't Is ook wel lekkere muziek, zeker voor in de zomerquote:
Welk product gaat hier zo aangeprezen worden?quote:Brad: Hallo alweer en welkom bij wonderbaarlijke ontdekkingen. En wij hebben iets voor u, wat u waarschijnlijk nog nooit gezien heeft. Wat zeg ik? Ik weet wel zeker dat u 't nog nooit gezien heeft. Ik heb de assistentie nodig van iemand uit het publiek. Wie? U meneer, ja. U met dat blauwe jasje. Komt u maar naar voren. Hallo. Wat is uw naam?
Een man komt van de tribune
Gary: Mijn naam is Gary, ha ha ha.
Brad: Hallo Gary, leuk dat je me komt assisteren.
Gary: Mijn vrouw zit op de eerste rij, ze zwaait even naar me, ha ha ha ha.
Brad: Dat zal best. Kijk. Heb je ooit iets zoals dit gezien?
Zeker, geweldige plaat.quote:Op zaterdag 11 april 2009 16:16 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
't Is ook wel lekkere muziek, zeker voor in de zomer
Mensen die de muziek die ze draaien laten afhangen van het weerquote:Op zaterdag 11 april 2009 16:16 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
't Is ook wel lekkere muziek, zeker voor in de zomer
Is dit niet van Jiskefet?quote:Op zaterdag 11 april 2009 16:17 schreef Neleos het volgende:
[..]
Welk product gaat hier zo aangeprezen worden?
2 André Hazesquote:Op zaterdag 11 april 2009 16:25 schreef BasOne het volgende:
De titel 'langst genoteerde album allertijden' staat op naam van de Buena Vista Social Club, welke voor maarliefst 243 weken verbleef in de Mega Album Top 100. (Emile)
http://www.futuremusiccha(...)100_keer_hoera_.html
Anders wacht je gewoon even. Pak wat drinken en ga even in de zon zitten. Er is meer in het leven dan dit topic hoorquote:
nietquote:Op zaterdag 11 april 2009 16:34 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Anders wacht je gewoon even. Pak wat drinken en ga even in de zon zitten. Er is meer in het leven dan dit topic hoor
Vooruit dan maar.quote:
quote:Op zaterdag 11 april 2009 16:35 schreef BasOne het volgende:
Pilsje pakken peuk opsteken met je lul wieberen naar het 12 jarige buurmeisje.
We komen de tijd wel door.
Hoe oud ze is week niet precies 14-15 ofzo, kwam er laatst op de fiets tegen, fietsen langs elkaar heen...quote:
En je had der geeneens verkracht?quote:Op zaterdag 11 april 2009 16:42 schreef BasOne het volgende:
[..]
Hoe oud ze is week niet precies 14-15 ofzo, kwam er laatst op de fiets tegen, fietsen langs elkaar heen...
Ze had kort spijker rokje aan, en een 100 meter verder klikte er inneens iets..ZE HAD GEEN SLIPJE AAN... de slet....
Pics or it didn't happenquote:Op zaterdag 11 april 2009 16:42 schreef BasOne het volgende:
[..]
Hoe oud ze is week niet precies 14-15 ofzo, kwam er laatst op de fiets tegen, fietsen langs elkaar heen...
Ze had kort spijker rokje aan, en een 100 meter verder klikte er inneens iets..ZE HAD GEEN SLIPJE AAN... de slet....
erica terpstra vast welquote:Op zaterdag 11 april 2009 16:44 schreef Yankee het volgende:
Wie zei afgelopen week het volgende: "Ik wil ook even gezegd hebben dat ik vind dat in Nederland sporters die in het verleden veel voor het land betekend hebben te weinig eer krijgen".
Anticlimaxquote:Op zaterdag 11 april 2009 16:45 schreef BasOne het volgende:
En als ik niet doodmoe was geweest vant werk had ik idd pics gemaakt
Dat is een veel te mooie zin voor cruijff, die zou dan iets zeggen in de trant vanquote:
jazeker, ASRoma +1.quote:
Zelfs als ik foto's had, had ik ze niet gedeeldquote:
ik reken em goedquote:Op zaterdag 11 april 2009 16:54 schreef BasOne het volgende:
kaffiyeh ?
quote:De keffiyeh (Ar.:كوفية) of shmagh (Ar.:شماغ) is een traditioneel hoofddeksel dat voornamelijk door mannen in Arabische landen en landen met een droog klimaat gedragen wordt om hen te beschermen tegen kou[1], zon, stof en zand. Al eeuwenlang gebruiken de bedoeïenen de keffiyeh in verschillende variaties om hun rijkdom te tonen.[
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |