Die zijn overal te vinden. Suarez zit het hele seizoen al te speculeren op een overstap naar Barca, als die komen met een aardig bod is die meteen weg. Hij kan niks meer leren bij Ajax.quote:Op maandag 20 april 2009 13:07 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
post die dan. Domme opmerkingen van jou altijd. En leg dan es uit hoe en waar Suarez dat zegt.
Ik denk dat iedereen wel boos en geďrriteerd is hoorquote:
Lees je eens in met wat voetbalnieuws zou ik zeggenquote:Op maandag 20 april 2009 13:07 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
post die dan. Domme opmerkingen van jou altijd. En leg dan es uit hoe en waar Suarez dat zegt.
Iedereen interpreteert voetbalnieuws op een andere manier. Zou dus wel fijn zijn als je gewoon je bron erbij zet.quote:Op maandag 20 april 2009 13:13 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Lees je eens in met wat voetbalnieuws zou ik zeggen
Hier heb je hem!quote:Op maandag 20 april 2009 13:14 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Iedereen interpreteert voetbalnieuws op een andere manier. Zou dus wel fijn zijn als je gewoon je bron erbij zet.
quote:Suárez: 'Ajax heeft gewoonweg geen leiders'
Volgens Ismail Aissati is Oleguer Presas de enige leider binnen de selectie van Ajax, maar Luis Suárez is een andere mening toegedaan. Volgens de topschutter van de Amsterdammers neemt niemand het heft in handen als het tegenzit. "Er is niemand die het elftal bij de les kan roepen van wie zo'n initiatief wordt geaccepteerd."
''Ik ben boos'', blikt Suárez in Het Parool terug op het met 6-2 verloren duel met PSV. ''We hebben heel slecht gespeeld. Ik moet PSV een compliment maken, maar ons hele team heeft slecht gepresteerd. Er zijn geen excuses. Onze houding was niet in orde.'' Het bezoek uit Amsterdam keek bij rust al tegen een 3-1 achterstand.
Volgens Suárez heeft Ajax geen leiders. ''Als het tegenzit, hebben we niemand die het heft in handen neemt", vindt de Uruguayaan. "Er is niemand die het elftal bij de les kan roepen van wie zo'n initiatief wordt geaccepteerd. We hebben wel ervaren spelers die qua leeftijd leiders zouden kunnen zijn, maar dat zijn geen leiderstypen.''
Door de 6-2 nederlaag heeft Ajax verzuimd de tweede plek van FC Twente over te nemen. Die eindklassering geeft recht op deelname aan de derde voorronde van de Champions League. ''In de drie resterende duels moeten we proberen tweede te worden." AZ (thuis), Sparta Rotterdam (uit) en FC Twente (thuis) zijn de volgende opponenten.
Dat is toch krom? Hij wil wel naar Barca, waar hij niet aan spelen toekomt, met het gevolg dat hij dan juist eerder op de bank komt bij Uruguay? Volgens mij zegt hij dit alleen maar om alle supporters te pleasen, en is hij aan het einde van dit seizoen gewoon naar een subtopper.quote:Op maandag 20 april 2009 13:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
Suarez wil vooral blijven omdat ie dan zeker is van z'n plek in het nationale elftal.
Ik denk dat als Barca hem voor de bank haalt, hij sowieso niet *zomaar* weggaat. Hij weet echt wel wat ie wil.
Dat mag je denken, maar een bankzitter bij Barca leert echt wel heel veel hoor door met spelers als Messi en Henry te trainen.quote:Op maandag 20 april 2009 13:16 schreef Rots het volgende:
[..]
Dat is toch krom? Hij wil wel naar Barca, waar hij niet aan spelen toekomt, met het gevolg dat hij dan juist eerder op de bank komt bij Uruguay? Volgens mij zegt hij dit alleen maar om alle supporters te pleasen, en is hij aan het einde van dit seizoen gewoon naar een subtopper.
quote:Op maandag 20 april 2009 13:14 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Iedereen interpreteert voetbalnieuws op een andere manier in het voordeel van zijn club. Zou dus wel fijn zijn als je gewoon je bron erbij zet.
Waar staat dan dat ie weggaat of met de gedachte speelt om weg te gaan?quote:
Als ik Suarez was zou ik gewoon structueel willen blijven spelen, zodat je zekerste weten wordt opgeroepen. Daar is een subtopper ideaal voor, want bij Barca halen ze hem echt alleen maar voor de bank op het moment hoor.quote:Op maandag 20 april 2009 13:18 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat mag je denken, maar een bankzitter bij Barca leert echt wel heel veel hoor door met spelers als Messi en Henry te trainen.
Denk dat ie dan zeker nog wel opgeroepen wordt. Clubs als AS. Roma etc is een ander verhaal.
Overigens heeft hij dit al dermate vaak laten doorschemeren dat ik wel zeker weet dat ie na dit seizoen niet naar een subtopper vertrekt.
Ik wilde een soortgelijke post maken maar halverwege dacht ik: Waarom ga ik serieus reageren op DKquote:Op maandag 20 april 2009 13:20 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Waar staat dan dat ie weggaat of met de gedachte speelt om weg te gaan?
Hij zegt gewoon dat er geen leiders zijn, iets wat nog waar is ook. Hoe maak jij in godsnaam hier uit op dat ie zinspeelt op een vertrek?.
D-K kunt u dit even uitleggen?quote:Op maandag 20 april 2009 13:20 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Waar staat dan dat ie weggaat of met de gedachte speelt om weg te gaan?
Hij zegt gewoon dat er geen leiders zijn, iets wat nog waar is ook. Hoe maak jij in godsnaam hier uit op dat ie zinspeelt op een vertrek?.
Mwa, Griekenland werd Europees kampioen met flink wat bankzitters bij subtoppers.quote:Op maandag 20 april 2009 13:22 schreef Rots het volgende:
Bondscoaches roepen spelers op op hun spel bij de club, als je ernaast staat neemt deze kans gewoon af.
Post ze dan maar eens. Je loopt echt onzin te vertellen. Suarez heeft juist aangegeven te willen blijven. Er speelt totaal niks met Barca dat jij of ik kan weten.quote:Op maandag 20 april 2009 13:08 schreef Rots het volgende:
[..]
Die zijn overal te vinden. Suarez zit het hele seizoen al te speculeren op een overstap naar Barca, als die komen met een aardig bod is die meteen weg. Hij kan niks meer leren bij Ajax.
quote:De KNVB reikt de kampioensschaal aan AZ pas officieel uit na de thuiswedstrijd tegen Heerenveen op 10 mei. Dat is de laatste speeldag van de competitie.
Oorspronkelijk zou de overhandiging aanstaande zondag plaatshebben, in de Amsterdam Arena na de uitwedstrijd tegen Ajax. Maar AZ wil het feestje rond de uitreiking liever in eigen stadion vieren.
Voor komende zondag staat nog wel de inhuldiging op het programma op een drijvend podium in het Noordhollandsch kanaal in Alkmaar.
In het centrum van Alkmaar hebben duizenden fans van AZ tot maandagmorgen vroeg het kampioenschap gevierd. Rond het Waagplein ontstond een volksfeest, dat zonder grote problemen verliep.
Pff. Er speelt genoeg met Barca als je de nieuwsberichten een beetje doorspit hoor Duvel. \quote:Op maandag 20 april 2009 13:25 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Post ze dan maar eens. Je loopt echt onzin te vertellen. Suarez heeft juist aangegeven te willen blijven. Er speelt totaal niks met Barca dat jij of ik kan weten.
Ja het zou wel beter zijn. Niet dat we de CL halen maar gewoon. Ik weet het ook nietquote:Op maandag 20 april 2009 13:30 schreef Silenus het volgende:
Wie wil er hier oprecht nog heel graag tweede worden? Mij interesseert het echt geen fuck, die 2e plaats. Moet er niet aan denken dat we met deze elf knakkers tegen Liverpool of Man. Utd aan moeten treden.
Drie oefenwedstrijden volgen nog.
Ja dit zijn interviews van Suarez van een tijdje terug waarin hij zegt dat hij blijft bij Ajax maar dat hij heel graag naar Barcelona wil. Net als elke speler. Het is maar net wat je wil lezen. Barcelona heeft nergens zijn intresse kenbaar gemaakt en Suarez heeft in dit interview juist aangegeven dat de kans dat hij blijft veel groter is dan die dat hij weggaat.quote:Op maandag 20 april 2009 13:32 schreef Rots het volgende:
[..]
Pff. Er speelt genoeg met Barca als je de nieuwsberichten een beetje doorspit hoor Duvel. \
Hij zinspeelt al het hele seizoen op een transfer naar Barca, dus als die dit seizoen al komen is die weg. Maar die zullen het nog wel even afwachten, daar heb je wel gelijk in.
http://www.sportwereld.nl(...)de_absolute_top.html
http://ajax.blog.nl/transfers/2009/04/19/suarez-naar-barcelona
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |