of niet danquote:Op maandag 20 april 2009 01:20 schreef PC eend het volgende:
Een samenwerkingsverband met fok, Danny erin en dan ook nog iemand uit de crew die mee gaat doen
Vriendjes politiek tot en met, dit zaakje stinkt aan alle kanten
Ja. Ik denk dat ze straks voor een blauw scherm zitten op Ibiza en dat ze de bunkermuren gewoon erachter monterenquote:Op maandag 20 april 2009 01:20 schreef PC eend het volgende:
Een samenwerkingsverband met fok, Danny erin en dan ook nog iemand uit de crew die mee gaat doen
Vriendjes politiek tot en met, dit zaakje stinkt aan alle kanten
Ik denk niet dat ik die vraag hoef te beantwoorden....quote:Op maandag 20 april 2009 01:21 schreef snetje het volgende:
[..]
ja en nu mijn vraag nog ff beantwoorden graag ....
Hahahaha....was t maar zo'n feest....quote:Op maandag 20 april 2009 01:24 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja. Ik denk dat ze straks voor een blauw scherm zitten op Ibiza en dat ze de bunkermuren gewoon erachter monteren
Ik was altijd bang dat ooit het fascisme zou terugkeren als dominant politiek systeem, maar bovenstaande vind ik eigenlijk beangstigender. De oprukkende, onstuitbare SMS-macht van Forza SBS!quote:Op maandag 20 april 2009 01:20 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Om er ff op terug te komen... Die Herman is niet de enige he.
We hebben Roy Raymonds, de Gebroeders Ko, André Pronk, Eric Dikeb (die overigens ook nog eens op 20 regionale zenders reclame voor m maakt), Wesley, Fons (van de KPN)... zo kan ik nog wel ff doorgaan met voorbeelden die stuk voor stuk meer dan 5000 vrienden hebben, en die hij dus allemaal persoonlijk goed kent (de BN'ers dan he). O en laten we niet vergeten dat hij goed bevriend is met Giel Beelen.
Who needs a cheeting voting machine anyway
Ja je werd te populair dus alles is gedeletequote:Op maandag 20 april 2009 01:29 schreef Peter.N het volgende:
Wel vreemd dat nu opeens dit topic is aangepast en alle eerdere berichten zijn verwijderd...
Dit is het tweede topic, de eerste was vol hahaquote:Op maandag 20 april 2009 01:29 schreef Peter.N het volgende:
Wel vreemd dat nu opeens dit topic is aangepast en alle eerdere berichten zijn verwijderd...
Leuk en zeker niet ondenkbaar. Maar dan komt Barts droom niet uit een eerlijke RLS te maken waar mensen worden beoordeeld hoe ze zijn in een groep.quote:Op maandag 20 april 2009 01:20 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Om er ff op terug te komen... Die Herman is niet de enige he.
We hebben Roy Raymonds, de Gebroeders Ko, André Pronk, Eric Dikeb (die overigens ook nog eens op 20 regionale zenders reclame voor m maakt), Wesley, Fons (van de KPN)... zo kan ik nog wel ff doorgaan met voorbeelden die stuk voor stuk meer dan 5000 vrienden hebben, en die hij dus allemaal persoonlijk goed kent (de BN'ers dan he). O en laten we niet vergeten dat hij goed bevriend is met Giel Beelen.
Who needs a cheeting voting machine anyway
Gewoon slim van die jongens denk ikquote:Op maandag 20 april 2009 01:31 schreef Stefan het volgende:
[..]
Leuk en zeker niet ondenkbaar. Maar dan komt Barts droom niet uit een eerlijke RLS te maken waar mensen worden beoordeeld hoe ze zijn in een groep.
Bram lacht zich dan de ballen uit zijn broek onderweg naar de bank.
Welkom op FOK!quote:Op maandag 20 april 2009 01:33 schreef Peter.N het volgende:
[..]
Bah bah, wel een topic openen en als iemand er dan op reageert gauw deleten...kinderachtig gewoon...
Ik dacht al waar gaat dit over, maar nu snap ik het helemaalquote:Op maandag 20 april 2009 01:29 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Ik was altijd bang dat ooit het fascisme zou terugkeren als dominant politiek systeem, maar bovenstaande vind ik eigenlijk beangstigender. De oprukkende, onstuitbare SMS-macht van Forza SBS!
Met Eric Dikeb als mobiele feldwebel op regionale radiostations
Voor de publiciteit natuurlijk. Peter brengt in de bunker 25 dagen lang zijn eigen vertolkingen van De Pizzahut en Toet toet toeter op mn Waterscooter ten gehore.... Publiciteit en airplay, daar draait het om in het leven! Oh, en een goed kogelwerend kapsel natuurlijk.quote:Op maandag 20 april 2009 01:44 schreef Stefan het volgende:
Maar waarom zouden al die TV Oranje artiesten massaal op Peter gaan stemmen? Ze kunnen beter allemaal zo 100 euro aan Peter geven, dan issie verzekerd van 10k en hoeft niet 3 weken in een benauwde kelder te zitten,
En niet te vergeten zal ik speciaal voor Maanvis zingen "Schatje mag ik je foto"quote:Op maandag 20 april 2009 01:51 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Voor de publiciteit natuurlijk. Peter brengt in de bunker 25 dagen lang zijn eigen vertolkingen van De Pizzahut en Toet toet toeter op mn Waterscooter ten gehore.... Publiciteit en airplay, daar draait het om in het leven! Oh, en een goed kogelwerend kapsel natuurlijk.
niet ? jij wilt beweren dat er niet aan vriendjespolitiek wordt gedaan .... op je hyves beschrijf je hoe je iedereen toevallig maar amper kentquote:Op maandag 20 april 2009 01:24 schreef Peter.N het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ik die vraag hoef te beantwoorden....
waarom lees ik dan op een blog van Huub dat hij nog een gunst had uitstaan bij jou ??quote:Ja ik ken Johan, Huub, Jaap, Ribas en Bram. Hoe?
Johan en ik hebben elkaar een jaar geleden een keer ontmoet op een feestje. Met Jaap en Huub ben ik als boekingskantoor mee in contact gekomen na hun deelname aan de kooi.
Doe dat, succes!!quote:Op maandag 20 april 2009 02:05 schreef snetje het volgende:
[..]
niet ? jij wilt beweren dat er niet aan vriendjespolitiek wordt gedaan .... op je hyves beschrijf je hoe je iedereen toevallig maar amper kent
[quote]Ja ik ken Johan, Huub, Jaap, Ribas en Bram. Hoe?
Johan en ik hebben elkaar een jaar geleden een keer ontmoet op een feestje. Met Jaap en Huub ben ik als boekingskantoor mee in contact gekomen na hun deelname aan de kooi.[quote]
waarom lees ik dan op een blog van Huub dat hij nog een gunst had uitstaan bij jou ??
naja ...anders vraag ik het Huub wel ff
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |