Sorry sorry sorry! Ik was even vergeten te posten. En dat al een hele week!
Nouja, even een update dan. De operatie is inmiddels een week geleden. Goed verlopen gelukkig. De chirurg was ook zeer tevreden. Het viel mij ook reuze mee!

In het begin toen ik uit narcose kwam toen deed het wel zeer, had ik echt zo'n gevoel alsof je borsten groeien (datzelfde gevoel dan), maar dan 10x erger. Gelukkig snel pijnstillers gekregen. Godzijdank!
Vrijdagavond mocht ik weer naar huis. Wat heeel fijn was, want er moest nog een drain uit die middag en de verpleging wist zelf ook niet zeker wanneer ik naar huis toe mocht etc.
Wat me opvalt is dat ik vrijwel geen pijn heb. Af en toe wat vervelende steken, en nog wel een beetje vreemd gevoel (het was ook heel erg wennen toen ik het voor het eerst zag!) Zoals ik al eerder zei is alles me heel erg meegevallen. Had het veeel en veeeeeeeeeeeeel erger verwacht. Het enige wat nog wel zeer doet is slapen aangezien je niet echt goed kunt draaien etc. Ik was ook gisteren op controle geweest en toen zei de arts dat ik opzich wel weer mocht draaien, dus heb ik dat geprobeerd maar ik merk wel dat het nog steeds gevoelig aanvoelt en toch enigzins zeer doet.
Ik weet ook nog niet zeker welke maat ik nu heb. Ik heb momenteel twee D-cup BH's die opzich wel goed passen, ze zitten alleen vrij los. Vandaag was ook een beha in C-cup binnen gekomen (die heeft mijn vriend voor mij opgehaald

) en die past opzich ook wel, merk wel dat hij strakker zit maar heb ook nog net het gevoel dat het toch iets aan de kleine kant is.. Aan de zijkanten dan past het ook maar net dus ik ben ook benieuwd hoe dat over een aantal maanden is.
Hoe zit het eigenlijk met de zwellingen? Ik las dat de zwelling heel langzaam afneemt? of is dat niet zo? Mijn borsten doen opzich niet veel pijn, en genezen volgens de arts hartstikke goed. De borst zelf is wel een beetje geelachtig (blauwe plek achtig) en op de plek waar de drains hebben gezeten is het ondertussen rood/blauw eigenlijk paarsachtig.
Ik zal binnenkort wel eventjes een foto plaatsen van hoe het geworden is met een foto van ervoor!