Veras stond wel geweldig te pitchen. 3.1 inning, no hits en 4K's.quote:Op donderdag 23 april 2009 00:11 schreef Guard het volgende:
mindere game voor de Yankees bullpen, 6 relievers nodig gehad.
Dat mocht ook wel, na dat debacle van afgelopen week tegen de Indjuns, als ie nog zo'n performance had gehad dan was hetquote:Op donderdag 23 april 2009 08:21 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Veras stond wel geweldig te pitchen. 3.1 inning, no hits en 4K's.
Je moet ook nooit de hoop opgeven Popo!quote:Op donderdag 23 april 2009 13:42 schreef popolon het volgende:
Zet ik de tv uit in de 7e met de gedachte dat de Tigers niet meer terug zouden komen, krijg je dit.
pfft wat is dat nou? Gewoon met schoonpa op de bank de first round picks van vakkundig commentaar voorzienquote:Op donderdag 23 april 2009 15:14 schreef Playmaker het volgende:
[..]
Dit weekend helaas weining sport voor me: geen baseball en waarchijnlijk ook geen NFL Draft. Ik ga dit weekend op bezoek bij m'n toekomstige schoonouders.
Schoonpa is een truckdriver uit North Carolina die bar weinig geeft om sport (alleen NASCAR) en schoonma is verslaafd aan HGTV dus tja......quote:Op donderdag 23 april 2009 15:57 schreef popolon het volgende:
Tja inderdaad, wat zijn dat voor een schoonouders? Geen sport aan op tv?
(Keel schraap)quote:Op donderdag 23 april 2009 16:04 schreef Playmaker het volgende:
Schoonpa is een truckdriver uit North Carolina die bar weinig geeft om sport (alleen NASCAR)
Heh, yup!quote:
Welkom bij de geweldige pitching staff van de Tigers. En jij dacht dat je wat te klagen had.quote:Op vrijdag 24 april 2009 05:32 schreef maartena het volgende:
2 gratis runs met dank aan de Tigers pitcher. Staan we in ieder geval weer gelijk met 2-2
Uiteindelijk ziet iedereen het lichtquote:Op vrijdag 24 april 2009 13:25 schreef VinnieJones het volgende:
Chicago White Sux 2009 check v (beter laat dan nooit he)
Dat gaat alleen op voor de White Sux, Cubs, Blackhawks, Bears en Bulls. Ik heb persoonlijk een ongelofelijke hekel aan de Yankees, maar door hun status is het wel een van mijn favoriete teams qua wedden (ik wed wel tegen zequote:Op vrijdag 24 april 2009 14:58 schreef popolon het volgende:
Tja je minder favoriete teams laten bepalen door slechte bets, hmmmm.
o mijn god.quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:25 schreef VinnieJones het volgende:
Blacklist
Cincinatti Reds check
Toronto Blue Jays check
add to most hated mlb teams.![]()
Chicago White Sux 2009 check v (beter laat dan nooit he)
quote:
Dat wordt dan dus 4, 5,6 of 7 mei, want de 3e spelen ze nog in Chicago tegen de Cubs.quote:Op maandag 27 april 2009 12:59 schreef Levitas het volgende:
Donderdag vertrek ik naar Miami. Hopelijk 3 of 4 mei een wedstrijdje van de Marlins meepakken. En als het helemaal meezit, ook nog een wedstrijd van Miami Heat
![]()
Hoe doen de Marlins het tot nu toe? Is het een beetje een redelijke ploeg qua resultaat, en hoe is de sfeer in het stadion?
Marlins gaan helemaal niet lekker, laatste 6 wedstrijden verloren, dat noem ik iig niet lekker.quote:Op maandag 27 april 2009 13:29 schreef Valandil het volgende:
[..]
Dat wordt dan dus 4, 5,6 of 7 mei, wat de 3e spelen ze nog in Chicago tegen de Cubs.
Marlins gaan lekker, dus zal de sfeer in Dolphin Stadium ook wel goed zijn
Jacoby !!![]()
Scoreboard journalistiekquote:Op maandag 27 april 2009 13:41 schreef Valandil het volgende:
Ow sorry hoor![]()
Ik keek naar de stand en ze staan bovenaan in de divisie, 11-7. Die L6 had ik niet zien staan, xcuse me
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |