Nee geen divided, daar heb ik niet bij gekeken eigenlijk...quote:Op vrijdag 8 mei 2009 11:28 schreef heaven7 het volgende:
Oeeh leuk! Nou die zitten in Stockholm genoegGa meteen op zoek vanmiddag
Divided zeker?
Ja dit vind ik echt erger dan erg. Vicky's schuld is een ton, dus in hun reptielenbrein betekent dat een landgoed en een villa van ettelijke miljoenen euro's verkopen. Daarvan moet je dan wel de 2 hypotheken meteen aflossen, maar dan hou je nog steeds meer dan 1 miljoen over, na betaling van de schuld.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:25 schreef alors het volgende:
Dan de Nouster en Vicky die hun geldprobleempjes zo even oplossenah ze gaan het huis toch verkopen, en in deze tijden is dat natuurlijk binnen 10 dagen geregeld, tuuurlijk! Overschrijven op Vicky haar naam, verkopen, bedrag ontvangen en weer overschijven naar Telefonon, in Meerdijk wel hoor!
![]()
Maxime had wel rood aan..... een heeeeeel klein beetje... het was een soort rode buikband..quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:25 schreef alors het volgende:
ZAGEN JULLIE DAT!!! MAXIME HAD GEEN ROOD AAN!!![]()
en vergeet de rode tas niet...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 10:28 schreef Starlie het volgende:
[..]
Maxime had wel rood aan..... een heeeeeel klein beetje... het was een soort rode buikband..
Laten we niet vergeten dat oma Willeke de tent moet verkopen en Vicky totaal nergens recht heeft om tot verkoop over te gaan... Maar laten we dat vergeten anders wordt het te moeilijk...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 04:02 schreef Perico het volgende:
[..]
Tuurlijk vinden Floris en oma dat goed, dat het familie erfgoed dan maar verpatst wordt, omdat Vicki niet meer 2 jaartjes vroeg wil opstaan voor Dex. Daar heeft iedereen alle begrip voor, Vicki is immers zo'n schat en de Noudster zo'n toffe peer (een rat is het, door dit voor te stellen, en alle bezit af te pakken van iemand die niet tot zijn familie behoort).
En natuurlijk is het inderdaad binnen een weekje verkocht en rond allemaal en hebben we er 2 selfmade miljonairs bij, die dan toch gewoon op 1 kamer in Teluma blijven en hun 5 euro baantjes behouden.
![]()
IK WORD GEK!
WTF! ben je stiekem scrpitschrijver!quote:Op zaterdag 9 mei 2009 00:25 schreef alors het volgende:
omg, Danny en Rik, kanslozer kan het niet zekerbeetje bekvechten als een stel wijven.
En Charlie die Sjors weer van alles e nog wat beschuldigt alsof ze zelf zo heilig was om de strijd met Danny
Dan de Nouster en Vicky die hun geldprobleempjes zo even oplossenah ze gaan het huis toch verkopen, en in deze tijden is dat natuurlijk binnen 10 dagen geregeld, tuuurlijk! Overschrijven op Vicky haar naam, verkopen, bedrag ontvangen en weer overschijven naar Telefonon, in Meerdijk wel hoor!
![]()
ZAGEN JULLIE DAT!!! MAXIME HAD GEEN ROOD AAN!!![]()
En Babara en Martijn wordt batsen, dat is van kilometers al aan te zien. Waarna hij zich vol schuldgevoel met hangende pootjes bij Irene zal melden. Die hem vervolgens alleen terugwil als hij in therapie gaat, maar Martijntje wil dat niet, hij wil geen vreemden in zijn huwelijk, blabalblablabl wie maakt het af?
Wanneer gaat er nu eens iets gebeuren ipv al die praatjes over problemen die echt niemand wat kunnen schelen behalve de schrijvers van gtst.
De laatste is 3 juli.quote:Op zondag 10 mei 2009 19:30 schreef Prinsesje4you het volgende:
Wanneer is de stop? Ook deze week?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |