Ik heb msn maar opgestart.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:31 schreef Noortje. het volgende:
Ik vind het echt heerlijk om deze nutteloze discussie te observeren.
Doe wat je niet laten kan. Al die opgekropte emoties, dat is niet gezond voor een mensquote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:30 schreef Lauriette91 het volgende:
[..]
Waarom heb ik toch zo vaak de neiging om 'Val dood.' te typen.
Ahwww.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:30 schreef Noortje. het volgende:
[..]
Gister weerWeer verkort rooster, 1e uur vrij en sowieso te laat, dus nu nog 20x meer te laat.
nee.quote:
Ha fietsje. ben je op ren uit?quote:
hallo hallo iemand die ik niet kenquote:
Ja ik heb al 3 keer geprobeerd om jou zinnen te lezen maar nou gaat het niet lukken. Helaas een zinnig antwoord krijg je dan ook niet.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:31 schreef RoBro het volgende:
[..]
maar waarom zou je 10x tvp neerzetten en 34x neerzetten dat je gaat slapen ik zet dat altijd 1x neer maar sommige mensen hebben hier de neiging om dat zo vaak neer te zetten dat ik het onder baggeren reken
Minderheid van mensen die vinden dat 'wij' (dus zoals jij stelt: de rest van PUB) baggeren. 'Wij' vinden van niet, jullie drie dan wel. 'Wij' zijn met meer dan drie, dus jullie zijn de minderheid.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:31 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Ik denk anders dat als Robro, S0k en ik onze dicksizes bij elkaar optellen dat de rest van Pub dat niet inhaalt?
Verklaar minderheid?
Dealtjes met leerkrachten?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:32 schreef Daniane het volgende:
[..]
Ahwww.![]()
wij hebben een regeling met telaatkomen... 6x te laat geweest en dan... ja iets.weet niet.
sta ook 0 uur te laat want ik word nooit opgeschreven
Ik ga nog veel dieperquote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:32 schreef Lauriette91 het volgende:
[..]
En nu ben jij naar hetzelfde niveau als die andere twee gezakt in mijn ogen.
Vladje. Stop met typen.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:31 schreef VlaDje het volgende:
[..]
Ik denk anders dat als Robro, S0k en ik onze dicksizes bij elkaar optellen dat de rest van Pub dat niet inhaalt?
Verklaar minderheid?
Beter dan wat jullie doen..quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:31 schreef s0k het volgende:
[..]
ja en vervolgens blijkt dat diezelfde mensen nog een uur of langer hebben zitten lurken, 2 posts doen, en dan weer zeggen dat ze gaan tukken. Dat is gewoon een enorme fail.
Voetjes optillen lauquote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:33 schreef Lauriette91 het volgende:
[..]
Vladje. Stop met typen.
Het niveau.
Op feesten? Of weleens lekker op de zaterdag?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:30 schreef s0k het volgende:
[..]
ik moest het ff googlenMaar ik slik alleen X jwtz
wuehehe HOAX!quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:33 schreef Daniane het volgende:
[..]
Nee. ik denk dat ze me gewoon lief vinden ofzo
Ja, begint eindelijk op recalcitrant puberaal gezwam te lijken. Zoals het hoort.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:33 schreef Lauriette91 het volgende:
[..]
Vladje. Stop met typen.
Het niveau.
Blowjob doet wonderenquote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:33 schreef Daniane het volgende:
[..]
Nee. ik denk dat ze me gewoon lief vinden ofzo
Nee, maar moet iemand die het niet eens is met de CDA z'n bek maar houden?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:33 schreef Noortje. het volgende:
[..]
Minderheid van mensen die vinden dat 'wij' (dus zoals jij stelt: de rest van PUB) baggeren. 'Wij' vinden van niet, jullie drie dan wel. 'Wij' zijn met meer dan drie, dus jullie zijn de minderheid.
Was dat zo moeilijk te begrijpen?
Bij de koffie 's ochtends.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:34 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Op feesten? Of weleens lekker op de zaterdag?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |