Gisteren hoorde ik dat er nog 250.000 mensen in Nederland gewoon niet kunnen lezen of schrijven, en 1.5 miljoen mensen moeite hebben met lezen en schrijven, vind ik dit niet eens heel vreemd..quote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:15 schreef Nielsch het volgende:
Ik vind het wel een grappig programma. Het enige vervelende eraan is het feit dat Bridget haar scheur steeds opendoet.
Is het fake? Ik weet het niet. Volgens mij overschatten een heleboel mensen hier een bepaald gedeelte van de bevolking.
Dat zegt vrij weinig over algemene kennis.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 14:31 schreef byah het volgende:
[..]
Gisteren hoorde ik dat er nog 250.000 mensen in Nederland gewoon niet kunnen lezen of schrijven, en 1.5 miljoen mensen moeite hebben met lezen en schrijven, vind ik dit niet eens heel vreemd..
Zegt wel iets over het niveau van sommige mensen. Er zijn mensen die kennelijk niet de moeite doen om te leren lezen danwel schrijven, omdat ze het in hun (imo beperkte) leventje niet nodig hebben. Diezelfde redenatie gaat op voor algemene kennis.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 14:43 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Dat zegt vrij weinig over algemene kennis.
Ik denk niet dat je die conclusie zo kunt trekken. Iets te zwart wit. Aan alfabetisme liggen andere zaken ten grondslag dan luiheid.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 17:08 schreef patatmetfriet het volgende:
Zegt wel iets over het niveau van sommige mensen. Er zijn mensen die kennelijk niet de moeite doen om te leren lezen danwel schrijven, omdat ze het in hun (imo beperkte) leventje niet nodig hebben. Diezelfde redenatie gaat op voor algemene kennis.
Was gister ook bij P&W te zien, best interessant.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 17:09 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je die conclusie zo kunt trekken. Iets te zwart wit. Aan alfabetisme liggen andere zaken ten grondslag dan luiheid.
inderdaad zeg!! Hoe voor schut als je niet weer van een vulva is??quote:Op dinsdag 5 mei 2009 19:29 schreef MichielPH het volgende:
[..]
Al vind ik nog steeds dat de heren pas hun geld mogen verdienen als ze zelf het antwoord kunnen geven.
quote:Op dinsdag 5 mei 2009 00:54 schreef Apfelsaft het volgende:
Is niemand de fout opgevallen in één van de vragen? "Wat is een ander woord voor Antartica?"
De vragenmakers zijn ook niet al te slim blijkbaar
wat een domme domme domme jongens zeg :Squote:
Nou zijn er heel wat dingen die ik in groep 4 geleerd heb en nu echt niet meer zou wetenquote:Op zondag 10 mei 2009 21:37 schreef hothottientje het volgende:
[..]
wat een domme domme domme jongens zeg :S
Wie weet er nou niet hoeveel provincies we hebben? Dat leer in in groep 4 al hoor, come on!
Dat is standaard bij dit soort programma's. Je tekent een contract waarin je stelt dat je niks door vertelt over de productie van het programma. Wanneer je je daar aan schendt zal je wel beboet worden.quote:Op zondag 10 mei 2009 21:41 schreef Tallie1982 het volgende:
Dit is niet nep. Die Rosa en Sonia ken ik beide. Ze zeggen zelf dat het niet nep is
Ja precies.quote:Op zondag 10 mei 2009 22:00 schreef J.Herrer het volgende:
Ik vind die jongens deze aflevering nog dommer dan die chicks![]()
IK OOK!quote:Op zondag 10 mei 2009 22:00 schreef J.Herrer het volgende:
Ik vind die jongens deze aflevering nog dommer dan die chicks![]()
Zijn die echt zo dom dan?quote:Op zondag 10 mei 2009 21:41 schreef Tallie1982 het volgende:
Dit is niet nep. Die Rosa en Sonia ken ik beide. Ze zeggen zelf dat het niet nep is
In groep 6.quote:Op zondag 10 mei 2009 21:37 schreef hothottientje het volgende:
[..]
wat een domme domme domme jongens zeg :S
Wie weet er nou niet hoeveel provincies we hebben? Dat leer in in groep 4 al hoor, come on!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |