Welke ruzie? de deelnemers streamen nietquote:Op dinsdag 28 april 2009 15:39 schreef Maanvis het volgende:
[..]
HALLO, ik wacht nog steeds op een verslag van de ruzie![]()
Standbeeld voor die jongen!quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:41 schreef Peter6000 het volgende:
Jeroen is een held, in die kist.
Gewoon een beetje half liggen slapen.
Het gaat om de groepsdynamica, niet om Huub die schreeuwend naar buiten rent als er weer eens ruzie is.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:40 schreef lies1958 het volgende:
ligt het nu aan mij of is het wel heel erg saai allemaal. Het gaat over stomme dingen als een rooster en wie er schoonmaakt. En vooral over water wat er niet is en eten wat er niet is.
Denk dat het een beetje veel te veel back to basis is. Zelfs in bb1 was meer.
Dit boeit me jammer genoeg nog niet helemaal.
Dus het geld rolt wel binnen, dat is net zoiets die 8 euro moeten betalen en de ander gratis, dus dat geld rolt ook wel binnen.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:42 schreef Jian het volgende:
[..]
Ben je gek, degenen die betalen gaan gewoon (drie)dubbele prijzen betalen![]()
de klok is nu in beeld, dus geen dagboek schrijven.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:43 schreef Dottey het volgende:
jammer dat ik de dagboeken nog leeg zie.. dagelijks moeten ze daar toch wat in tikken?
waarom zie ik niemand wat dat betreft actie maken?
Ik vraag ook niet om ruzie onderling absoluut niet maar dat geneuzel over water enzo gaat ontzetten vervelen.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:43 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Het gaat om de groepsdynamica, niet om Huub die schreeuwend naar buiten rent als er weer eens ruzie is.
Ik vind dat wel boeiend en verfrissend, er hangt vanalles in de lucht.
Aan de oevers van de tijd, hing ik maar wat rondquote:Op dinsdag 28 april 2009 15:40 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh. Maar die was zo bedoeld. In een bozig ritme van en toen en toen en toen.
En dat terwijl slapen overdag verboden isquote:Op dinsdag 28 april 2009 15:41 schreef Peter6000 het volgende:
Jeroen is een held, in die kist.
Gewoon een beetje half liggen slapen.
Jullie zeiden net dat er ruzie was in dit topic... dus ik dacht, er kan wel ff een verslagje komenquote:Op dinsdag 28 april 2009 15:42 schreef blomst het volgende:
[..]
Welke ruzie? de deelnemers streamen niet
was meer een conflict, irritatiequote:Op dinsdag 28 april 2009 15:51 schreef Maanvis het volgende:
Ik kan dus concluderen dat er helemaal geen ruzie was?
en regel van het huisregelement was dat er dagelijks in het dagboek moest worden geschreven..quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:45 schreef blomst het volgende:
[..]
de klok is nu in beeld, dus geen dagboek schrijven.
Tussen wie en wie en waarover?quote:
Hey hey, niet dementor plagen jongens!quote:
Ja, je hebt gelijk, Bart en Bram worden miljonairs, zeker wetenquote:Op dinsdag 28 april 2009 15:44 schreef belinea het volgende:
[..]
Dus het geld rolt wel binnen, dat is net zoiets die 8 euro moeten betalen en de ander gratis, dus dat geld rolt ook wel binnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |