abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Hoofdredactie Fotografie dinsdag 5 mei 2009 @ 19:21:13 #276
95752 crew  Chell
Kluns
pi_68702845
@Lishe: op een bruiloft waar ik verleden jaar fotografeerde, hadden het paar een lijstje met daarop allemaal redenen waarom ze oud met elkaar wilden worden. Om de beurten zeiden ze er eentje op. Dat was echt heel lief, want het waren hele persoonlijke dingen. Ook gewoon hele simpele of grappige. Misschien kun je zoiets doen.
  woensdag 6 mei 2009 @ 13:54:25 #277
26244 bigbird
*brrrrr*
pi_68728385
Nog te doen: jurk en pak ophalen, gesprek ambtenaar, schoonheidsspecialiste, cadeaus getuigen en wat kleine boodschapjes.

De rest is allemaal afgestreept (of ik moet wat grandioos vergeten zijn )

En vrijdag krijgen we de uitslag van het onderzoek van lief zijn mama, das nog even heel spannend en duimen.
O+ 11-06-2009 O+
pi_68735937
quote:
Op zaterdag 2 mei 2009 21:44 schreef IJzercookie het volgende:
Op mijn hyves staat een snapshot van tijdens de dag maar ik heb de officiele foto's nog niet binnen helaas.
Als ik die heb zal ik wat posten.

Volgens mij is een hoepel niet inbegrepen, maar ik had sowieso geen hoepel, maar ze reageren supersnel op emails dus je zou ze het kunnen vragen.

Ik ben erg tevreden met de kwaliteit van de stof, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik er geen verstand van heb. Ik vond het wel opmerkelijk dat de meneer van de stomerij vertelde dat hij de stof erg goed vond omdat het goed te reinigen was. Klopte ook want de jurk is weer perfect schoon. Zo was ie niet toen ik hem daar naar toe bracht (regenachtig weer en geen bruidsmeisjes )
Oke nou als je wat kan laten zien dan ben ik erg blij
Haters gonna hate.
  vrijdag 8 mei 2009 @ 08:16:12 #279
52066 Mickeys
Mickeys is een zij!
pi_68797786
sjugt... m'n lieffie heeft een supergaaf pak gekocht woensdag in Utrecht en nu heb ik nog helemaal niets

Wel gaaf is dat hij in een gebroken wit pak met mij gaat trouwen met een vuurrood overhemd en zwarte lakschoenen. Nu nog knalrode sokken voor hem vinden en hij is helemaal klaar.

maar ja.. ik had een jurkje gezien op otto.nl maar die is uitverkocht en komt niet meer terug... toch maar eens kijken of ik misschien een mantelpakje of een kokerrok met iets erboven kan vinden
The reward of a thing well done is to have done it.
Spelfouten en dialect daargelaten
Dat ik open, eerlijk en aardig ben, wil nog niet zeggen dat ik verliefd op je ben
pi_68813665
quote:
Op dinsdag 5 mei 2009 18:31 schreef Lishe het volgende:
Wat voor iets is het geworden Aurum?
Best lastig zo´n ´na´ kaart. Ik vind het idee van zoeperzazke wel netjes alleen niet van die felicitatiekaartjes erbij.

En mijn inner-Bridezilla lijkt onbedwingbaar. Ik heb een kickass uitnodiging gefabriceerd die nog tot in den treure uitgewerkt kan worden.
Ennn (En dit vind ik echt genant) ik heb bedacht om behalve de Ja in het gemeentehuis ook nog iets tijdens het proosten te willen. Want met al het eten, foto´s ed vergeet ik bijna waar het gewoon echt om draait. Lief en ik en dat we voor altijdaltijdaltijd bij elkaar hopen te zijn. En dan wil ik geen kitscherige weddingvowes, maar gewoon dingen waarom wij elkaar de leukste vinden.

Aan al het bovenstaande kunnen geen rechten ontleend worden, inhoud kan nog 1001000 keer wijzigen.
Wij doen de bbq in een kasteeltuin en we trouwen midzomer, dus ik hoop op mooi weer, goed gezelschap en lekker eten
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
pi_68821287
quote:
Op dinsdag 5 mei 2009 16:41 schreef zoeperzazke het volgende:

[..]

Belsoten kring klint zo begrafenisachtig..... Ik hou niet zo van cliché-teksten, ik zou er iets van maken als:
[..]

Zoiets zou ik er van maken denk ik....
Oh dit klinkt wel leuk inderdaad. Past veel meer bij wat we in gedachten hebben.

Heel erg bedankt!
  vrijdag 8 mei 2009 @ 20:16:08 #282
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_68821604
quote:
Op dinsdag 5 mei 2009 19:21 schreef Chell het volgende:
@Lishe: op een bruiloft waar ik verleden jaar fotografeerde, hadden het paar een lijstje met daarop allemaal redenen waarom ze oud met elkaar wilden worden. Om de beurten zeiden ze er eentje op. Dat was echt heel lief, want het waren hele persoonlijke dingen. Ook gewoon hele simpele of grappige. Misschien kun je zoiets doen.
Ik moet wel zeggen (persoonlijk hè! Ik ben gerust raar hierin hoor), dat als mijn vriend het best een goed idee zou vinden dat wij gedurende onze trouwdag in bijzijn van de genodigden op gezette momenten de aandacht zouden vragen om vervolgens van briefjes 'lieve dingen' tegen elkaar op te lezen... ik acuut níet meer op die man zou vallen!

Laat staan wat je je gasten aandoet. Kan me niet voorstellen dat er iemand is die dat níet reuze genant vindt.

Maar goed, ik snap theatrale romantiek sowieso niet en dat is ongetwijfeld mijn gemis.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  vrijdag 8 mei 2009 @ 20:32:28 #283
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_68822222
Hihi, ik kom hier jaren na dato nog even het filmpje laten zien van het liedje dat ik voor mijn lief heb gezongen tijdens de ceremonie. Niemand wist ervan en ik deed het.

Geluid wel heel hard zetten, want de camera staat zo ver weg dat je anders niks hoort.

Ik zing 'Iemand als jij' van Huub van der Lubbe.

En toevallig hebben jullie het net over dit soort dingen! Wij hebben dus inderdaad een vorm gezocht om tegen elkaar ten overstaan van iedereen te uiten waarom we met elkaar wilden trouwen. Mijn man had een uitrolbare lijst bij zich, waarop dingen stonden als: "omdat je zo mooi bent, omdat je zo lief bent... omdat je zo stoer bent...omdat je vaak onzeker bent, omdat je mijn gedachten activeert... omdat je voor een vrouw echt goede humor hebt... omdat je mijn tekortkomingen aanvult, omdat je zo;n goeie taebo-hoek hebt... omdat Maria zoveel op mij lijkt" (op hemzelf dus!) Erg lief, hoor!

Ik zong daarna dit lied voor 'm! Daarna had de hele zaal zakdoekjes nodig.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  vrijdag 8 mei 2009 @ 20:42:42 #284
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_68822625
Aha, het ligt dus vast echt aan mij.



Edit: ik heb het even (een stukje, ik kon het niet heel lang aanzien, nofi) bekeken en ik vind dit dus zelf veel te privé. Ik zou zo'n moment al niet met een hele zaal mensen delen, laat stáán met een heel internetvolk, zoals je nu doet. Verder best dapper dat je durfde te zingen en zo hoor, maar ik vind zoiets heel persoonlijk niet iets 'publieks'.
Ik probeerde te bedenken waarom je dat soort intimiteiten wel publiekelijk zou willen maken, en ik kom er niet uit. Zoek je dan bevestiging? Of wil je iets delen? Maar wat moeten buitenstaanders met jouw gevoelsleven? Oprechte vraag, in opperste belangstelling.

[ Bericht 56% gewijzigd door Duderella op 09-05-2009 01:20:39 ]
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
pi_68832422
Iemand als jij *zucht
Dat lieten wij Huub zelf zingen dmv de krakerigste cd spelert ooit tijdens het tekenen door onze zonen als getuigen

Dan trouw je in zo'n dynastie/dallas achtig gemeentehuis in Bloemendaal - waar we wonen - klinkt elk muziekje erbarmelijk Leuk contrast
  zaterdag 9 mei 2009 @ 02:02:47 #286
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_68832974
Klinkt heel mooi hoor Bluezz! Dat is ook wel een heel bijzonder stadhuis!
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  zaterdag 9 mei 2009 @ 07:09:57 #287
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_68834903
Duderella, voor mij heeft het juist behoorlijk wat 'niet-privé's' en juist wat afstand, door de vorm. De intiemste momenten met mijn man breng ik meestal niet zingend door. Dit is zo'n duidelijk gekozen vorm om wel die persoonlijke boodschap nog eens te 'vertellen', dat het voor mij niet voelde als een intiem moment waarbij het raar is dat anderen erbij zijn. Helemaal niet zelfs. Dat heb ik dus nu ook niet met het delen op internet.

Eigenlijk was het gewoon een mooi, fijn, lief en eng iets om te doen, iets dat in de eerste plaats mijn man even heel erg raakte, wat ook ontroerend bleek voor de zaal en wat ik nu trots prima wil laten zien aan de rest van de wereld. Het voelt gewoon niet als iets dat eigenlijk voor ons tweeën was, helemaal niet. Daarvoor bewaar ik weer totaal andere dingen, momenten, teksten en euhm handelingen.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  Moderator zondag 10 mei 2009 @ 14:28:35 #288
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_68870568
Dude! Jammer dat je niet een jaar geleden trouwde, grote kans dan dat ik jouw trouwen mocht inboeken !

Leuk joh. Best burgerlijk wel, wel leuk Gefeliciteerd!
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  zondag 10 mei 2009 @ 19:32:47 #289
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_68880923
quote:
Op zondag 10 mei 2009 14:28 schreef Renesite het volgende:
Dude! Jammer dat je niet een jaar geleden trouwde, grote kans dan dat ik jouw trouwen mocht inboeken !

Leuk joh. Best burgerlijk wel, wel leuk Gefeliciteerd!
Dank je!
En vorig jaar... tja, ik vind het al rijkelijk vroeg om na vijf jaar verkering in het huwelijk te treden. Je moet elkaar wel even leren kennen eerst, door dik ende dun

Liep je stage bij de gemeente?
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  Moderator zondag 10 mei 2009 @ 20:57:41 #290
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_68883665
quote:
Op zondag 10 mei 2009 19:32 schreef Duderella het volgende:

[..]

Dank je!
En vorig jaar... tja, ik vind het al rijkelijk vroeg om na vijf jaar verkering in het huwelijk te treden. Je moet elkaar wel even leren kennen eerst, door dik ende dun

Liep je stage bij de gemeente?
Jep. Ik liep bij de balies aan de kreupelstraat stage. Ik deed klussen voor de gemeentelijke belastingen en de burgelijke stand ! 5 hele lange maanden !

Maar 5 jaar? Het werd wel tijd dan ! Nee serieus, ik hoor tegenwoordig (TE) vaak dat het na een half jaar al gebeurd, eergisteren is een collega van 18/19 jaar getrouwd !
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  zondag 10 mei 2009 @ 21:15:31 #291
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_68884306
quote:
Op zondag 10 mei 2009 20:57 schreef Renesite het volgende:

[..]

Jep. Ik liep bij de balies aan de kreupelstraat stage. Ik deed klussen voor de gemeentelijke belastingen en de burgelijke stand ! 5 hele lange maanden !

Maar 5 jaar? Het werd wel tijd dan ! Nee serieus, ik hoor tegenwoordig (TE) vaak dat het na een half jaar al gebeurd, eergisteren is een collega van 18/19 jaar getrouwd !
Vast een 'moetje'.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  Moderator zondag 10 mei 2009 @ 21:20:54 #292
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_68884536
quote:
Op zondag 10 mei 2009 21:15 schreef Duderella het volgende:

[..]

Vast een 'moetje'.
Zo op zondag durf ik het niet in de mond te nemen, maar het was geloof ik een gevalletje van niet voor het huwelijk zoals god het wil. Alhans, zoals het in het grote boek staat.
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  zondag 10 mei 2009 @ 21:33:34 #293
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_68885053
Aaaa, hier zijn we gebleven !

Gister ben ik voor een proefkapsel naar de kapper geweest...
En na een uurtje was al duidelijk wat het wordt..

Nu nog 16 juni voor highlights, en 23 juni is het zover..
Dan moet ze om 8 uur al bij me zijn ...
Wir müssen leben, bis wir sterben!
  zondag 10 mei 2009 @ 23:02:18 #294
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_68888751
quote:
Op zondag 10 mei 2009 21:20 schreef Renesite het volgende:

[..]

Zo op zondag durf ik het niet in de mond te nemen, maar het was geloof ik een gevalletje van niet voor het huwelijk zoals god het wil. Alhans, zoals het in het grote boek staat.
Ah, ze wilden neuken!

Ja, dat is hier eerlijk gezegd ook de reden.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  Moderator zondag 10 mei 2009 @ 23:11:25 #295
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_68889099
quote:
Op zondag 10 mei 2009 23:02 schreef Duderella het volgende:

[..]

Ah, ze wilden neuken!

Ja, dat is hier eerlijk gezegd ook de reden.
Neuken zonder voorbehoed he, dus over 3 maanden komt ze met het nieuws dat ze is bezwangerd

Daarover gesproken

Fuck, ik ga offtopic
[/offtopic]

Alvast succes new weds!
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  zondag 10 mei 2009 @ 23:23:35 #296
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_68889556
quote:
Op zondag 10 mei 2009 23:11 schreef Renesite het volgende:

[..]

Neuken zonder voorbehoed he, dus over 3 maanden komt ze met het nieuws dat ze is bezwangerd

Daarover gesproken

Fuck, ik ga offtopic
[/offtopic]

Alvast succes new weds!
Neuken is heel on topic hier hoor!
Waarom zou je je anders in zo'n witte jurk hijsen en die hele heisa doorstaan?

O en nee renesite, daarover gesproken: hier geen baby pangang over drie maanden. Wij vinden kinderen krijgen echt super stom! Bovendien vind ik dat je elkaar daarvoor minstens 20 jaar moet kennen, en dan ben ik 106.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  zondag 10 mei 2009 @ 23:25:23 #297
67379 Mirjam
ermahgerd
pi_68889624
we hadden het eerder vanavond hier even over, en jullie kunnen hier vast wel licht op schijnen
wát is het nu van verloven
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  zondag 10 mei 2009 @ 23:26:15 #298
252240 Duderella
Snobs have more fun
pi_68889657
quote:
Op zondag 10 mei 2009 23:25 schreef Mirjam het volgende:
we hadden het eerder vanavond hier even over, en jullie kunnen hier vast wel licht op schijnen
wát is het nu van verloven
Ik snap je vraag niet.
Bedoel je: wat is verloven?


Edit: je bedoelt vast: wat is het nut van verloven.

Tja, tegenwoordig geen nut, lijkt me. Gewoon een ouderwetse traditie waarin iedereen dan kon wennen aan het idee dat een stel ging trouwen. En dan kon er nog de laatste uitzet worden gesprokkeld, een huis worden gezocht, gespaard (o.a. door de ouders) worden voor de bruiloft etc.
Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
  Moderator maandag 11 mei 2009 @ 00:07:49 #299
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_68890851
Geeft wat vastigheid omtrent de voorbereidingen:
'Ja maar wij zijn al verloofd! Dus we zijn al samen! Dus nu kunnen we trouwen en gaan we niet uit elkaar! We zijn immers verloofd! TOCH?'
quote:
Op zondag 10 mei 2009 23:23 schreef Duderella het volgende:

[..]

Neuken is heel on topic hier hoor!
Waarom zou je je anders in zo'n witte jurk hijsen en die hele heisa doorstaan? [ afbeelding ]

O en nee renesite, daarover gesproken: hier geen baby pangang over drie maanden. Wij vinden kinderen krijgen echt super stom! Bovendien vind ik dat je elkaar daarvoor minstens 20 jaar moet kennen, en dan ben ik 106.
Was al bang dat je van je principes af ging
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  maandag 11 mei 2009 @ 07:20:41 #300
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_68893926
Ik vind dat een trouwdag dus de enige legitieme reden is om zo openlijk klef en romantisch te doen. Als mensen zich schamen omdat wij elkaar vertellen waarom we samen willen zijn moeten ze vooral niet komen. Dan had ik mijn verjaardag wel groots gevierd.

En ter verdediging van mn lief: zn aanzoek staat hier nog wel ergens. O! Die kan ook op het lijstje van waarom ik met hem wil trouwen.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')