briljantquote:
Dat betekent een half uur korter zaterdag a.s., ben benieuwd hoe / waar ze gaan snijden in de setlist.quote:Op vrijdag 22 mei 2009 08:25 schreef rockin_the_lowland het volgende:
East Rutherford, May 21
Start time 8:32
Show ending 11:18
Meestal trekt Springsteen zich daar niets van aan, en speelt hij gewoon een volledige set.quote:Op zondag 24 mei 2009 10:36 schreef BountyKillerrr het volgende:
[..]
Dat betekent een half uur korter zaterdag a.s., ben benieuwd hoe / waar ze gaan snijden in de setlist.
mmm misschien moet hij hier ook om 23:00 uur stoppen en is er rekening mee gehouden:quote:Op zondag 24 mei 2009 11:39 schreef Earl_J_Hickey het volgende:
[..]
Meestal trekt Springsteen zich daar niets van aan, en speelt hij gewoon een volledige set.
Ik meende dat hij vorig jaar in Gothenborg ook om 23.00 uur moest stoppen ivm geluidsoverlast, toen ging hij door tot 23.30 uur. Leverde Springsteen Inc. wel een dikke boete op
Waarom lees ik dat nu pasquote:Op donderdag 21 mei 2009 19:20 schreef Dylanesque het volgende:
http://www.tvgids.nl/prog(...)ingsteen_in_concert/
Vanavond om 23:30
quote:Op zondag 24 mei 2009 12:36 schreef Luni het volgende:
Zijn er al concerten te dowloaden van deze tour, en welke is qua kwaliteit een aanrader?
Die ga ik ff proberenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 00:52 schreef Benigoi het volgende:
Er is nu een matrix te downloaden op de bekende sites "4/16/2009 Los Angeles, CA - Matrix" en die is echt briljant van kwaliteit.
[..]
Thanx!quote:Op dinsdag 26 mei 2009 00:52 schreef Benigoi het volgende:
Er is nu een matrix te downloaden op de bekende sites "4/16/2009 Los Angeles, CA - Matrix" en die is echt briljant van kwaliteit.
Bij mij gaat het zo langzaam als dikke stront door een trechterquote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:15 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Ben hm aan het luisteren, klinkt geweldig
Wellicht dat er hier en daar een live stream is op internet, maar zelfs dat betwijfel ik, aangezien Bruce nog geen akkoord heeft gegeven met betrekking tot het maken van opnames.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:15 schreef Exterminator het volgende:
Ik heb ooit eens een keer iets opgevangen dat Bruce @ Pinkpop misschien uitgezonden zou worden op TV... Is hier meer over bekend inmiddels?
Vanwege mij of Bruce?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 12:40 schreef DevilsAndDust het volgende:
Echt Fargo, je weet niet hoeveel spijt ik ervan heb dat ik heb besloten om niet naar Pinkpop te gaan..
quote:
Ik beloof je bij deze dat ik heel hard door Jungleland heel zal gillen, zodat hij ermee ophoudt en in Frankfurt een nieuwe poging waagtquote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:47 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ja, ik heb er ook heel veel zin in om naar Frankfurt te gaan! M'n broer had het er ook nog over om mee, z'n vrouw is al bevallen (ik heb er nog een nichtje bij!) dus dat zou ook wel tof zijn. Ik weet alleen niet hoe ik zal reageren als 'ie Jungleland speelt op Pinkpop, maar de kans lijkt me vrij klein.
quote:Op vrijdag 29 mei 2009 14:09 schreef DevilsAndDust het volgende:. Ik zie het al voor me.
Gillende man verstoort optreden Springsteen.
Tuurlijk hebben ze het nog over ons gehad in De Dwerg, zelden zulke jonge hippe mensen gezien daar, waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 14:12 schreef Fargo het volgende:
[..]
![]()
Denk je trouwens dat ze het nog over ons gehad hebben in café De Dwerg? Zouden ze ons al missen? En gefeliciteerd met je nichtje! Supertof dat je broer misschien alsnog met je meegaat!![]()
Of gaan we nu weer erg de off-topic kant op?
Staat geen tijd bij. Kunnen we zeker de hele avond Nederland 3 kijken in de hoop op een glimp van onze Bruce?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 15:50 schreef Razer het volgende:
Even een relevant nieuwtjeOp zondag kunnen we nog eens lekker nagenieten:
Deel concert Springsteen op Ned. 3
Een gedeelte van het concert van Bruce Springsteen op Pinkpop wordt zondag op Nederland 3 uitgezonden. The Boss speelt zaterdag op het driedaagse festival. Zondagavond zijn een aantal van zijn nummers, waaronder Born to Run, op tv te zien. In dezelfde uitzending is er een exclusief interview met The Killers.
http://www.nos.nl/nos/art(...)1C9E059FE1E6992.html
Nog maar wat meer info danquote:Op vrijdag 29 mei 2009 15:54 schreef Fargo het volgende:
[..]
Staat geen tijd bij. Kunnen we zeker de hele avond Nederland 3 kijken in de hoop op een glimp van onze Bruce?
1 uur.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 19:59 schreef BountyKillerrr het volgende:
hoe laat gaan de hekken open morgen?
Kleine kans, ik gok op Jay. Maar dat is niet zo erg wat ik tot nu toe van Jay heb gehoord en gezien klinkt erg goed. Dus komt wel goedquote:
In ieder geval niet live via de stream van 3fm, want Bruce heeft geen toestemming gegeven. Klote.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 19:35 schreef Pistol_Pete het volgende:
Is het optreden van Bruce Springsteen & ESB ergens op internet live te volgen?
Neem aan dat Pink Cadillac vanavond in de setlist zit
ja jammerquote:Op zaterdag 30 mei 2009 20:14 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
In ieder geval niet live via de stream van 3fm, want Bruce heeft geen toestemming gegeven. Klote.. Mocht je nog ergens iets vinden, dan hoor ik het ook graag!
Wow dat is dichtbijquote:Op zaterdag 30 mei 2009 20:55 schreef DevilsAndDust het volgende:
http://qik.com/video/1773167
Kijken PP!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |