Ja, maar als je wat specifieke eisen hebt vallen er meestal al wel wat af.quote:Op dinsdag 14 april 2009 09:02 schreef texelonia het volgende:
Ik mag nu ook wel serieus gaan nadenken over een geweven doek vind ik. Maar wel moeilijk, zoveel keuze....
Ja maar die heb ik eigenlijk niet echt geloof ik. Behalve moooooiquote:Op dinsdag 14 april 2009 09:03 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ja, maar als je wat specifieke eisen hebt vallen er meestal al wel wat af.
Nou niet echt eigenlijk. Ik heb het niet zo snel te warm, dus hoeft niet perse dun/luchtig te zijn.quote:Op dinsdag 14 april 2009 09:07 schreef Ticootje het volgende:
Maar ook niet van, het moet een lekkere warme doek zijn, of juist een luchtige doek. Of een dikke stevige doek of juist een lekkere dunne doek. En heb je ook geen voorkeur voor een kleur?
Ellaroos zijn bijvoorbeeld heel dun en op zo'n manier geweven dat ze luchtig zijn. Bijkomend nadeel is dat ze nauwkeuriger knopen vereisen en dat ze steeds minder comfortabel worden als je kind zwaarder wordt.quote:Op dinsdag 14 april 2009 09:10 schreef Guuzewuus het volgende:
Wat zijn dan bijvoorbeeld hele dunne doeken. Luchtig en licht? Ben ik toch ook nog wel benieuwd naar.
Heb je een linkje van de jouwe?quote:Op dinsdag 14 april 2009 09:23 schreef Reinhilde het volgende:
Mijn leichte zou ik nu al niet meer willen missen, zo heerlijk dun, en na 1x wassen al heel zacht! (Gelukkig!)
Maar die is er niet in roze.
Tijd voor de gisteravond voorgestelde meet! Kan je allerlei doeken voelen en proberen tex, en daarna een keuze maken!
Volgens mij heeft Maneki een Eva te koop, maar ik weet niet wat de lengte is.quote:Op dinsdag 14 april 2009 09:14 schreef texelonia het volgende:
[..]
Nou niet echt eigenlijk. Ik heb het niet zo snel te warm, dus hoeft niet perse dun/luchtig te zijn.
Kleur: roze!
Ik denk nu aan Didymos Eva, of Girasol 12 of een andere van Girasol waarvan ik de naam steeds vergeet.... Dat zijn degenen die me bij zijn gebleven de afgelopen tijd dat ik hier lurkte
Jij wilde toch Girasol Forest Berries?quote:Op dinsdag 14 april 2009 09:05 schreef texelonia het volgende:
[..]
Ja maar die heb ik eigenlijk niet echt geloof ik. Behalve moooooi
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |