slaveloos +1quote:
Is goed, maar multitasken kun je altijd leren. Nooit ver weg.quote:Op woensdag 15 april 2009 16:33 schreef LaStrange het volgende:
Sorry! ik ben makkelijk afgeleid
Het is ook heeeel lekker weer buiten!
Ja, maar ik heb geen laptop, dus dan moet ik de hele tijd weer naar binnenquote:Op woensdag 15 april 2009 16:34 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Is goed, maar multitasken kun je altijd leren. Nooit ver weg.
Dat denk ik niet ..slaveloos moest eindeloos wachten doordat gekut van LaStrange.quote:Op woensdag 15 april 2009 16:47 schreef Ofyles2 het volgende:
Wie deze vraag goed beantwoordt, neemt het punt van slaveloos over:
Hmmm.. volgens mij word ik gedemoniseerd door qonmannquote:Op woensdag 15 april 2009 16:49 schreef qonmann het volgende:
[..]
Dat denk ik niet ..slaveloos moest eindeloos wachten doordat gekut van LaStrange.
Kom op zeg. Als iedereen nu een beetje verdraagzamer is dan zou het hier al een stuk vriendelijker zijn. Er kwam pas na een half uur een goed antwoord en LaStrange heeft zijn excuses al aangeboden.quote:Op woensdag 15 april 2009 16:49 schreef qonmann het volgende:
[..]
Dat denk ik niet ..slaveloos moest eindeloos wachten doordat gekut van LaStrange.
Dan moet je even niet quizzenquote:Op woensdag 15 april 2009 16:35 schreef LaStrange het volgende:
[..]
Ja, maar ik heb geen laptop, dus dan moet ik de hele tijd weer naar binnen
Jje hebt gelijk, sorryquote:Op woensdag 15 april 2009 16:55 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dan moet je even niet quizzenals je een vraag beantwoord dan ga je een bepaalde verplichting aan. Als je daar geen zin in hebt dan antwoord je gewoon niet
nope, veerMAn is het ook nietquote:Op woensdag 15 april 2009 16:58 schreef Ofyles2 het volgende:
Veerkamp?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |