Maar waarom? Alleen omdat het kan?quote:Op woensdag 8 april 2009 14:08 schreef LXIV het volgende:
Zolang ik gezonde kinderen voortbreng, tijd en geld heb ze op te voeden ga ik gewoon door. Laat Gods water over Gods akker vloeien zeg ik maar.
Aangezien één van de meest veranderlijke aspecten van de vrouw tijdens en na de zwangerschap de psyche is, lijkt me dit een redelijk nutteloos examen. Om over zaken als PND's of PPD's maar te zwijgen.quote:Op woensdag 8 april 2009 14:20 schreef Liejannuh het volgende:
Eigenlijk zou iedereen eerst een examen moeten doen voordat ze aan kinderen beginnen. Je moet kinderen wel een stabiele thuissituatie kunnen geven natuurlijk.
Zowel financieel als geestelijk.
Dit argument heb ik nooit begrepen. Ieder kind is toch uniek?quote:Op woensdag 8 april 2009 14:22 schreef Jelief het volgende:
We hebben een meisje en een jongen, meer smaken zijn er niet.
Nee idd. Dat was ook voor mezelf het enige argument waar ik wel een tijdje mee heb gelopen, dat ik dus nooit zal weten hoe een jongentje is en doet. (Klinkt dramatischer dan het is hoor!) Maar goed, voor hetzelfde geld is nummer 2 een meisje en je kunt moeilijk blijven proberen totdat...quote:Op woensdag 8 april 2009 14:31 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Dit argument heb ik nooit begrepen. Ieder kind is toch uniek?
Ben je het nou met haar eens of oneens?quote:Op woensdag 8 april 2009 14:35 schreef Jarno het volgende:
[..]
Nee idd. Dat was ook voor mezelf het enige argument waar ik wel een tijdje mee heb gelopen, dat ik dus nooit zal weten hoe een jongentje is en doet. (Klinkt dramatischer dan het is hoor!) Maar goed, voor hetzelfde geld is nummer 2 een meisje en je kunt moeilijk blijven proberen totdat.... Nee, 't is wel goed zo. Ik hou sowieso niet van voetbal.
.
Het zijn geen pokemons he sjak.quote:Op woensdag 8 april 2009 14:39 schreef sjak het volgende:
Ik vind het juist wel grappig om van alle soorten 1 te hebben.
Goed punt!quote:Op woensdag 8 april 2009 14:28 schreef Jarno het volgende:
[..]
Aangezien één van de meest veranderlijke aspecten van de vrouw tijdens en na de zwangerschap de psyche is, lijkt me dit een redelijk nutteloos examen. Om over zaken als PND's of PPD's maar te zwijgen.
Anna is dan ook wel heel erg leuk.quote:Maar goed. Wij zijn er om meerdere redenen wel klaar mee (met 1 kind, dus). Niet omdat we het idee hebben dat ons gezin compleet is (wat sowieso een redelijk zweverige opmerking is imho, alsof mensen dat opeens ingestraald krijgen) ofzo, meer omdat mijn vrouw geen tweede zwangerschap aankan / aan wil (psychisch gezien dus). En eigenlijk vind ik 1 ook wel enorm 'handig' (bij gebrek aan een betere term): je behoudt je individuele zelfstandigheid (ik heb het idee dat je met 2 kinderen een aantal jaren echt totaal geleefd wordt, om over drie maar te zwijgen), financieel is het zo goed te doen, aandacht kan voor de volle 100% naar 1 kind gaan, etc.
ff ?quote:Op woensdag 8 april 2009 14:42 schreef sjak het volgende:
[..]
Gelukkig niet, dan zou ik bij twee nog ff door moeten gaan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |