quote:Op vrijdag 17 april 2009 18:03 schreef Happel het volgende:
Vincken.
Die gaat door zijn enkel bij zijn eerste balaanname.
Als Vincken ons Europees voetbal bezorgt ben jij een krat bier kwijt toch?quote:Op vrijdag 17 april 2009 18:03 schreef Happel het volgende:
Vincken.
Die gaat door zijn enkel bij zijn eerste balaanname.
Exact.quote:Op vrijdag 17 april 2009 19:33 schreef TN-FR het volgende:
Slory eruit voor nieveld zodat landzaat en gio centraal staan
Zeker, zeker. Tomasso en ik gaan dat nog wel regelen terzijnertijd. Hij koopt maar een blad bier op Varkenoord ofzo, ik win namelijk toch de weddenschap. Maken we er gelijk een Feijenoordmeet van. Komt Crane gezellig langs en TC03, Luni, FrankyMcG, Merkie, etc.quote:Op vrijdag 17 april 2009 18:57 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Als Vincken ons Europees voetbal bezorgt ben jij een krat bier kwijt toch?
Ik zou De Tom en De Wijn omwisselen.quote:Op vrijdag 17 april 2009 19:19 schreef buddyb het volgende:
de opstelling:
--------------------timmer----------------
leerdam----landzaat---bahia---de cler
-------------wijnaldum----gio-------------
slory----------tomasson-------biseswar
-----------------makaay-------------------
2-0
De Tom.quote:Tomasson blijft bij Feyenoord, wijst interesse Panathinaikos af
Jon Dahl Tomasson is ook komend seizoen Feyenoorder. De Deense schaduwspits liet dit weten in een interview met Radio Rijnmond. Het Griekse Panathinaikos van trainer Henk ten Cate had begin deze week zijn interesse in Tomasson kenbaar gemaakt, maar kan zijn naam definitief doorstrepen. Tomasson speelde dit seizoen door blessureleed slechts tien competitiewedstrijden.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 17 april 2009 22:13 schreef buddyb het volgende:
nac verliest dik
zelfs een 7e plaats zit er nog in
toe maar
Ik denk dat je het beter kan zien als een extra kans die 9de plek te halen. Twente wordt moeilijk genoeg en die andere 3 clubs zullen ook nog wel een keertje winnen.quote:Op vrijdag 17 april 2009 22:13 schreef buddyb het volgende:
nac verliest dik
zelfs een 7e plaats zit er nog in
toe maar
Ben ik de enige die totaal geen trek heeft in de play-offs?quote:Op vrijdag 17 april 2009 22:34 schreef Ritmo het volgende:
Haha nog 7e worden na zo'n seizoen.Volgend jaar kampioen dan.
Nee. Ik denk dat ik het ook heel niet erg vind om volgend jaar geen Europees te spelen.quote:Op zaterdag 18 april 2009 00:53 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Ben ik de enige die totaal geen trek heeft in de play-offs?
quote:Lekker 9e worden en Volendam wint de beker.
Wacht maarquote:Op vrijdag 17 april 2009 19:53 schreef Happel het volgende:
[..]
Zeker, zeker. Tomasso en ik gaan dat nog wel regelen terzijnertijd. Hij koopt maar een blad bier op Varkenoord ofzo, ik win namelijk toch de weddenschap. Maken we er gelijk een Feijenoordmeet van. Komt Crane gezellig langs en TC03, Luni, FrankyMcG, Merkie, etc.![]()
Niet dat het gaat gebeuren
Ik vind het als speler 10 keer niets, maar dit gun ik hem allemaal ook weer niet.quote:Nog meer pech voor Lucius
Door Olga (Nuongirl) op zaterdag 18 april 2009 12:05
Bron: Goal.com
In de wedstrijd tegen Heracles liep Theo Lucius een gebroken rib op. Dit blijkt echter niet het enige letsel dat de Feyenoord-verdediger heeft opgelopen. In het ziekenhuis werd het nog erger.
Volgens De Telegraaf heeft Lucius ook een gekneusde kaak opgelopen en drie tanden verloren. Dit gebeurde na zijn blessure in het ziekenhuis. "Ik moest lang wachten en bij het foto's maken werd het me even teveel en ben ik onderuit gegaan," aldus de Feyenoorder. Een gekneusde kaak en het verlies van drie tanden waren het gevolg.
"Het gaat al beter, maar ik voel me nog wel duizelig. Voorlopig moet ik even rust houden. In de competitie kom ik niet meer in actie. Hopelijk halen we de play-offs en kan ik daarin meespelen, zodat ik niet al mijn laatste wedstrijd in het Feyenoord-shirt heb gespeeld."
Afscheid van Gerard Meijer via de FSV en TIFO.quote:Op zaterdag 18 april 2009 13:22 schreef TJDoornbos het volgende:
Trouwens allemaal sjaal mee hoorde ik. Iemand al een idee waarvoor?
quote:Op zaterdag 18 april 2009 13:33 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Afscheid van Gerard Meijer via de FSV en TIFO.
`quote:Op zaterdag 18 april 2009 12:35 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Wacht maar
En die Feijenoordmeet is wel een goed idee
Omdat ik hem niet kan uitstaan. Gevalletje Greene.quote:
Zegt wel weer veel over jou dat je iemand dan meteen maar het ziekenhuis in wenst.quote:Op zaterdag 18 april 2009 14:48 schreef Happel het volgende:
[..]
Omdat ik hem niet kan uitstaan. Gevalletje Greene.
Igor.quote:
Feyenoord TV zendt zaterdag een special uit met en over Igor Korneev, eens een begenadigd voetballer en jarenlang een van de lievelingen van het legioen. Na zijn actieve carrière keerde de Rus terug bij Feyenoord, als techniektrainer. Feyenoord TV sprak uitvoerig met Korneev, tegenwoordig assistent-bondscoach van Rusland onder Guus Hiddink. Naast Korneev zelf komen ook Henk van Stee, Diego Biseswar en Georginio Wijnaldum aan het woord, die alle drie met de Rus samenwerkten in de jeugdopleiding.
FEYENOORD | TV wordt zaterdag uitgezonden op het voetbalkanaal Eredivisie Live om 17:20.
quote:Op zaterdag 18 april 2009 15:33 schreef TN-FR het volgende:
Om hem voor veel geld door te verkopen aan echte supporters?
Denk het ook, kan hem helaas niet zienquote:Op zaterdag 18 april 2009 16:40 schreef Ritmo het volgende:
Zo richting de Kuipgaat een prachtige wedstrijd worden denk ik.
Hoopt met je mee.quote:Op zaterdag 18 april 2009 16:40 schreef Ritmo het volgende:
Zo richting de Kuipgaat een prachtige wedstrijd worden denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |