Terecht. Ik ging op mn stage natuurlijk ook msn installeren (DOH), en ik moest wel die nieuwe.. en wat is 'ie lelijkquote:Op woensdag 8 april 2009 17:01 schreef Titus-Pullo het volgende:
[..]
Ik niet, ik ben bang voor verandering
Ik weetquote:Op woensdag 8 april 2009 17:26 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Terecht. Ik ging op mn stage natuurlijk ook msn installeren (DOH), en ik moest wel die nieuwe.. en wat is 'ie lelijk!!!
Niet doen. NIET.
't Is net zoiets met producten die je in de supermarkt haalt. Als er op staat "VERBETERDE SMAAK" of "NU NOG LEKKERDER" of "..." dan wéét je al dat 't spul nie tmeer te vreten/zuipen is ineens. Blijf er gewoon met je takken van afquote:
quote:Op woensdag 8 april 2009 16:33 schreef Titus-Pullo het volgende:
WTF is een eendebek
EDIT: ff gegoogled, dit dus:
[ afbeelding ]
Zal wel niet kunnen, op een gegeven moment moet je hem vervangen van MSNquote:Op woensdag 8 april 2009 17:43 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik blijf lekker deze msn tot in oneindigheid gebruiken.
quote:Op woensdag 8 april 2009 16:31 schreef L0t.. het volgende:
Mensen die hun hele agenda, songteksten, scharrels enz. in hun MSN-naam zetten:maar oké, dit kan nog.
Maar dit: [ afbeelding ]
WTF![]()
![]()
Waaaaaaarom zou je dit willen melden
![]()
Klacht: too much information![]()
Ja, TS heeft een tokkie op MSN
Alleen als die 2 letters DP zijnquote:Op woensdag 8 april 2009 17:58 schreef GioStyle het volgende:
Ik heb maar twee letters in mijn MSN naam, ben ik nu stoer?
Ja.quote:Op woensdag 8 april 2009 17:45 schreef Ascendancy het volgende:
Wat zou ze verwacht hebben? Dat ze goddelijke sex zou hebben met een eendenbek?
quote:
Boeiende gesprekken zul jij hebben zeg.quote:Op woensdag 8 april 2009 16:53 schreef Penisbaard het volgende:
Voeg dat soort types dan ook niet toe aan je lijst.
[ afbeelding ]
Afbeelding gerelateerd, het is mijn lijst
Presikhaafquote:Op donderdag 9 april 2009 09:25 schreef fathank het volgende:
Ik moet volgens mij nog ergens een screenshot hebben met het juweeltje "Straight outta Presikhaaf! Only God can judge me". Die moet ik thuis eens ff op gaan zoeken.
HAHAHAHAHAHAAHAquote:Op woensdag 8 april 2009 16:31 schreef L0t.. het volgende:
Mensen die hun hele agenda, songteksten, scharrels enz. in hun MSN-naam zetten:maar oké, dit kan nog.
Maar dit: [ afbeelding ]
WTF![]()
![]()
Waaaaaaarom zou je dit willen melden
![]()
Klacht: too much information![]()
Ja, TS heeft een tokkie op MSN
Dat klopt ja, kan iemand dat topic nog vinden?quote:Op donderdag 9 april 2009 10:44 schreef Sok41 het volgende:
Een tijd terug hadden we hier toch zo'n leuk msn topic waar paints werden gemaakt van desbetreffend persoon?
Uiteindelijk had iemand haar ook een link gestuurd geloof ik
Ik al jaren maar 1quote:Op woensdag 8 april 2009 17:58 schreef GioStyle het volgende:
Ik heb maar twee letters in mijn MSN naam, ben ik nu stoer?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |