Hoe lang geleden?quote:Op woensdag 29 april 2009 00:13 schreef wallpaper het volgende:
[..]
heb het zelf meegemaakt alles weg ,alleen idd fotoalbums en lijkelijke spullen niet.
Het lijkt mij ook een onveilig en geen leuk beroep. Maar men moet ook eens ophouden om de deurwaarder als boeman te zien. Die hebben ook liever een goede oplossing waarbij ze geld kunnen innen dan een zwangere vrouw met vijf kinderen van alles te ontdoen wat niets op zal leveren. Zo zit het in de praktijk niet tenzij je er echt een potje van maakt en iedere afspraak niet nakomt of wanneer je je latten neemt en de boel achterlaat.quote:Op woensdag 29 april 2009 00:07 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Ik ken er twee maar ik vraag eigenlijk nooit veel over wat ze doen , zij praten er zelf ook niet over trouwens . Het is gewoon geen leuk onderwerp en volgens mij moet je zelfs behoorlijk sterk in je schoenen staan om dit beroep te kunnen uitoefenen.
Of Provincaal maar dat was wel erg simpele inkopper. .quote:Op woensdag 29 april 2009 00:15 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
3 generaties geleden was dat misschien gewoon, nu ben je of een pauper, of een immigrant.
Niks verkocht en niks meegenomen er stond ook weinig van waarde.quote:Op woensdag 29 april 2009 00:11 schreef sig000 het volgende:
[..]
En heeft de deurwaarder alles wat niet verkocht is ook meegenomen?
En het is onzin nog ook. Buiten de Randstad ligt het gemiddelde aantal kinderen net zo goed onder de 2.quote:Op woensdag 29 april 2009 00:17 schreef sig000 het volgende:
[..]
Of Provincaal maar dat was wel erg simpele inkopper. .
quote:Op woensdag 29 april 2009 00:17 schreef antonwachter het volgende:
[..]
Niks verkocht en niks meegenomen er stond ook weinig van waarde.
Die sig van jou onder elke post. Die kan zo leuk zijn.quote:Op woensdag 29 april 2009 00:18 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat gaat hier ook gebeuren en de schuld blijft staan.
Alleen zijn we dan weer een tijd verder en kan maatschappelijk werk wat doen.quote:Op woensdag 29 april 2009 00:18 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat gaat hier ook gebeuren en de schuld blijft staan.
Ik moet de bank nog meemaken die niet begint te lachen als je zegt "hoi, ik ben een alleenstaande vrouw met 5 kinderen en de 6e op komst, heb geen waardevolle spullen en wil graag een lening waarvoor ik geen onderpand kan geven, omdat er beslag op mijn spullen wordt gelegd."quote:Op woensdag 29 april 2009 00:24 schreef DaBuzzzzz het volgende:
Hallo, 1100 eus, regel dat effe met de bank als je het zelf niet hebt. Das in een week geregeld en zo lang wacht de deurwaarder wel als je een dialoog met ze aangaat.
Volgens art. 1408 GW (wel Belgische wet, maar in Nederland vergelijkbaar vermoed ik) zijn dit de onbeslagbare goederen:quote:Op dinsdag 28 april 2009 23:52 schreef Logician het volgende:
So far:
Koelkast
Bedden
worden niet ingenomen, wat nog meer niet, wasmachine?
Ik kan niet zo snel lijstjes vinden?
quote:1° het nodige bed en beddengoed van de beslagene en van zijn gezin, de kleren en het linnengoed volstrekt noodzakelijk voor hun persoonlijk gebruik alsmede de meubelen nodig om deze op te bergen, een wasmachine en strijkijzer voor het onderhoud van het linnen, de toestellen die noodzakelijk zijn voor de verwarming van de gezinswoning, de tafel en de stoelen die voor de familie een gemeenschappelijke maaltijd mogelijk maken, alsook het vaatwerk en het huishoudgerei dat volstrekt noodzakelijk is voor het gezin, een meubel om het vaatwerk en het huishoudgerei op te bergen, een toestel om warme maaltijden te bereiden, een toestel om voedingsmiddelen te bewaren, één verlichtingstoestel per bewoonde kamer, de voorwerpen die noodzakelijk zijn voor de mindervalide gezinsleden, de voorwerpen die bestemd zijn om te worden gebruikt door de kinderen ten laste die onder hetzelfde dak wonen, de gezelschapsdieren, de voorwerpen en producten die noodzakelijk zijn voor de lichaamsverzorging en voor het onderhoud van de vertrekken, het gereedschap dat nodig is voor het onderhoud van de tuin, een en ander met uitsluiting van de luxemeubelen en luxeartikelen;
2° de boeken en overige voorwerpen, nodig voor de voortzetting van studies of voor de beroepsopleiding van de beslagene of van de kinderen te zijnen laste die onder hetzelfde dak wonen;
3° de goederen die de beslagene volstrekt nodig heeft voor zijn beroep, tot een waarde van (2.500 EUR) op het tijdstip van het beslag en naar keuze van de beslagene, behalve voor de betaling van de prijs van die goederen;
4° de voorwerpen die dienen voor de uitoefening van de eredienst;
5° de levensmiddelen en brandstof die de beslagene en zijn gezin voor een maand nodig hebben;
6° een koe, of twaalf schapen of geiten, naar keuze van de beslagene, alsmede een varken en vierentwintig dieren van de hoenderhof, met het stro, voeder en graan, nodig voor het strooisel en de voeding van dat vee gedurende één maand
quote:Op woensdag 29 april 2009 00:22 schreef antonwachter het volgende:
[..]
Alleen zijn we dan weer een tijd verder en kan maatschappelijk werk wat doen.
Nee muts, Logician kan dat toch voor haar doen als ze het zelf niet heeft? even je krediet op je betaalrekening operekken en afspraken maken en klaarquote:Op woensdag 29 april 2009 00:27 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ik moet de bank nog meemaken die niet begint te lachen als je zegt "hoi, ik ben een alleenstaande vrouw met 5 kinderen en de 6e op komst, heb geen waardevolle spullen en wil graag een lening waarvoor ik geen onderpand kan geven, omdat er beslag op mijn spullen wordt gelegd."
In dit geval is beetje waardevol spul snel weg lijkt me, het is allleen wat kort dag, ze kan gokken om de deur botweg niet open te maken dan heb je weer wat meer tijd.quote:Op woensdag 29 april 2009 00:27 schreef Technofreakzz het volgende:
de 1e keer dat ze langskomen is het enkel maar om de spullen te noteren die aanwezig zijn.. als ze slim is zorgt ze dat alleen het noodzakelijke aanwezig is. potten/pannen/bedden en miss wat speelgoed voor de kinderen.
het is misschien veel werk om het allemaal weg te slepen. maar is er toch een aardige buurman aanwezig? die het even voor een aantal uurtjes wil stallen
is er een gerechtelijk bevel dan?quote:Op woensdag 29 april 2009 00:33 schreef sig000 het volgende:
[..]
In dit geval is beetje waardevol spul snel weg lijkt me, het is allleen wat kort dag, ze kan gokken om de deur botweg niet open te maken dan heb je weer wat meer tijd.
quote:Op woensdag 29 april 2009 00:35 schreef Technofreakzz het volgende:
[..]
is er een gerechtelijk bevel dan?
ze mogen ook altijd graag bluffenquote:Op woensdag 29 april 2009 00:36 schreef sig000 het volgende:
[..]
Lijkt me wel anders kunnen ze geen beslag leggen.
Deze situatie lijkt me toch wat ernstiger.quote:Op woensdag 29 april 2009 00:38 schreef Technofreakzz het volgende:
[..]
ze mogen ook altijd graag bluffen
quote:Op woensdag 29 april 2009 00:20 schreef Stali het volgende:
[..]
Die sig van jou onder elke post. Die kan zo leuk zijn..
Nou pet, ik denk niet haar bank daarom zit te springen, als ze net haar baan is kwijtgeraakt.quote:Op woensdag 29 april 2009 00:31 schreef DaBuzzzzz het volgende:
Nee muts, Logician kan dat toch voor haar doen als ze het zelf niet heeft? even je krediet op je betaalrekening operekken en afspraken maken en klaar
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |