quote:Op maandag 13 april 2009 17:16 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Dit moet nu al een klassieker zijn![]()
[..]
Heerlijk toch
Mjah, maar ze zegt zelf dat ze uit een klein plaatsje komt, dus ik kan me ook voorstellen dat daar nooit iets gebeurd, of dat ze nooit iets geprobeerd heeft op dat gebied. Behalve zingen in de keukenquote:Op maandag 13 april 2009 17:16 schreef Cobra4 het volgende:
Ik verbaas me er wel over dat zij nooit ontdekt is al zangtalent. Lijkt mij (vooroordeel, I know) dat zij wel lid zou zijn van het lokale toneel of kerkkoor oid.
quote:Op maandag 13 april 2009 17:18 schreef Cobra4 het volgende:
Leuk is, dat ik binnenkort, bij de KLu een lezing moet houden over discriminatie en vooroordelen.
Eén keer raden welk filmpje ik daar nu in ga gebruiken.
Ik denk dat ik vanaf heden maar vaker naar dit soort programma's ga kijken.quote:Op maandag 13 april 2009 17:20 schreef Etcetera het volgende:
Mjah, maar ze zegt zelf dat ze uit een klein plaatsje komt, dus ik kan me ook voorstellen dat daar nooit iets gebeurd, of dat ze nooit iets geprobeerd heeft op dat gebied. Behalve zingen in de keuken(jaaaa vooroordeel
)
Gaat een kaskraker worden denk ik.quote:Tof
Ik ben gestopt met kijken door de NL versies. Gauw maar weer kijken naar de Britse versie. Die hebben ook een iets grotere bron om talent uit op te vissen.quote:Op maandag 13 april 2009 17:42 schreef Etcetera het volgende:
Het nadeel van dit soort programma's is wel dat je veel zooi ziet voor je iets goeds ziet denk ik
Aan de andere kant: ik heb het idee dat de Engelse en Amerikaanse versies beter zijn de Nederlandse
Ik hield het niet droog, vooral met die muziek erbij. Prachtig om te zien.quote:
Ik heb het filmpje het afgelopen uur wel 10 keer bekeken. Schitterend.quote:Op maandag 13 april 2009 18:24 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik hield het niet droog, vooral met die muziek erbij. Prachtig om te zien.
quote:Op maandag 13 april 2009 18:58 schreef MaJo het volgende:
Klaar met werkenhelaas net geen target gehaald
ben erg benieuwd naar dat filmpje trouwens!
Niet waar.quote:Op maandag 13 april 2009 19:00 schreef Cobra4 het volgende:
En dat filmpje is echt echt echt de moeite waard.
quote:Op maandag 13 april 2009 19:01 schreef wyccie het volgende:
[..]
Niet waar.
(Anders valt het zo tegen na alle positieve reacties.)
Jaquote:Op maandag 13 april 2009 19:00 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
jammer hoor.
En dat filmpje is echt echt echt de moeite waard.
Nog even en je werkt full time. Heb je geen tijd meer voor de studie.quote:Op maandag 13 april 2009 19:03 schreef MaJo het volgende:
[..]
Jamaar wel lekker verdiend dit weekend door toeslagen
en weer een dienst overgenomen van een collega dus donderdag, vrijdag en zaterdag ben ik ook weer aan de arbeit
Dat is waar jaquote:Op maandag 13 april 2009 19:01 schreef wyccie het volgende:
[..]
Niet waar.
(Anders valt het zo tegen na alle positieve reacties.)
Ik werk er jaren mee. Werk en privé. Geen klachten eigenlijk.quote:Op maandag 13 april 2009 19:06 schreef Etcetera het volgende:
Ik geloof dat ik me dit wel eerder heb afgevraagd, maar serieus: Hóé kunnen mensen werken met IEHet is log, traag, sloom, frustrerend en irritant
Mwah echt fulltime zou ik niet lang uithouden. Vind deze verdeling perfectquote:Op maandag 13 april 2009 19:05 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Nog even en je werkt full time. Heb je geen tijd meer voor de studie.
Niks aan veranderen dan.quote:Op maandag 13 april 2009 19:11 schreef MaJo het volgende:
[..]
Mwah echt fulltime zou ik niet lang uithouden. Vind deze verdeling perfect
Firefox, nooit mee gewerkt. Geen idee hoe dat is.quote:Op maandag 13 april 2009 19:09 schreef Etcetera het volgende:
Ik heb het geprobeerd, net nog, echt waar, IE7, maar ik kan er niet mee wordenIk heb toch Firefox er maar weer opgezet, ondanks dat die niet mijn pc is
Was ik voorlopig ook niet van planquote:
Ik zal er eens over nadenken.quote:Op maandag 13 april 2009 19:17 schreef Etcetera het volgende:
Daar kom je maar op 1 manier achter
Ik heb Opera ook wel eens geprobeerd, maar dat beviel me wat minderAlhoewel je daar wel iets geniaals hebt, mousegestures
Maar ik kon er verder niet aan wennen
Och ja, heb het er ook maar opgezet. Vind het niet mooi, maar als het maar werktquote:Op maandag 13 april 2009 19:20 schreef wyccie het volgende:
Opera was best snel, maar vond het lastig er aan te wennen denk ik. Toen werd FF me aangereaden, en die gebruik ik nu al 3 jaar.
Overigens vind ik die nieuwe versie van MSN echt schijt. Ik had het gisteren gedownload omdat ik dacht dat het daaraan zou kunnen liggen dat ik geen verbinding kreeg. Toen het probleem verholpen was, heb ik gauw de oude versie weer gebruikt.
Dat magquote:
Ik heb Opera eigenlijk nog nooit uitgeprobeerd.quote:Op maandag 13 april 2009 19:20 schreef wyccie het volgende:
Opera was best snel, maar vond het lastig er aan te wennen denk ik. Toen werd FF me aangereaden, en die gebruik ik nu al 3 jaar.
Wat dacht je van minder storingsgevoelig, meer features?quote:Op maandag 13 april 2009 19:13 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Firefox, nooit mee gewerkt. Geen idee hoe dat is.
quote:
Onder andere:quote:Op maandag 13 april 2009 19:41 schreef MaJo het volgende:
Ik snap die hele discussie over browsers eigenlijk niet. Ik gebruik firefox omdat die van die tabbladen heeft. Welke features zijn nog meer interessant dan?
Een zeer slecht filmpje van youtube. Ik zou willen dat ik het nooit had geplaatst.quote:Op maandag 13 april 2009 19:52 schreef TradeMarkie het volgende:
Weekendje huttenheugte was gezellig
Niks gesloopt, geen politie en beveiliging tegengekomen, dat is ook wel eens lekker
Heb ik hier nog dingen gemist?
Ik heb vanmiddag weer eens een softijsje met discodip zonder blauwe spikkels (daar ben ik allergisch voorquote:Op maandag 13 april 2009 19:56 schreef wyccie het volgende:
Vergeten ijs te kopen.
Link?quote:Op maandag 13 april 2009 19:54 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Een zeer slecht filmpje van youtube. Ik zou willen dat ik het nooit had geplaatst.
quote:
quote:Op maandag 13 april 2009 19:59 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Ik heb vanmiddag weer eens een softijsje met discodip zonder blauwe spikkels (daar ben ik allergisch voor) proberen te bestellen
Die snapte er natuurlijk geen zak van, maar tuinde er niet inquote:
Dan zal ik er niet op reagerenquote:Op maandag 13 april 2009 20:03 schreef Cobra4 het volgende:
En niet te uitbundig reageren TradeMarkie, majo moet hem ook nog zien.
Die spellingscontrole zorgt ervoor dat ik uit de klauwen van de Grammarnazi blijf.quote:Op maandag 13 april 2009 19:52 schreef MaJo het volgende:
Die extra's interesseren me eigenlijk niet zo... Gebruik het gewoon om te surfen. Zou niet weten wat ik met de rest moet doen
Hou je maar even in.quote:
Discodipquote:Op maandag 13 april 2009 19:59 schreef TradeMarkie het volgende:
Ik heb vanmiddag weer eens een softijsje met discodip zonder blauwe spikkels (daar ben ik allergisch voor) proberen te bestellen
Maar dan kan de grap met de blauwe spikkels nietquote:
quote:Op maandag 13 april 2009 20:23 schreef wyccie het volgende:
Ik vind de grap niet leuk.
quote:Op maandag 13 april 2009 20:10 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Die snapte er natuurlijk geen zak van, maar tuinde er niet in
Op werchter vorig jaar deed ik hetzelfde, maar dan bij de haribo snoepkraam.
We stonden daar een zak snoep samen te stellen en er lagen ook van die winegumsmurfen, bijna allemaal witte hoedjes, sommige met rode hoedjes.
Dus zij schept een schep met smurfen in die zak en ik roep 'geen rode smurfen, want daar ben ik allergisch voor' waarop ze de rode er tussenuit zoekt voor me.
Haar collega lag al in een deuk omdat die de grap wel doorhad
Als je snelwandelt wel.quote:Op maandag 13 april 2009 20:40 schreef Cobra4 het volgende:
Ik denk dat ik morgen maar eens lopend ga naar de locatie waar ik moet werken. Iets meer dan 7km moet wel lukken in een uur.
Mars tempo. Geen probleem dus.quote:
Dat heb ik ook geprobeerd en ik eindigde als oud vrouwtje.quote:Op maandag 13 april 2009 20:43 schreef Cobra4 het volgende:
Marstempo.
Dan moet je wel wat extra stappen doen om het tempo bij te houden.quote:Op maandag 13 april 2009 20:46 schreef wyccie het volgende:
[..]
Dat heb ik ook geprobeerd en ik eindigde als oud vrouwtje.![]()
Dat is wel een nadeel van klein zijn.
Die grap ga ik onthoudenquote:Op maandag 13 april 2009 20:10 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Die snapte er natuurlijk geen zak van, maar tuinde er niet in
Op werchter vorig jaar deed ik hetzelfde, maar dan bij de haribo snoepkraam.
We stonden daar een zak snoep samen te stellen en er lagen ook van die winegumsmurfen, bijna allemaal witte hoedjes, sommige met rode hoedjes.
Dus zij schept een schep met smurfen in die zak en ik roep 'geen rode smurfen, want daar ben ik allergisch voor' waarop ze de rode er tussenuit zoekt voor me.
Haar collega lag al in een deuk omdat die de grap wel doorhad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |