie | dinsdag 16 juni 2009 @ 09:55 |
quote: Spits. Heb het ook gelezen. Dat schijnen, volgens de voorzitter van Excelsior '20, z'n pa en zaakwaarnemer te zeggen. |
Kopbal | dinsdag 16 juni 2009 @ 09:56 |
Ook al blijft hij 2 jaar bij Feyenoord, dan vertrekt hij op z'n 18e. Wat heb je daar nou aan? Helemaal een spits moet zich meestal wat langer ontwikkelen in de jeugd, zie Arnautovic. |
Suijk | dinsdag 16 juni 2009 @ 10:06 |
http://hirespdf.spitsnieuws.nl/2009-06-16/SPI20090616.pdf
Pagina 22. |
Dirk-Kuijt | dinsdag 16 juni 2009 @ 15:08 |
quote:Onrust rond Castaignos door Treffers
'Het moet weer rustig worden rondom zijn persoontje,' dat vertelde Arie Treffers gisteren doodleuk aan de media over zijn cliënt Luc Castaignos. De jonge spits presteerde dit seizoen goed in de jeugdteams van Feyenoord en imponeerde bij de Nederlandse jeugdelftallen. Daarmee zou hij de interesse hebben gewekt van grote clubs als Arsenal, Bayern München, Hoffenheim, Real Madrid, Liverpool en Manchester United.
De grootste onrust die is echter ontstaan komt van zijn zaakwaarnemer Arie Treffers, iemand die een discutabel verleden heeft opgebouwd als zaakwaarnemer. In het verleden wilde PSV en NAC Breda al niks meer te maken hebben met de oud-scheidsrechter. Hij werd onder andere verdacht van illegale praktijken.
Ook rondom Luc Castaignos kwam de meeste onrust van deze Arie Treffers, dagelijks probeert deze man de aandacht te trekken met zijn pupil. Overigens is Castaignos één van de weinige echt goede spelers die hij in zijn bestand heeft, daar lijkt hij dan ook aan te willen verdienen en zo spoedig mogelijk.
Arie Treffers, die dus eerder geschorst werd door de KNVB, komt bijna dagelijks met nieuws over Castaignos en dat brengt dus de meeste onrust rondom het grote Feyenoord-talent. Zelf liet de spits, met Kaapverdische en Franse roots, nog niks weten over eventuele voorkeuren. De grote vraag is dus of Luc nog wel samen moet willen werken met deze onbetrouwbare zaakwaarnemer, Feyenoord had de jeugdspeler daar beter in moeten begeleiden. |
EnGCatjuh | dinsdag 16 juni 2009 @ 15:43 |
quote: Nog nooit iets positiefs gelezen over die man Had zelf ook al het idee dat hij een hype aan het creëren was. |
methodmich | dinsdag 16 juni 2009 @ 19:46 |
Tja, Arie Treffers, daar kunnen we in deze regio boeken over vol schrijven. 
http://www.voetbalrotterd(...)rkoop-luc-castaignos
Nog een stukje over de oude clubs van Luc. |
Dvm86 | dinsdag 16 juni 2009 @ 20:30 |
Jammer maar kenmerkend voor de Nederlandse tops: zoveel talent wordt veel te vroeg en te snel weg gekocht door voornamelijk Britse clubs. |
Keltie | woensdag 17 juni 2009 @ 06:40 |
quote:Op dinsdag 16 juni 2009 19:46 schreef methodmich het volgende:Tja, Arie Treffers, daar kunnen we in deze regio boeken over vol schrijven. Ben benieuwd  Maargoed, hij ken toch sowieso overstappen van zaakwaarnemer? |
methodmich | woensdag 17 juni 2009 @ 17:21 |
quote:Op woensdag 17 juni 2009 06:40 schreef Keltie het volgende:[..] Ben benieuwd  Maargoed, hij ken toch sowieso overstappen van zaakwaarnemer? Als klein begin zou je vast in dit topic de hele soap rond Preto, Braziliaan met vals paspoort, kunnen lezen.... Allemaal geregeld via Arie: Wat doet je amateurclubje in het seizoen 07/08 # 3
Daar begint het, gaat nog wel verder in het topic, tot en met de citaten over het huis in Antwerpen waar de ratten nog niet dood gevonden willen worden.
Of: Tong80 ziet straks sambavoetbal, maar is dat wel in de haak? |
DatMeenJeNiet | maandag 22 juni 2009 @ 00:11 |
quote:Been gaat Castaignos al kans geven ROTTERDAM - Het grote talent Luc Castaignos krijgt van trainer Mario Been de kans zich in de kijker te spelen bij de hoofdmacht.
De 16-jarige spits, international van het Nederlands elftal onder zeventien jaar, mag van de oefenmeester na terugkeer van zijn vakantieadres ‘één tot tweemaal per week’ aansluiten bij de A-selectie.
Castaignos is in beeld bij onder meer de Engelse topclub Arsenal. De spits staat volgens zaakwaarnemer Arie Treffers open voor een vertrek naar de club van Arsène Wenger, maar wil dan komend seizoen wel op huurbasis voor Feyenoord blijven spelen. ,,Ik ken Luc Castaignos nog niet goed, maar zijn trainer van B1, Cor Adriaanse, is erg enthousiast over hem,’’ zegt Been. ,,En dat is Cor niet snel bij een talent. Castaignos is in beeld bij zeer grote clubs, dus moeten ook wij hem perspectief bieden. Hij is pas zestien jaar oud. Maar als je goed genoeg bent, ben je ook oud genoeg. Ik ga straks eens een keer goed met hem praten. Dan vertel ik hem wat wij van plan zijn.’’ |
BliksemSchigt | maandag 22 juni 2009 @ 07:23 |
'en dus moeten wij hem ook perspectief bieden.'
Nee, je moet doen wat het beste is voor z'n ontwikkeling . En als dat 1 x per week mee trainen is, prima. En wanneer nodig bij de A-selectie, ook prima. Maar laten trainen en spelen, omdat hij anders vertrekt komt die jongen ook niet ten goede natuurlijk. |
Keltie | maandag 22 juni 2009 @ 07:36 |
quote:Op maandag 22 juni 2009 07:23 schreef BliksemSchigt het volgende:'en dus moeten wij hem ook perspectief bieden.' Nee, je moet doen wat het beste is voor z'n ontwikkeling  . En als dat 1 x per week mee trainen is, prima. En wanneer nodig bij de A-selectie, ook prima. Maar laten trainen en spelen, omdat hij anders vertrekt komt die jongen ook niet ten goede natuurlijk. Dat is perspectief bieden. Mee laten trainen is al perspectief bieden, maargoed.. Mocht'ie beter trainen als de rest moet je hem ook laten spelen.. Dat dwingt'ie dan zelf af. |
Dirk-Kuijt | maandag 22 juni 2009 @ 07:48 |
Wat goed is komt snel. Daar hem 1x in de week mee te laten trainen wordt hij fysiek sterker en kan vast wennen aan de snelheid van het spel. |
TJDoornbos | maandag 22 juni 2009 @ 07:58 |
Gewoon goede zet van Been! |
neilpad | maandag 22 juni 2009 @ 09:35 |
Die paar keer dat ik hem aan het werk heb gezien had ik het idee dat hij vooral fysiek voorlag op zijn leeftijdsgenootjes. |
Canisfire | maandag 22 juni 2009 @ 09:39 |
Gewoon mee in de basis starten volgend siezoen en absoluut niet verkopen. Zet maar ombeurten naast Tomasson en Makaay. Castaignos vaste spits en de oudjes laten rouleren. zo hoort het.  |
J.Herrer | vrijdag 3 juli 2009 @ 13:40 |
quote:
In ruil voor Sno, Kennedy en Rommedahl |
DeVinger | vrijdag 3 juli 2009 @ 13:49 |
Been en kleine kinderen, gouden combinatie. |
Dirk-Kuijt | donderdag 9 juli 2009 @ 13:45 |
Heeft deze baas al mee getraind met het 1e? Of gaat dat na de voorbereiding gebeuren? |
DatMeenJeNiet | donderdag 9 juli 2009 @ 13:52 |
Heeft nog vakantie. Aan het einde van de maand volgt er een gesprek met Been(hakker). Ik denk dat hij een aantal dagen per week meetraind. |
DiegoArmandoMaradona | donderdag 9 juli 2009 @ 15:44 |
Hij zal wel binnenkort veel spelen, niet omdat hij nu zo goed is, maar vooral omdat zijn concurrenten er is niks van kunnen |
DatMeenJeNiet | zaterdag 11 juli 2009 @ 00:52 |
quote:Castaignos droomt stiekem al van Feyenoord 1
Luc Castaignos werd topscorer van het EK onder 17 en wekte mede daardoor belangstelling van Arsenal en Liverpool. De zestienjarige Feyenoord-aanvaller wil echter nog niet vertrekken uit Rotterdam.
"Het zijn allebei grote clubs", zegt de jongeling tegenover Voetbal Magazine. "Maar ik laat me niet gek maken door al die aandacht. Ik vind mezelf nog te jong voor een overstap naar het buitenland. Het is niet verstandig om nu al te gaan. Ik wil bij Feyenoord blijven en me daar verder ontwikkelen. Een contract tekenen bij Liverpool en dan worden verhuurd aan Feyenoord is op dit moment een mogelijkheid, maar verhuizen naar Engeland niet."
Castaignos wil nog niet naar het buitenland, ook omdat hij zijn debuut in het betaald voetbal in het eerste elftal van Feyenoord hoopt te maken. "Soms denk ik er aan, als ik na een training langs De Kuip loop. Hoe zou het zijn om daar te spelen, met dat fantastische publiek? Van het idee alleen al krijg ik kippenvel. Stiekem hoop ik erop, dat is normaal. Maar ik ga er vanuit dat ik het komende seizoen wekelijks bij de A1 zit. Dat is realistisch." |
Kopbal | donderdag 13 augustus 2009 @ 13:11 |
quote:Been laat Castaignos voor het eerst meetrainen
Luc Castaignos heeft donderdag voor de eerste maal met de A-selectie van Feyenoord meegetraind. De zestienjarige aanvaller van A1 zal regelmatig aansluiten bij de selectie van Mario Been, om op die manier te wennen aan het niveau. De talentvolle tiener werd deze zomer met diverse clubs uit het buitenland in verband gebracht. "Luc is een sterke en brutale jongen, die ik in overleg met zijn trainer Jean-Paul van Gastel regelmatig bij de groep zal halen", vertelt Been op de clubsite. "Het is voor hem goed om tegen spelers als André Bahia te spelen, daar wordt hij sterker van." Castaignos maakte indruk op het EK onder 17, waar hij tot topscorer uitgroeide.
Been hoopt tegelijkertijd op deze manier een goed beeld te krijgen van de kwaliteiten van Castaignos. "Er is natuurlijk veel om hem te doen geweest. Hij staat bekend als een groot talent, dat wil ik nu graag met eigen ogen bekijken." Met name Arsenal is geïnteresseerd maar Castaignon wil voorlopig nog aan Feyenoord verbonden blijven. |
widmfan7 | donderdag 13 augustus 2009 @ 14:04 |
Is hij van Surinaamse afkomst? |
Kopbal | donderdag 13 augustus 2009 @ 14:07 |
quote: Zijn moeder komt uit Kaapverdië en zijn vader uit Frankrijk. |
Fides | donderdag 13 augustus 2009 @ 14:14 |
Gooi die jongen maar eens in het eerste (misschien bij een bekerwedstrijd, of een tweede helft waar het bij rust al 2-0 staat). Het lijkt me een prima voetballer maar hij leek me vooral fysiek veel sterker dan zijn leeftijdgenoten. Vind die Ozyakup en Isoufi misschien wel grotere talenten van het Oranje onder 17. Over een maand ofzo begint ook het onder 17 WK btw.
edit: En inderdaad als hij nu naar Arsenal gaat loop je ook nog het risico dat hij straks nog voor Frankrijk gaat spelen na wat hielenlikken van Arsene Wenger. |
D_skilled | donderdag 13 augustus 2009 @ 14:22 |
Inmiddels reactie van Been aan de VI. quote:Been onder de indruk van jeugdspeler Castaignos
Feyenoord-trainer Mario Been is zeer te spreken over de verrichtingen van jeugdspeler Luc Castaignos. De pas zestienjarige aanvaller, die in mei met Oranje Onder-17 de finale van het EK verloor, trainde donderdag voor het eerst met de A-selectie mee.
Been was na afloop van de oefensessie onder de indruk van de kwaliteiten van Castaignos. 'Een zeer talentvolle jongen', zegt de oefenmeester tegen Voetbal International. 'Hij is groot, sterk en brutaal. In overleg met Jean-Paul van Gastel (de trainer van de A1, red.) zal ik hem regelmatig met de groep laten meetrainen.'
Castaignos maakte drie maanden geleden met Oranje furore op het EK in Duitsland door de finale te halen. Daarin verloor de ploeg van bondscoach Albert Stuivenberg met 2-1 van de gastheer. Castaignos tekende voor de Oranje-treffer in de finale en finishte op een totaal van drie goals.
Dani Fernandez en Georginio Wijnaldum lieten de donderdagtraining uit voorzorg schieten. Het tweetal heeft last van lichte blessures. Denk dat ie nog dit seizoen debuteert. |
Kopbal | donderdag 13 augustus 2009 @ 14:26 |
Zou wel mooi zijn: volgend jaar een voorhoede met Erasmus, Castaignos en Wijnaldum. |
Ytereo | donderdag 13 augustus 2009 @ 14:28 |
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 14:14 schreef Fides het volgende:Gooi die jongen maar eens in het eerste (misschien bij een bekerwedstrijd, of een tweede helft waar het bij rust al 2-0 staat). Het lijkt me een prima voetballer maar hij leek me vooral fysiek veel sterker dan zijn leeftijdgenoten. Vind die Ozyakup en Isoufi misschien wel grotere talenten van het Oranje onder 17. Over een maand ofzo begint ook het onder 17 WK btw. edit: En inderdaad als hij nu naar Arsenal gaat loop je ook nog het risico dat hij straks nog voor Frankrijk gaat spelen na wat hielenlikken van Arsene Wenger. Inderdaad nu brengen, niet pas volgend jaar. |
J.Herrer | donderdag 13 augustus 2009 @ 15:06 |
Mooi dat hij niet meteen voor het buitenland kiest Hij zou voor Feyenoord wel het verschil kunnen zijn tussen de 7e en 6e plaats |
Dirk-Kuijt | donderdag 13 augustus 2009 @ 20:31 |
Net opende Castaignos zelfs het sport gedeelte van het ANP nieuws  |
DatMeenJeNiet | woensdag 16 september 2009 @ 03:06 |
 quote:Heerenveen/Emmen A1 - Feyenoord O/19 2-4
Scoreverloop: 46’ 0-1 Castaignos 47’ 0-2 Castaignos 56’ 1-2 61’ 1-3 Isoufi 67’ 2-3 93’ 2-4 Cabral Schijnt ook veel indruk te hebben gemaakt op de training met het eerste. Schiet er behoorlijk wat in. |
Dirk-Kuijt | woensdag 16 september 2009 @ 11:02 |
Baas |
TJDoornbos | woensdag 16 september 2009 @ 11:35 |
3 oktober tegen RKC lijkt me wel leuk duel om hem minuten te geven (mits eerder door blessures niet noodzakelijk blijkt) |
DatMeenJeNiet | maandag 21 september 2009 @ 15:33 |
Zit bij de selectie tegen Harkemase boys, hopelijk kunnen we hem aanschouwen. |
heiden6 | maandag 21 september 2009 @ 15:47 |
quote:  |
Dirk-Kuijt | maandag 19 oktober 2009 @ 16:16 |
Wat een baas is hij in FM 2010 zeg! |
Cara | dinsdag 20 oktober 2009 @ 20:27 |
quote: hoopte er al op, heb je een screenshotje? |
MB23 | woensdag 21 oktober 2009 @ 12:54 |
25 oktober, 19.00u. Colombia - Nederland. Op Eurosport 1 dacht ik. |
Dirk-Kuijt | zondag 25 oktober 2009 @ 19:31 |
quote: check |
Babovic | woensdag 17 februari 2010 @ 17:38 |
Laat hem maar een kans krijgen |
Babovic | zondag 28 februari 2010 @ 21:47 |
Luc  |
TJDoornbos | zondag 28 februari 2010 @ 22:46 |
quote: |
DiegoArmandoMaradona | zondag 28 februari 2010 @ 22:52 |
Soort van Babel? |
Babovic | zondag 28 februari 2010 @ 22:53 |
quote: Hij heeft meer weg van Henry |
DiegoArmandoMaradona | zondag 28 februari 2010 @ 23:09 |
quote: Vergeleek hem met zijn hype |
TN-FR | zondag 28 februari 2010 @ 23:38 |
quote: Welke hype?  |
DiegoArmandoMaradona | zondag 28 februari 2010 @ 23:43 |
Voordat ze debuteerden |
Happel | maandag 1 maart 2010 @ 08:33 |
quote: Onder een steen gelegen? |
Keltie | maandag 1 maart 2010 @ 09:02 |
quote: Mwah, om Luc C. nu al gehyped te noemen... |
DiegoArmandoMaradona | maandag 1 maart 2010 @ 09:39 |
227 postings voor een speler die nog nooit in Feyenord 1 gespeeld heeft  |
Happel | maandag 1 maart 2010 @ 09:43 |
quote: Behoorlijk als ik eerlijk moet zijn. Zeker na zijn optreden op het EK onder 17. De verwachtingen zijn daarna omhoog geschoten. Vooral ook onder veel Feijenoordsupporters. En dat voor iemand die net 17 is. |
Keltie | maandag 1 maart 2010 @ 09:58 |
quote:Op maandag 1 maart 2010 09:43 schreef Happel het volgende:[..] Behoorlijk als ik eerlijk moet zijn. Zeker na zijn optreden op het EK onder 17. De verwachtingen zijn daarna omhoog geschoten. Vooral ook onder veel Feijenoordsupporters. En dat voor iemand die net 17 is. Mwah, valt wel mee. Tendens was alleen dat er bij Feijenoord een spitsenprobleem was/ is. Als je dan iemand in de jeugd heb lopen die het op dat EK onder 17 goed doet.... |
J.Herrer | maandag 1 maart 2010 @ 11:34 |
quote: Die comment ook  The Tub  |
TN-FR | maandag 1 maart 2010 @ 16:27 |
quote: Nee want ik vond hem totaal niet gehyped. Of dacht je nou serieus dat ik nog nooit van die vent had gehoord? |
TJDoornbos | maandag 1 maart 2010 @ 19:10 |
quote:Op maandag 1 maart 2010 09:39 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:227 postings voor een speler die nog nooit in Feyenord 1 gespeeld heeft  hij speelde al mee tegen harkemase boys eind september ofzo... |
Rattaplan.y | dinsdag 23 maart 2010 @ 14:27 |
Basisspeler tegen FC Twente.. |
Dirk-Kuijt | dinsdag 23 maart 2010 @ 15:33 |
En terecht. |
TJDoornbos | dinsdag 23 maart 2010 @ 15:48 |
Castaignos vervangt Makaay tegen FC Twente
k heb tegen Luc gezegd dat hij vooral moet genieten, laat Been weten op de website van de Rotterdammers. Ik kies voor hem en dus ligt de druk bij mij. Hij moet gewoon lekker gaan voetballen zoals hij op de training ook doet. |
Rattaplan.y | dinsdag 23 maart 2010 @ 16:37 |
Zou toch wat zijn mocht hij Feyenoord richting de finale schieten. |
Paul-89 | dinsdag 23 maart 2010 @ 19:07 |
Eindelijk. Heb veel vertrouwen in deze jongen, snel,fysiek zeer sterk,technisch, scorend vermorgen. |
Morendo | woensdag 24 maart 2010 @ 17:56 |
Ik ben benieuwd. Makaay kan trouwens echt niet meer, dan moet je dus kiezen voor de jeugd. |
Santello | woensdag 24 maart 2010 @ 17:59 |
Heb hem nog niet in actie gezien. Ben benieuwd, hoop dat hij een hattrick scoort, hupsakee mee naar het wk  |
Dirk-Kuijt | woensdag 24 maart 2010 @ 22:43 |
Hij is echt goed. Eerste helft stond hij op een eiland. Toen we 442 gingen spelen ging hij echt domineren met Makaay voorin. |
Morpheus2002 | woensdag 24 maart 2010 @ 22:53 |
Hij speelde erg goed. Viel me op dat hij steeds goed en snel kaatste. Ik vind dat hij een kans moet krijgen in de spits met Makaay of Tomasson. |
Netsplitter | woensdag 24 maart 2010 @ 22:54 |
En nu laten staan in de spits.  |
TJDoornbos | woensdag 24 maart 2010 @ 22:58 |
quote: |
Pleasureman_Gunther | woensdag 24 maart 2010 @ 22:59 |
Eensch. Laat maar lekker een paar weken staan. |
Merkie | woensdag 24 maart 2010 @ 23:01 |
 |
Irritatie100 | woensdag 24 maart 2010 @ 23:04 |
Speelde goed  |
Pleasureman_Gunther | woensdag 24 maart 2010 @ 23:04 |
Ik denk dat hij nog wel even een mediatraininkje gaat krijgen...  |
Merkie | woensdag 24 maart 2010 @ 23:06 |
quote: Ik wilde net hetzelfde zeggen.
Wel leuk interview, nog niet verpest door mediatraining . |
TC03 | woensdag 24 maart 2010 @ 23:06 |
Iemand met snelheid, kracht, doelgerichtheid en een hoge handelingssnelheid, die kunnen we altijd goed gebruiken.  |
Kriegel | woensdag 24 maart 2010 @ 23:45 |
Eerste helft ongelukkig, tweede erg goed. Had niet verwacht dat een samenwerking met Makaay zo goed zou lopen. |
Ruud | donderdag 25 maart 2010 @ 01:25 |
Aardig debuut
Jammer dat die voorzet met buitenkant rechts niet aankwam bij Makaay... |
Keltie | donderdag 25 maart 2010 @ 06:56 |
quote:Op woensdag 24 maart 2010 22:53 schreef Morpheus2002 het volgende:Hij speelde erg goed. Viel me op dat hij steeds goed en snel kaatste. Ik vind dat hij een kans moet krijgen in de spits met Makaay of Tomasson. En vaak z'n acties niet te ver door dreef maar op tijd af speelde. Kunnen een Biseswar en Wijnaldum nog wat van leren. |
Santello | donderdag 25 maart 2010 @ 10:41 |
quote:Op donderdag 25 maart 2010 06:56 schreef Keltie het volgende:[..] En vaak z'n acties niet te ver door dreef maar op tijd af speelde. Kunnen een Biseswar en Wijnaldum nog wat van leren. Inderdaad, viel me wel op dat hij bescheiden was met alles ( begrijp ik wel als 17 jarige debuut wedstrijd ) als dat voorbij is moet hij gewoon vanaf het begin van volgend seizoen in de basis staan en op hem gaan bouwen, is alleen maar goed voor het Nederlands elftal dat we ook een goede spits voor in de toekomst hebben aangezien de spitsen van nu al oud worden. |
Dirk-Kuijt | donderdag 25 maart 2010 @ 10:56 |
quote:Castaignos kan geluk niet op na bekerkraker
Direct nadat scheidsrechter Ruud Bossen had gefloten om een einde te maken aan de spectaculaire halve finale van de KNVB beker tegen FC Twente trok Luc Castaignos zijn laatste sprint van de avond. De tegen de Tukkers door trainer Mario Been voor de leeuwen geworpen jeugdinternational rende linea recta naar Roy Makaay en sprong de matchwinner in de armen. ‘Nu weet ik waarom ze Roy het Phantom noemen’, glunderde Castaignos na afloop in de catacomben van De Kuip. ‘Wat een geweldige spits.’
Castaignos had tijdens zijn eerste optreden in de basisopstelling van Feyenoord zelf ook een uitstekende indruk achtergelaten. De zeventienjarige aanvaller werkte zich een slag in de rondte en was zelfs twee keer dicht bij een doelpunt. ‘Voor de rust had ik het zwaar tegen twee beulen van verdedigers’, zei hij. ‘Ik was niet helemaal tevreden en ben in de tweede helft nog harder gaan werken. Het is uiteindelijk een geweldige avond geworden. We hebben de wedstrijd op een fantastische manier gewonnen.’
De jonge aanvaller was na de afloop van de loodzware wedstrijd haast te moe om nog te praten, maar de glimlach ging geen seconde van zijn gezicht. ‘Deze wedstrijd staat wel in het rijtje van mooiste wedstrijden van mijn leven’, zei hij. ‘Waanzinnig mooi om zo’n grote wedstrijd in dit stadion te mogen spelen, met zoveel publiek. Ik heb echt genoten.’
Datzelfde gold voor de in de rust ingevallen Makaay. Mocht Feyenoord in de eerste helft van geluk spreken dat FC Twente de wedstrijd niet definitief besliste, na de onderbreking hadden de Rotterdammers vanaf de eerste minuut het initiatief. ‘Erwin Mulder hield ons in de eerste helft in de race, waarna wij na de rust met voorzetten vanaf de flanken veel sneller het doel van Twente zochten’, zei Makaay.
Giovanni van Bronckhorst bracht Feyenoord al snel op gelijke hoogte, waarna Makaay in de slotfase op aangeven van Leroy Fer de winnende treffer tegen de touwen schoot. ‘Ik wist dat Leroy die bal zou geven’, zei de aanvaller. ‘En voordat ik de bal raakte wist ik al dat die erin zou gaan.’
Volgens Makaay telde er vooraf aan de halve eindstrijd maar één ding en dat was het halen van de finale. ‘We wisten vooraf dat Twente een zware tegenstander was, maar hebben ons doel bereikt’, besloot de matchwinner. ‘Ik heb in mijn carrière vier bekerfinales gespeeld en ze alle vier gewonnen. Dat moet dus wel goed komen.’ |
Dirk-Kuijt | maandag 29 november 2010 @ 21:56 |
-
[ Bericht 99% gewijzigd door Dirk-Kuijt op 29-11-2010 21:57:13 ] |
Dirk-Kuijt | maandag 29 november 2010 @ 21:56 |
quote: Internazionale wil verjongen met komst CastaignosInternazionale heeft zich bij Feyenoord gemeld voor Luc Castaignos (18, foto). De regerend winnaar van de Champions League ziet in de jonge aanvaller een speler voor de toekomst. Vooral coach Rafael Benitez is zeer gecharmeerd van Castaignos. De Spanjaard wilde als trainer van Liverpool Castaignos al hebben. Internazionale heeft dringend behoefte aan verjonging. De club heeft meer dan tien spelers ouder dan dertig jaar onder contract staan. Vandaar dat de club zich nadrukkelijk oriënteert op de transfermarkt en zich daarbij voornamelijk richt op jonge en talentvolle spelers. Overigens is het niet de bedoeling dat Castaignos direct vertrekt naar Milaan. De speler zelf wil zich het liefst verder ontwikkelen bij Feyenoord om later alsnog de stap te maken. Ook Inter is bereid daarin mee te denken. De meest succesvolle club van vorig seizoen wil Castaignos een tijdje in Rotterdam laten spelen, maar eist dan wel een eerste optie tot koop. Voor Feyenoord is dat een ideale constructie. De Rotterdammers blijven daardoor beschikken over een talentvolle spits en hebben de garantie dat die miljoenen oplevert.  Castaignos onderhandelt momenteel met Feyenoord over contractverlenging. Feyenoord liet vorige week weten de optie in zijn contract te hebben verlengd, maar die constructie is juridisch aanvechtbaar. Volgens de regelgeving van de KNVB mogen spelers jonger dan achttien geen contracten tekenen langer dan drie jaar. Castaignos was vijftien toen hij voor drie jaar tekende, plus een optie op nog twee seizoenen. Deze optie is dus officieel niet rechtsgeldig. Desondanks voerde Castaignos' zaakwaarnemer Arie Treffers vorige week een positief gesprek met Feyenoords technisch directeur Leo Beenhakker. De verwachting is dat beide partijen snel tot een akkoord komen, met – wellicht – een bepaling dat Internazionale hem na een of twee jaar mag kopen. Leo Beenhakker bevestigt in gesprek met Voetbal International de interesse van Internazionale. 'Al is die nog niet zo stellig, hoor. Marco Branca, de technisch directeur van die club, heeft mij inderdaad gebeld. Of-ie kon komen praten. Nou, praten over voetbal kan altijd. Mijn deur staat open. We horen het allemaal wel. Vorige week heb ik nog met Luc en zijn zaakwaarnemers gesproken. De intentie was duidelijk: hij blijft het liefste nog bij Feyenoord en wij willen graag met hem verder.' Castaignos is bezig aan een goede serie wedstrijden. In de laatste vijf duels wist hij vier keer te scoren. 'Ik ben niet ontevreden', sprak Castaignos zondag na de overwinning van Feyenoord op ADO Den Haag. 'Maar voor mij is het belangrijker dat we als team punten gaan pakken. Als ik dan scoor, is dat meegenomen, meer niet, al zijn die goals wel belangrijk. Als spits word je toch afgerekend op doelpunten.'
|
WhatsTheSecret | maandag 29 november 2010 @ 22:20 |
Wow, beter gebeurt dit niet.. Luc moet het gewoon net zoals onze grote vriend Suarez doen. Elk jaar zn contract opengooien en een mooi basis salaris opbouwen en toch blijven voetballen. Maarja maarja. |
TC03 | maandag 29 november 2010 @ 22:49 |
Als zo'n jonge speler naar Italië gaan is nogal idioot. Italië is een land van gevestigde spelers en niet zozeer van talenten. Als hij al vertrekt zou hij naar Arsenal of Chelsea moeten gaan, maar zeker niet naar zo'n club. |
Keltie | dinsdag 30 november 2010 @ 07:26 |
quote: Op maandag 29 november 2010 22:49 schreef TC03 het volgende:Als zo'n jonge speler naar Italië gaan is nogal idioot. Italië is een land van gevestigde spelers en niet zozeer van talenten. Als hij al vertrekt zou hij naar Arsenal of Chelsea moeten gaan, maar zeker niet naar zo'n club. Beter beseffen jeugdspelers dat ze beter tot hun 24ste in zichzelf kunnen investeren en gaan daarna pas over de grens kijken  |
DeTolk | dinsdag 30 november 2010 @ 09:26 |
quote: Op dinsdag 30 november 2010 07:26 schreef Keltie het volgende:[..] Beter beseffen jeugdspelers dat ze beter tot hun 24ste in zichzelf kunnen investeren en gaan daarna pas over de grens kijken  Zie Royston Drenthe. Zou het wel even maken bij Real Madrid, en speelt nu bij Hercules Alicante |
Keltie | dinsdag 30 november 2010 @ 09:58 |
quote: Op dinsdag 30 november 2010 09:26 schreef DeTolk het volgende:[..] Zie Royston Drenthe. Zou het wel even maken bij Real Madrid, en speelt nu bij Hercules Alicante Je kan ieder seizoen wel 30 namen opnoemen  Maceo Rigters, Vincent van den Bergh enz enz... |
Merkie | dinsdag 30 november 2010 @ 19:09 |
quote: Op dinsdag 30 november 2010 09:26 schreef DeTolk het volgende:[..] Zie Royston Drenthe. Zou het wel even maken bij Real Madrid, en speelt nu bij Hercules Alicante Hoezo zou hij het wel "ff" gaan maken? Als hij drie jaar bij Madrid voetbalt kan hij zijn hele familie voor 10 jaar onderhouden. Iedere speler in zijn positie zou hetzelfde doen. |
Dirk-Kuijt | donderdag 16 december 2010 @ 12:08 |
quote: Aanstaande transfer Castaignos levert Feyenoord zeven miljoen op
EXCLUSIEF - Internazionale heeft Tottenham Hotspur en Arsenal geklopt in de strijd om Luc Castaignos. De 18-jarige aanvaller van Feyenoord is met Inter akkoord over een contract. De winnaar van de Champions League reist volgende week naar Rotterdam af.
Naar Milaan in 2012
De berichten over een transfer van Castaignos deden de afgelopen weken al de rondte. Zelf wilde hij er na afloop van Feyenoord - Excelsior weinig over kwijt. Goal.com weet echter dat Inter volgende week een deal zal sluiten waarmee een kleine zeven miljoen euro is gemoeid.
Voor het noodlijdende Feyenoord een prettige financiële injectie. Castaignos blijft nog tot de zomer van 2012 in De Kuip voetballen. Inter troeft Arsenal en Tottenham af, die beide ook geïnteresseerd waren in de talentvolle aanvaller. In de laatste zeven wedstrijden scoorde Castaignos vijf keer.
'Nieuwe Henry'
"Castaignos tekent volgende week een contract bij Inter, maar zal nog achttien maanden bij Feyenoord blijven om zich verder te ontwikkelen", zegt een Nederlandse bron aan Goal.com. "Hij wil Feyenoord nog niet verlaten omdat hij zichzelf te jong vindt, maar Inter wil niet nog twee seizoenen wachten."
In zijn tijd bij Oranje-17 werd Castaignos topscorer aller tijden van dat elftal met dertien doelpunten. Een categorie hoger, bij Oranje-19, maakte hij opnieuw een fraai aantal van negen doelpunten. Albert Stuivenberg, bondscoach van Oranje-17, vergeleek Castaignos al eens met Thierry Henry.
|
DeTolk | donderdag 16 december 2010 @ 12:38 |
Weggegooid geld  |
Tommeke | donderdag 16 december 2010 @ 12:39 |
quote:
|
Paul-89 | donderdag 16 december 2010 @ 12:44 |
Mensen die potentieel niet kunnen zien.  |
Paul-89 | donderdag 16 december 2010 @ 12:46 |

Blijft geniaal..  |
Dirk-Kuijt | donderdag 16 december 2010 @ 12:47 |
quote: Ze vergeten allemaal dat het net een paar weken 18 is en in een slecht draaiend team speelt waar hij bijna geen bruikbare ballen krijgt. |
Paul-89 | donderdag 16 december 2010 @ 12:48 |
quote: Op donderdag 16 december 2010 12:47 schreef Dirk-Kuijt het volgende:[..] Ze vergeten allemaal dat het net een paar weken 18 is en in een slecht draaiend team speelt waar hij bijna geen bruikbare ballen krijgt. Precies, wie hem een beetje heeft gevolgd tussen zijn leeftijdgenoten bij Feyenoord B1 en Oranje -17 weet wat die gast kan. Daarbij is 6 goals in de laatste 8 duels erg goed op die leeftijd en in een team wat totaal niet draait. |
Keltie | donderdag 16 december 2010 @ 13:15 |
Toch moet'ie er goed over nadenken... Geloof niet dat Benitez veilig zit in Milaan. |
Morendo | maandag 20 december 2010 @ 17:15 |
quote: So what, dit is toch een typische 'baat het niet dan schaadt het niet' aankoop van Inter. |
msnk | maandag 20 december 2010 @ 17:40 |
quote: Op maandag 20 december 2010 17:15 schreef Morendo het volgende:[..] So what, dit is toch een typische 'baat het niet dan schaadt het niet' aankoop van Inter. Het gaat hier om Luc, niet om wat goed is voor Inter.
Straks wordt hij er, nadat Benitez is weggeflikkerd, er zelf ook weggebonjourd. Dan zit ie bij Arsenal toch veel veel veiliger en ook beter lijkt mij  |
Morendo | maandag 20 december 2010 @ 17:59 |
quote: Op maandag 20 december 2010 17:40 schreef msnk het volgende:[..] Het gaat hier om Luc, niet om wat goed is voor Inter. Straks wordt hij er, nadat Benitez is weggeflikkerd, er zelf ook weggebonjourd. Dan zit ie bij Arsenal toch veel veel veiliger en ook beter lijkt mij  Moratti is ook niet gek, het is een toptalent en als hij gewoon goed presteert zal hij onder een nieuwe trainer echt wel een kans krijgen. Bovendien beschikt Inter in tegenstelling tot Arsenal nauwelijks over spitsen, iemand als Pandev speelt zelfs bijna wekelijks. |
Keltie | dinsdag 21 december 2010 @ 10:52 |
quote: Op maandag 20 december 2010 17:15 schreef Morendo het volgende:[..] So what, dit is toch een typische 'baat het niet dan schaadt het niet' aankoop van Inter. Benitez wilde hem hebben in Liverpool, Benitez is naar Inter en nu kan hij naar Inter. Voor een jonge gast is het wel fijn dat de trainert die je koopt er ook zit zodra je kan gaan spelen. |
Dirk-Kuijt | donderdag 6 januari 2011 @ 12:34 |
quote: Luc Castaignos vertrekt definitief naar Internazionale. De aanvaller speelt voorlopig tot medio 2012 'op huurbasis' bij Feyenoord en maakt daarna de overstap naar het Giuseppe Meazza. In Milaan ligt de jongeling tot de zomer van 2017 vast. Over de transfersom zijn geen details bekend. Wel heeft Feyenoord elk seizoen, tot de zomer van 2016, recht op een huurovereenkomst van een Inter-speler.
|
Pleasureman_Gunther | donderdag 6 januari 2011 @ 13:08 |
quote: Bron? |
Maravilla | donderdag 6 januari 2011 @ 13:27 |
Gisteravond pakte hij nog mooi een rode kaart tegen Sparta.
Je laten provoceren door Ruud Knol  |
Merkie | donderdag 6 januari 2011 @ 14:16 |
quote: Op donderdag 6 januari 2011 13:27 schreef Maravilla het volgende:Gisteravond pakte hij nog mooi een rode kaart tegen Sparta. Je laten provoceren door Ruud Knol  Hij is net 18. |
Paul-89 | donderdag 6 januari 2011 @ 14:20 |
Leermoment. |
DiegoArmandoMaradona | donderdag 6 januari 2011 @ 15:39 |
Funes Mori gaat wsl voor meer dan het dubbele weg en heeft geen EU pas
Lesje spelers verkopen kunnen ze in rotjeknor goed gebruiken |
ajacied4lf | donderdag 6 januari 2011 @ 15:42 |
quote: Op donderdag 6 januari 2011 15:39 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:Funes Mori gaat wsl voor meer dan het dubbele weg en heeft geen EU pas Lesje spelers verkopen kunnen ze in rotjeknor goed gebruiken Misschien dat jij het effe kan doen. |
DiegoArmandoMaradona | donderdag 6 januari 2011 @ 16:25 |
Geen interesse helaas voor feyenoord |
Paul-89 | donderdag 6 januari 2011 @ 16:36 |
quote: Op donderdag 6 januari 2011 15:39 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:Funes Mori gaat wsl voor meer dan het dubbele weg en heeft geen EU pas Lesje spelers verkopen kunnen ze in rotjeknor goed gebruiken Leuk voor je. |
DiegoArmandoMaradona | donderdag 6 januari 2011 @ 17:03 |
Heb je nog wat on topic te melden? |
Paul-89 | donderdag 6 januari 2011 @ 17:31 |
quote: Wat is er ontopic aan om 2 transfers met elkaar te vergelijken ?
Daarbij heeft Feyenoord momenteel niet heel veel te vertellen aan de onderhandelingstafel. |
ajacied4lf | donderdag 6 januari 2011 @ 17:32 |
Funes Mori  |
DiegoArmandoMaradona | donderdag 6 januari 2011 @ 19:10 |
Klopt, kan er niks van en iedere grote club die achter hem aanzitten zijn prutsers |
TC03 | donderdag 6 januari 2011 @ 19:13 |
quote: Op donderdag 6 januari 2011 19:10 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:Klopt, kan er niks van en iedere grote club die achter hem aanzitten zijn prutsers Precies |
DiegoArmandoMaradona | donderdag 6 januari 2011 @ 19:17 |
quote: Op donderdag 6 januari 2011 17:31 schreef Paul-89 het volgende:[..] Wat is er ontopic aan om 2 transfers met elkaar te vergelijken ? Daarbij heeft Feyenoord momenteel niet heel veel te vertellen aan de onderhandelingstafel. Beide jong, talentvol, spits en in de belangstelling van veel grote clubs |
DiegoArmandoMaradona | donderdag 6 januari 2011 @ 19:18 |
quote: We hebben een kenner |
heiden6 | donderdag 6 januari 2011 @ 19:21 |
DAM, niet in de grote mensentopics komen. |
TC03 | donderdag 6 januari 2011 @ 19:23 |
quote: Jij snapt het |
Paul-89 | donderdag 6 januari 2011 @ 19:28 |
quote: Op donderdag 6 januari 2011 19:17 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:[..] Beide jong, talentvol, spits en in de belangstelling van veel grote clubs Maar zoals ik al zei Feyenoord heeft een moeilijke onderhandelingspositie dus het vergelijken heeft weinig nut. Als Feyenoord 100% gezond was had Feyenoord een totaal andere positie en konden ze zich harder opstellen. Nu bij een bod van een paar miljoen en wat clausules gaan ze al snel akkoord. 1 omdat ze het geld hard nodig hebben en 2 omdat ze niet weer het de Guzman gebeuren willen. |
Stokstaart | donderdag 6 januari 2011 @ 19:39 |
quote: Op donderdag 6 januari 2011 19:28 schreef Paul-89 het volgende:[..] Maar zoals ik al zei Feyenoord heeft een moeilijke onderhandelingspositie dus het vergelijken heeft weinig nut. Als Feyenoord 100% gezond was had Feyenoord een totaal andere positie en konden ze zich harder opstellen. Nu bij een bod van een paar miljoen en wat clausules gaan ze al snel akkoord. 1 omdat ze het geld hard nodig hebben en 2 omdat ze niet weer het de Guzman gebeuren willen. Nja dat gezeik van De Guzman mag niet de norm worden om spelers voortaan maar snel te verkopen. Als zn contract rechtsgeldig is lekker houden. Wil hem op dit moment absoluut niet vergelijken met Suarez want hij mag zn veters nog niet strikken. Maar voor echt goede spelers willen grote clubs echt nog wel 20 miljoen + betalen. |
Paul-89 | donderdag 6 januari 2011 @ 19:42 |
quote: Op donderdag 6 januari 2011 19:39 schreef Stokstaart het volgende:[..] Nja dat gezeik van De Guzman mag niet de norm worden om spelers voortaan maar snel te verkopen. Als zn contract rechtsgeldig is lekker houden. Wil hem op dit moment absoluut niet vergelijken met Suarez want hij mag zn veters nog niet strikken. Maar voor echt goede spelers willen grote clubs echt nog wel 20 miljoen + betalen. Markt is echt dood het afgelopen jaar. Dus je krijgt niet meer zo snel zoveel als bijv. bij Drenthe. De enige clubs die dat nog doen zijn Real en Man. City. De rest kijkt veel kundiger naar een speler en baseren een transfer niet meer op 1 aardig junioren toernooi. Marktconform voor Luc is nu een miljoen of 5/6 maar als hij nog 2 jaar bij Feyenoord zou blijven zouden mogelijk flink kunnen stijgen. Maar ik vrees/verwacht dat hij al verkocht is voordat hij boven de 10 miljoen waard is. |
heiden6 | donderdag 6 januari 2011 @ 19:42 |
quote: Op donderdag 6 januari 2011 19:39 schreef Stokstaart het volgende:[..] Nja dat gezeik van De Guzman mag niet de norm worden om spelers voortaan maar snel te verkopen. Als zn contract rechtsgeldig is lekker houden. Wil hem op dit moment absoluut niet vergelijken met Suarez want hij mag zn veters nog niet strikken. Maar voor echt goede spelers willen grote clubs echt nog wel 20 miljoen + betalen. 20 miljoen wordt er alleen betaald als wij weer een topclub zijn, Castaignos er in drie jaar 80 maakt, Oranje haalt en nog minimaal voor 2-3 jaar een contract heeft.
Droomscenario, maar je weet nooit hoe het loopt. |
Stokstaart | donderdag 6 januari 2011 @ 19:50 |
quote: Op donderdag 6 januari 2011 19:42 schreef heiden6 het volgende:[..] 20 miljoen wordt er alleen betaald als wij weer een topclub zijn, Castaignos er in drie jaar 80 maakt, Oranje haalt en nog minimaal voor 2-3 jaar een contract heeft. Droomscenario, maar je weet nooit hoe het loopt. Nah beetje overdreven gesteld allemaal. Als hij gewoon lekker blijft scoren en er een fatsoenlijke elftal omheen staat gaat hij echt wel van waarde worden. Op het veld als ook in een transferwaarde. Nu voor een paar miljoen verkopen zet geen zoden aan de dijk. Sowieso krijgen investeerders ook nog eens 25% en moet je alsnog op zoek naar een spits. |
DiegoArmandoMaradona | donderdag 6 januari 2011 @ 19:58 |
quote: Gelukkig maar dat CARP wel lekker gezond is |
Paul-89 | donderdag 6 januari 2011 @ 20:47 |
quote: Ik ken de situatie daar niet en die boeit me ook vrij weinig. Het gaat hier tenslotte om Luc en vooralsnog is hij nog niet verkocht. |
pirlo444 | woensdag 12 januari 2011 @ 00:10 |
hij heeft nog geen 1 goede goal gescoort die een ander niet zou scoren ik betwijfel het allemaal een beetje hoor |