Dat nonchalante heeft hij altijd al gehad. dus tjah ... snap ook niet wrom hij die panenka nam mja dat is Suarez hequote:Op zondag 26 april 2009 16:08 schreef Merkie het volgende:
[..]
Heerlijk ja, een speler die bij een 1-0 achterstand in een zeer belangrijke wedstrijd voor Ajax een Panenka probeert, en vervolgens de keeper nog het ziekenhuis in schopt ook. Wees er maar trots op. Goede voetballer hoor, maar af en toe is het een blind paard.
ik ben de enige retard die dat zegt. vind hem een held niet voor de botsing met Joey.. maar dat iedereen buiten Amsterdam en Alkmaar op z'n achterste poten staat vanwege hem.quote:Op zondag 26 april 2009 16:09 schreef VatosLoco het volgende:
[..]
ja die Retards die hier roepen dat hij een held is, lees de comments van die Ajax idioten maar, en als dit een speler van AZ was die het bij Vermeer had gedaan had ik hetzelfde gedaan, je gaat niet vol door als een keeper zo op de grond ligt.
hoe hard ook: dit is de realiteit. Spel gaat door.quote:
Ja joh lekker achterbaks.quote:Op zondag 26 april 2009 16:10 schreef FJD het volgende:
Van Basten![]()
Let toch even op de camera voor je dat soort dingen roeptOngelofelijke kutmongool
Maar ik heb het ook niet over elke supporter, cursusje begrijpend lezen nodig?quote:Op zondag 26 april 2009 16:10 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Klopt, echt iedere Ajax supporter praat zijn gedrag goed.
quote:Op zondag 26 april 2009 16:07 schreef Suijk het volgende:
[..]
Is er iemand die het dan goedkeurt of toejuicht?
quote:Op zondag 26 april 2009 16:06 schreef DJ_Ryow het volgende:
als Suarez nog effe 2x scoort wordt dit topic geweldig
Wat roept ie?quote:Op zondag 26 april 2009 16:10 schreef FJD het volgende:
Van Basten![]()
Let toch even op de camera voor je dat soort dingen roeptOngelofelijke kutmongool
Ja, typisch van Basten, zo kennen we hem.quote:Op zondag 26 april 2009 16:10 schreef Ritmo het volgende:
Van Basten, vuile rat.Beetje janken om extra speeltijd ipv je dood te schamen voor Suarez.
Inderdaad. Nee, hij moet het hierbij laten zitten, zodat er hooguit 5 min. bijkomtquote:Op zondag 26 april 2009 16:11 schreef VoreG het volgende:
Agh kom op zeg, gaan we nou huilen dat Van Basten aangeeft dat er nog 25 minuten gespeeld moeten worden?
Ja, ga even beginnen over een speler die al een aantal jaar niet meer voetbalt bij PSV.quote:Op zondag 26 april 2009 16:11 schreef MrDoegewoon het volgende:
PSV supporters, die nu zo zeiken op Suarez. Zullen we het verleden van Vennegoor er even bij halen?
Wat? Dan is het toch juist NIET achterbaks!?quote:Op zondag 26 april 2009 16:11 schreef leroytje het volgende:
[..]
Ja joh lekker achterbaks.
Hij zegt het, wat boeit dat nou dat iedereen dat hoort??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |