quote:
Dubbelpost:quote:
quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:49 schreef JeMoeder het volgende:
Trouwens, hier het Kabouter Wesley spel.
Vind ik ook. Ik lag echt in een deuk! Ongeveer zo:quote:Op donderdag 29 oktober 2009 18:56 schreef Palmboom313 het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=S0-XN3_-hqw
Dit blijft de leukste. De flauwe humor egel
normaal gezien elke week een nieuwequote:Op vrijdag 30 oktober 2009 00:59 schreef Assassin92 het volgende:
Komen er nog nieuwe? Weet iemand dat?
Elke maandag in de aflevering van Man Bijt Hond op de Belg.quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 00:59 schreef Assassin92 het volgende:
Komen er nog nieuwe? Weet iemand dat?
17479 miljoen miljard punten, beat thatquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 21:23 schreef Lindgren. het volgende:
ik had 728 miljoen miljard punten.!
Droogquote:
He, wat heeft die kabouter toch tegen egels?quote:Op maandag 20 april 2009 16:43 schreef JohnnyBraincloud het volgende:
Kabouter Wesley in een superspannende animatiefilm! Met een egel!
quote:
Dat muziekje is echt de helft van de humor.quote:Op maandag 2 november 2009 23:31 schreef latexpiepbeestje het volgende:
alleen dat muziekje al er bij
Kansloosquote:Op zondag 8 november 2009 17:01 schreef BorlandFreak het volgende:
Toevallig dat ik op deze topic kom, heb em namelijk net getekend + ingekleurd met Photoshop..
ps; is er ook een voorstel-section ofzo, heb namelijk wel wat te vertellen over Onzin.com, Paultjuh enzovoort
Was het op TV ofzo? Plaats anders de youtube ff ik zie hem nog niet?quote:Op maandag 9 november 2009 19:52 schreef pagadder het volgende:
Hij was langer dan normaal.![]()
Gekapsti Gepakijst Geprzstkl Gerkljqsmdfj qmdfj Aan het zinken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |