Haha miss_sly
wat vindt Schaap ervan? Wij hebben wel alle foto's gegeven maar we hebben er niet zo gek veel. En die dvd was wel het plan om daar een kopie van te maken maar dat moet nog gebeuren
Tsja als je enorm veel foto's hebt begrijp ik ergens best dat je ze niet allemaal weggeeft. Ik bedoel, wij hebben de naam ook al en die geven we ook niet weg

die echo's zijn iets van jou en Schaap samen en jullie hebben daarvoor gekozen en betaald enzo, ik vind het dus niet heel raar als je slechts 2 of 3 foto's laat zien in plaats van de hele rambam. Maar goed, aan de andere kant vind ik het ook wel weer logisch dat je schoonmoeder nieuwsgierig is en dat ze ze ook wil zien. Kun je niet een keer met haar die dvd kijken anders, in plaats van een kopie zeg maar?
26 weken Innepin!

woehoei
Marlieske ik begrijp niet zo goed wat je bedoelt

haha, ik heb geen last van diarree (gelukkig) en ook geen buikpijn verder. Mn darmen lijken wat omhoog gedrukt te worden door de baarmoeder waardoor het geheel uiteindelijk weer tegen mn longen drukt en daar heb ik wel last van. Beetje pijnlijk en kortademig enzo daar.
Heb knallende koppijn nu zeg het is echt bloedbenauwd hier. Zal blij zijn als ik straks even naar buiten kan en het huis flink kan luchten.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!初戀的香味就這樣被我們尋回