Sterkte ! En geniet van je weekend, volgend weekend ben je een dappere en stoere 2-ling mama! Je hebt het onwijs lang volgehouden, knapquote:Op vrijdag 3 april 2009 21:21 schreef wennie29 het volgende:
Sorry dat ik even niet reageer op iedereen en lekker egoistisch over mijzel ga praten, maar moet alles nog bijlezen, begrijp dat ik alweer een topic achterloop!
Vandaag bij de gynaecologe geweest, de kids liggen erg gevaarlijk en kunnen elkaar gaan verstikken. Daarom is besloten om ze maandag te gaan halen. Ik had me er helemaal niet op voorbereid al zo snel, en vindt het best een eng idee. Er zullen ook meerdere artsen aanwezig zijn omdat het ondanks de keizersnede, een complexe bevalling zou worden. Mijn moeder zou bij de bevalling aanwezig zijn, maar laat die nou net ook maandag geopereerd worden, we hadden het er al weken over dat dat toch vast niet zou gebeuren, nou wel dus. Ik moet me erbij neerleggen en ik weet dat het het beste is voor Jip & Janneke, maar ik had het zoooooooooooo graag zelf willen doen. Het voelt nu een beetje als falen. Ik heb het zolang volgehouden en nou kan ik het niet afmaken ;-) Heb al een paar keer lekker een potje gejankt v vandaag. Gek idee dat we dit weekend voor het laatst met zijn 3-tjes zijn.
Ik weet nog niet wanneer ik kan posten als ze geboren zijn, maar zal het zo snel mogelijk doen.
Fijn weekend allemaal
De laatste waarbij ik dat vreselijke rijmpje zag, was een Christiaan. De naam valt mee, maar de zussen heten Cynthia, Melissa en Marcella. Daarmee vergeleken vond ik Christiaan wel een supernaamquote:Op vrijdag 3 april 2009 21:38 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dit was een Keano... idd niet echt mij smaak.
Jij weet t ook altijd zo goed en mooi te verwoorden pannekoekie!quote:Op zaterdag 4 april 2009 08:12 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
[..]
Sterkte ! En geniet van je weekend, volgend weekend ben je een dappere en stoere 2-ling mama! Je hebt het onwijs lang volgehouden, knap![]()
En wanneer je weer kan posten ? Zo rond de 6e maand wordt het minder hectisch![]()
Wat zul je trots en gelukkig zijn maandag! Je weet niet wat je meemaakt als ze er eenmaal zijn
Na haar eerste kind duurde twee jaar voor ze hier weer kwam posten dus ik gok nu op een jaartje of 4.quote:Op zaterdag 4 april 2009 08:12 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
[..]
Sterkte ! En geniet van je weekend, volgend weekend ben je een dappere en stoere 2-ling mama! Je hebt het onwijs lang volgehouden, knap![]()
En wanneer je weer kan posten ? Zo rond de 6e maand wordt het minder hectisch![]()
Wat zul je trots en gelukkig zijn maandag! Je weet niet wat je meemaakt als ze er eenmaal zijn
ik vind ze niet viesquote:
Haha, zo rond de 6e maand pas? Nou dan staat me nog wat te wachtenquote:Op zaterdag 4 april 2009 08:12 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
[..]
Sterkte ! En geniet van je weekend, volgend weekend ben je een dappere en stoere 2-ling mama! Je hebt het onwijs lang volgehouden, knap![]()
En wanneer je weer kan posten ? Zo rond de 6e maand wordt het minder hectisch![]()
Wat zul je trots en gelukkig zijn maandag! Je weet niet wat je meemaakt als ze er eenmaal zijn
Ik denk dat je helemaal gelijk hebtquote:Op zaterdag 4 april 2009 11:55 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Na haar eerste kind duurde twee jaar voor ze hier weer kwam posten dus ik gok nu op een jaartje of 4.
Genieten van het weekend is inderdaad moeilijk, soms kan ik even mijn zinnen verzetten, maar kan ook ineens helemaal van de wereld zijn omdat ik met mijn hoofd in het ziekenhuis zit. Ik durf dalijk niet te gaan slapen want dan is het zondag, en dat betekent nog maar 1 dag. Ja kinderachtig, ik weet het, ik ga even heeeeeeeel positief denken.quote:Op zaterdag 4 april 2009 09:13 schreef mikoxx het volgende:
@Wennie
Ik dacht al: ik mis haar al een paar dagen op fok..... Maar maandag wordt DE dag dus.. Op zich wel een superleuk idee, maar ik snap je dubbele gevoel ook heel goed. Vooral omdat je moeder er precies op DIE dag niet bij kan zijn... tjonge, dat zal je ook weer net zien! Maar: Jullie kindjes gaan geboren worden, da's toch super! En idd, beter het zekere voor het onzekere, dat zou ik precies zo doen. Ik wens je heel veel succes en ben natuurlijk enorm benieuwd naar je verhalen en foto's! Geniet eerst nog even lekker van t weekend (al lijkt me dat ook een raar idee....volgend weekend zal zo anders zijn........)!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |