quote:Op vrijdag 17 april 2009 20:30 schreef Anderkeertje het volgende:
Arme Sjorstot over haar oren verliefd en wilt natuurlijk niet het vriendje van haar vriendinnetje afnemen
![]()
![]()
en Vicky: wat een huppeltutje....ik heb het koud boehoemet Noud als ridder op het witte paard
quote:Op vrijdag 17 april 2009 23:40 schreef Desii het volgende:
Ik vond het stukje tussen Danny en Sjors met die muziek mooi.. één van de weinige keren dat ik muziek en beelden in GTST kon waarderen.
X2quote:Op vrijdag 17 april 2009 23:32 schreef alors het volgende:
Trouwens Bing had z'n haar vandaag heel kort en in het shot van de preview van maandag is het weer lang
Maar wat een zaadaflevering zegDiva/huilbaby Vicky
Redder Noud, bweheheh wat een draak van een scène!!! Dat einde in slowmotion
Waarom in godsnaam?! En dan nog die Sjors met haar gevoelens, flikker toch een eind op joh
dikke vette care wat zij met die suffe Danny gaat doen, dat hebben we 2 maand geleden al voorspeld.
oh oh oh wat een kansloze soap is het verworden. Ik begin zo langzaamaan te geloven dat er gewoon een aantal mensen aan hetproberen zijn hoe sneu ze gtst kunnen maken en zich de ballen uit hun broek lachen. Dit kan toch geen serieus werk meer zijn...
Eensch is! Ze duwen je ook een kant uit, dat je Maxime zou moeten haten, terwijl ik het in wezen de meest getalenteerde actrice vind. Terwijl Barbara... daar kan ik niet eens meer naar kijken.quote:Op vrijdag 17 april 2009 20:30 schreef Canisfire het volgende:
Barbara Vicky, Charlie Noud .allemaal personages die altijd de script schrijvers aan hun kant hebben.
En wie worden er het meest gehaat juist !!
quote:Op vrijdag 17 april 2009 23:32 schreef alors het volgende:
Trouwens Bing had z'n haar vandaag heel kort en in het shot van de preview van maandag is het weer lang
Maar wat een zaadaflevering zegDiva/huilbaby Vicky
Redder Noud, bweheheh wat een draak van een scène!!! Dat einde in slowmotion
Waarom in godsnaam?! En dan nog die Sjors met haar gevoelens, flikker toch een eind op joh
dikke vette care wat zij met die suffe Danny gaat doen, dat hebben we 2 maand geleden al voorspeld.
oh oh oh wat een kansloze soap is het verworden. Ik begin zo langzaamaan te geloven dat er gewoon een aantal mensen aan hetproberen zijn hoe sneu ze gtst kunnen maken en zich de ballen uit hun broek lachen. Dit kan toch geen serieus werk meer zijn...
Ja, ik ook. Dat Vicky het min of meer droomde ofzo. Belachelijke scene en ging werkelijk nergens over. Het leek of ik naar een Amerikaanse tienerfilm uit de jaren 90 zat te kijken.quote:Op zaterdag 18 april 2009 11:53 schreef Sk00p het volgende:
[..]
![]()
![]()
Idd die slowmotion aan het eind. Ik dacht nog heel even dat het nep was
Mijn stem heeft die!quote:Op zaterdag 18 april 2009 04:18 schreef Perico het volgende:
[..]
Ben benieuwd of Dex haar achter het raam zet, om haar haar schuld af te laten betalen.
Omdat die contactpersoon van hem zou mailen/bellen wanneer het uitgezonden werd.quote:Op vrijdag 17 april 2009 17:49 schreef Liquidist het volgende:
waarom mis je zoiets dan, als je weet dat je man gaat figureren laat je je toch informeren, als het je tenminste wat interesseert?
Ik heb even nagevraagd, de ene uitzending,waar ie al bellend langsloopt was op 16 maartquote:Op vrijdag 17 april 2009 19:22 schreef alors het volgende:
hier staan nog van een maand op, maar volgens mij is het nog langer geleden.
Goed opgemerkt van die gasleiding. Had ik nog niet aan gedacht.quote:Op zaterdag 18 april 2009 19:43 schreef Starlie het volgende:
Ik voel weer een verhaallijn aankomen... Nina wil haar verjaardagsfeestje in Teluma houden... maar er is iets met de gasleiding... dus er zal wel iets ontploffen (hopelijk Maxime)!!
Ik vond het al verdacht dat die scene zich zo afspeelde.quote:Op zaterdag 18 april 2009 19:45 schreef Frey het volgende:
[..]
Goed opgemerkt van die gasleiding. Had ik nog niet aan gedacht.
Als er 1 personage is die de scriptschrijvers aan haar kant heeft staan dan is het Maxime. Haar manier van ''manipuleren'' is doorzichtig en goedkoop en geen kleuter zou er in trappen, behalve natuurlijk Barbara, Nina en zelfs dokter Huygens.quote:Op vrijdag 17 april 2009 20:30 schreef Canisfire het volgende:
Barbara Vicky, Charlie Noud .allemaal personages die altijd de script schrijvers aan hun kant hebben.
En wie worden er het meest gehaat juist !!
oh was dat slowmoquote:Op zaterdag 18 april 2009 11:53 schreef Sk00p het volgende:
[..]
![]()
![]()
Idd die slowmotion aan het eind. Ik dacht nog heel even dat het nep was
quote:Op zaterdag 18 april 2009 21:28 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Als er 1 personage is die de scriptschrijvers aan haar kant heeft staan dan is het Maxime. Haar manier van ''manipuleren'' is doorzichtig en goedkoop en geen kleuter zou er in trappen, behalve natuurlijk Barbara, Nina en zelfs dokter Huygens.
Als Maxime iets onaardigs zegt is Nina of iemand anders er toevallig nooit bij, maar als Janine of Nick iets zegt komt Nina altijd toevallig binnenlopen, dat niemand doorheeft, behalve natuurlijk Maxime![]()
De voorstellen/ideeën van Maxime en het theater dat ze speelt, daar zou geen mens warm of koud van worden, maar toevallig reageren, Nina, Barbara, Ludo, etc. altijd weer even, buitengewoon, enthousiast.![]()
Daar waar ik van Maxime een echte professionele Sanders-slechterik zou verwachten is het niets meer dan een goedkoop neergezet personage (die overigens wel goed geacteerd wordt, dat dan weer wel) door de matige scriptschrijvers van GTST. Jammer, de zus van Ludo had echt zó veel beter kunnen zijn.
Nou dat is precies wat ik me ook zat af te vragen...quote:Op maandag 20 april 2009 13:34 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Vind het ook behoorlijk irritant om te zien dat degenen die juist moeten zien hoe Maxime is, het niet zien. Zit altijd zo van "Als Nina nou eens stiekem om de hoek stond te luisteren." of "Waarom neemt Janine dit niet op, zo slim was ze wel bij Irene"
quote:Op maandag 20 april 2009 13:57 schreef Starlie het volgende:
[..]
Nou dat is precies wat ik me ook zat af te vragen...
Zoals al aangegeven, de scriptschrijvers staan aan de kant van Maximequote:Op maandag 20 april 2009 14:29 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]Toen die groeps'sessie' eraan zat te komen had ik verwacht dat ze dat zou doen. Zeker voor na de tijd, toen iedereen behalve Maxime ineens weg moesten. Had verwacht dat Janine wel zo slim zou zijn om dat door te hebben, en zich dus zou voorbereiden. Maar helaas
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |