Ik dacht laat ik mijn avond even vertellen, ik verveel me toch nou ik op zondag met een kater zit en vind het wel leuk om kut reacties te krijgen
TS keek al weken uit naar gisteravond, hij had namelijk een feest waar je onbeperkt kon eten en drinken voor het bedrag van maar liefst 7.50. Wil ik aanfietsen, blijkt dat mijn band lek is, dus ik plak mijn band en kom anderhalfuur te laat op het feest. Afijn, toen ik er eenmaal was besloot ik maar snel de achterstand in drank in te halen. Na heel wat bier in een half uur kon ts al niet meer recht lopen.
Wat blijkt kom ts erachter dat er een apparte bar is op het feest met koptelefoons, dus dat iedereen een ander muziekje heeft, maar dat gedeelte was afgesloten met touw. TS staat met een meisje te praten (een vriendin van het meisje wat hij graag had willen pakken die avond) en ineens verliest ts zijn evenwicht, ik loop 5 a 6 meter achteruit en val om tegen de grond. Veel mensen hadden het gelukkig niet gezien maar natuurlijk moesten er mensen zijn die mij stonden uit te lachen. Ik ronde het gesprek met dat meisje af en bedacht me dat ik eigelijk wel weer dorst had. Dus ik besloot whiskey te gaan halen. Na een paar glazen voelde ik me weer als voorheen en kwam wat oude maten tegen. Ik heb met hun nog wat bier gepakt en toen friet gegeten. Na een half uur werd TS echt heel wazig, de whiskey sloeg eigelijk toen pas aan. Dus TS besloot een rondje te lopen over het complex, en sprak ineeens een vriend. Die vriend vroeg of we nog wat gingen drinken. Nou ben ik de slechtste niet ondanks dat ik eigelijk wel meer dan genoeg gedronken had besloot ik nog maar wat te drinken om die vriend niet teleur te stellen.
We lopen terug naar binnen, wat blijk is er een bandje aan het spelen. Dus ik besloot ondanks dat het mijn muziek niet was maar wat unieke danspasjes eruit te gooien, maar helaas TS viel alweer om tegen een blad met rode wijn. Resultaat heel mijn nieuwe trui, die ik die middag gekocht had verneukt.
Er was ook een rolschaatsbar dus ik trek stoer rolschaatsen aan zonder dat ik eigelijk kan rolschaatsen, dus ik val een paar keer, ook op mijn gezicht, wat ik pas 's ochtends in de spiegel zag. Na weer opgelapt te zijn besloot ik maar even rustig aan te doen.
Na nog even wat praatjes gemaakt te hebben besloot ik met een groep meisjes (waar mijn doelwit tussen zat) mee te fietsen, alleen was ik ze ineens totaal kwijt. Ik kon ze niet meer vinden terwijl we eigelijk op het punt stonden aan te fietsen naar een café in de buurt. Hoewel het niet echt in de buurt was aangezien ts de weg helemaal niet wist. Gelukkig kwam ik nog wat oude bekende meisjes tegen dus besloot ik met hun mee te fietsen. Kom ik er na een half uur achter dat zij op weg zijn naar huis wat totaal de andere kant op was. Dus Ts draait om maar wordt op dat zelfde moment aan gereden door een zatte fietser, resultaat: mijn hele handne liggen nu open en een vingertopje zit los

Het ergste was nog wel dat die dronken mongool door reed en mij liet liggen. En nou komt het hoofdpunt in mijn verhaal. Er stopt een auto en ik wordt opgetilt door drie negers. Dus ik helemala in paniek en schreeuwen want ts dacht dat hij ontvoert werd. Blijkt dat die negers mij alleen maar wilden helpen. Dus ik kijk ze eens rustig aan, ik zeg verrek jij lijkt veel op dio, dus neger zegt: ik ben dio. Ts begint te lachen en na tien minuten staat die neger mij nog steeds aan te kijken. Wat blijkt het was echt dio. Hij kwam van een optreden ergens in de buurt af en was opweg naar huis. Ik haat alleen die kut muziek van hem maar dat heb ik niet durven zeggen

.
Ts fietst naar huis want het was inmiddels al weer 5 uur, komt thuis en gaat in bed liggen. Hoor ik net van mijn stiefvader, dat ik toen ik thuiskwam alle schilderijen van de muur heb gehaald om het knopje van de lift te vinden? WIJ HEBBEN NIET EENS EEN LIFT IN HUIS. Ik kjijk op mijn telefoon, zie ik 4 gemiste oproepen en twee smsjes staan. Ik lees het smsje wat blijkt. vroeg mijn doelwit daarin of ik er iets voor voelde bij haar te blijven slapen. Kortom echt kut dus dat ik dat niet eerder zag.
SamenvattingHanden helemaal open, vingertopje los, kin met schaafwond, hoofdpijn, kapotte fiets, kut muziek van dio die ik tegenkwam en het meisje teleurgesteld
Je haat niemand zolang je hem nog geringschat, maar pas als je hem gelijk of hoger schat