nee mensen blaten zo gemakkelijk op internet...quote:Op woensdag 8 april 2009 17:35 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Denk je nu echt serieus dat je hier een overtuigend argument hebt of zo? Ik mag toch hopen van niet...
Dat vermoeden heb ik bij jou ook .En nu?quote:Op woensdag 8 april 2009 17:48 schreef __Saviour__ het volgende:
Zoals ik al zei, het is een vermoeden. Ik acht dat tuig toch alles in staat.
Goed punt hoor, omdat ik niet inga op een vaag verhaal van een anonieme internetter die zegt even geen konijntjes af te zullen schieten als ik niet ga fokken, denk je een statement te maken.quote:Op woensdag 8 april 2009 17:52 schreef Pwoekie het volgende:
[..]
nee mensen blaten zo gemakkelijk op internet...
alleen hebben ze er zelf verder niks voor over.
en nee ik maak geen grapjes...
Listeria komt meestal voor in melk, het is natuurlijk een drama als je zo'n infectie oploopt tijdens de zwangerschap. Maar het risico is niet geheel uit te sluiten.quote:Op woensdag 8 april 2009 16:11 schreef fruityloop het volgende:
Leuk, mijn zwangere collega maakt wat kip klaar thuis en krijgt een listeria infectie + bijbehorende miskraam.. Mag hij haar man even komen aanwijzen welke dieren dan wel niet belangrijker zijn.
Nee. Ik blijf daarbij. Ik vertrouw dat tuig voor geen meter. Als je daarop ook mij dingen wilt verwijten, ga je gang, mij boeit het niet.quote:Op woensdag 8 april 2009 18:08 schreef SCH het volgende:
[..]
Doe dan niet van die onzinnige beschuldigingen. Dank u!
Nee joh, blijf vooral lekker paranoia en mensen zomaar van van alles beschuldigen. Maakt je echt geloofwaardig ookquote:Op woensdag 8 april 2009 18:16 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Nee. Ik blijf daarbij. Ik vertrouw dat tuig voor geen meter. Als je daarop ook mij dingen wilt verwijten, ga je gang, mij boeit het niet.
Natuurlijk is er een groep dieren rechten activisten die geweld gebruikt, waarom ook nietquote:Op woensdag 8 april 2009 16:49 schreef Elfletterig het volgende:
Het zoveelste incident waaruit weer eens blijkt dat deze dierenrechtenactivisten gewoon terroristen zijn. Door middel van geweld (cq. vernieling) streven ze hun doelen na. De reactie van Animal Rights Media is veelzeggend: ze keuren de acties NIET af (kortom: ze keuren het goed dat deze man de ruiten van McDonalds-vestigingen ingooit) en ze raden hem zelfs aan om steeds zijn naam te veranderen. Kortom: een duwtje in de rug, stimulans.
En SCH: dat mensen persoonlijk worden in jouw richting, kan ik niet zo verwonderlijk vinden. Elke keer als dierenrechtenactivisme aan de orde komt, doe je net alsof je neus bloedt, alsof er niks aan de hand is, alsof er geen geweld wordt toegepast en alsof de daden gerechtvaardigd zijn, omdat dierenrechten nu eenmaal zo belangrijk zijn.
Hoezo, is juist goed in deze tijden, werk voor de glazenzetterquote:Op woensdag 8 april 2009 18:27 schreef Pietverdriet het volgende:
Zelfde activist gooit ook ruiten in bij de Mac in Deventer
http://www.destentor.nl/r(...)in-bij-McDonalds.ece
Wordt tijd dat deze mensen worden aangepakt, ze richten meer economische schade aan dan de zogenaamde moslimterroristen.
Zit wat in, in vind de tarieven van die glazenzetters ook vrij hoog, mag wel wat aan gedaan wordenquote:
Mensen die het normaal vinden dat je ruiten in moet gooien om je standpunt kracht bij te zetten.quote:Op woensdag 8 april 2009 19:19 schreef n0r het volgende:
Mensen die zich drukmaken over de ruiten van een McDonalds-filiaaltje
opleiding: Kunstacademiequote:Op woensdag 8 april 2009 19:20 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Mensen die het normaal vinden dat je ruiten in moet gooien om je standpunt kracht bij te zetten.
Ja, relativeren is zo'n favoriet trucje he. "Ach joh, wat stelt dat nou voor"quote:Op woensdag 8 april 2009 19:19 schreef n0r het volgende:
Mensen die zich drukmaken over de ruiten van een McDonalds-filiaaltje
Goed idee, ik doe mee, ik rij ieder beest dood wat me voor de auto komt en rem niet meer. Net zo lang tot die dierenactivisten er mee uitscheiden.quote:Op woensdag 8 april 2009 19:28 schreef Hyperdude het volgende:
Iedere dag dat die gast weer een ruit ingooit geef ik mijn hond een fikse trap.
Tot ie er mee stopt, of mijn hond dood is.
Dieren zijn héél belangrijk. Ik ben vóór betere behandeling van dieren tegen een hogere prijs voor dierlijke producten. Echter zal ik nooit stoppen met het eten van vlees, dat is net zo onzinnig als de stelselmatige slechte behandeling van dieren welke resulteren in producten van slechtere kwaliteit.quote:Op woensdag 8 april 2009 16:17 schreef SCH het volgende:
Hoe kun je dieren nou niet belangrijk vinden?????
Je zou best kunnen stellen dat de acties van dit figuur daar aan voldoen, echter is dat misschien te veel eer, want het zet heus geen zoden aan de dijk. Het lijkt me ook niet zo relevant hoe je het precies wilt noemen, maar als je het niet afkeurt wat deze 'prikactivist' uitspookt heb je volgens mij een steekje los, ongeacht je eigen overtuigingen.quote:Terrorisme (van het Latijnse terror, paniek) is het zonder wettige grond plegen van ernstig geweld of ernstige dreiging daarmee met een politiek of religieus doel. In de meeste opvattingen moet het om illegaal geweld gaan, doorgaans gekoppeld aan burgers als slachtoffers.
Dat had jij gedacht. Alsof er geen grootverdieners van de kunstacademie afkomenquote:Op woensdag 8 april 2009 19:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
opleiding: Kunstacademie
beroep: Student
Weer iemand die straks beroepsmatig niets doet
Ik een entrecote, idem, idemquote:Op woensdag 8 april 2009 19:44 schreef waht het volgende:
Net nog een puike biefstuk op, hij was wat duurder, maar dan heb je ook wat.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |