vandaag zag ik ze wel hangen in Utrecht maar durf niet zeker te zeggen of t de bruine waren, wel kei veel...quote:
Kijk eens op je factuur, daar staat alles inquote:Op dinsdag 7 april 2009 20:28 schreef Mellebel het volgende:
Doe je dat in de winkel of moet je het gewoon weer terug sturen en dan opnieuw bestellen?
Soms zuigt H&M zwaar jaquote:Op woensdag 8 april 2009 10:04 schreef Enfermera het volgende:
Godver, wat een eikels! Eerst leek het alsof mijn bestelling gesorteerd was, nu staat het weer bij de niet-geleverde artikelen en mijn sjaal is weg! Ga ik kijken in de shop, staat ie er nog, wil ik 'm in mn winkelmandje gooien, IS IE GODVER UITVERKOCHT NATUURLIJK!!![]()
![]()
AAHhhhhrrgh. Klote H&M.
En ik vanochtend nog in de sale kijken, niks leuks natuurlijk![]()
Pff. Nou, ik ga morgen wel weer vroeg op om die sjaal te scoren. Wat een lijers.
Das nog het ergste hequote:Op woensdag 8 april 2009 10:19 schreef MaLo het volgende:
[..]
Soms zuigt H&M zwaar ja
En toch blijven we bestellen he
Je had me beet hoor!quote:Op woensdag 8 april 2009 10:50 schreef Linnie20v het volgende:
Ik ga mijn bestelling annuleren en nooit meer wat kopen bij de H&M ....Grapje
Als het goed is hebben die strapless topjes nog een extra topje (ook ter ondersteuning van je boobies)quote:Op woensdag 8 april 2009 15:27 schreef alors het volgende:
[..]
Je had me beet hoor!![]()
Ik heb vanmorgen om kwart voor 6 (ja ik moest eens vroeg op voor iets anders dan h&m) een strapless wit topje gescoord voor 1,90. Nu maar hopen dat ie niet doorzichtig is en past
Ja dat weet ik, maar het is niet mooi als dat gewoon wit is en dat onderste is doorzichtig. Maarja voor dat geld, ik zie wel.quote:Op woensdag 8 april 2009 15:30 schreef Starlie het volgende:
[..]
Als het goed is hebben die strapless topjes nog een extra topje (ook ter ondersteuning van je boobies)![]()
Dus als het ff meezit schijnt hij niet door.
Zie ze er ook wel voor aan om dan alsnog binnenkort die code te verwijderenquote:Op woensdag 8 april 2009 19:26 schreef Kleintje19 het volgende:
h&m heeft bij mij weer kei lief gedaanik had die 10% kortingscode op een deel gebruikt, kon het op het andere niet gebruiken want dan moest ik uitverkochte artikelen eruit gooien en opnieuw maar ze waren uitverkocht natuurlijk, ik gemaild, hebben zij voor mij overal de korting erover heen gegooid, scheelt gewoon 16!! eurie
heb hem wel via mail gekregen dus verwacht het niet..quote:Op woensdag 8 april 2009 19:29 schreef Addict89 het volgende:
[..]
Zie ze er ook wel voor aan om dan alsnog binnenkort die code te verwijderen.
zet je wekker morgen maar om 6.00quote:Op woensdag 8 april 2009 19:54 schreef Liefste. het volgende:
Wéér die kutStyleGuideSpring die mij verdrietig maakt... Ik wil dat leuke witte jurkje van MabintouVolgens mij staat ie niet bij Favourite Picks. Grr!
Ik heb goedslecht nieuws voor je: die legging wat je gevraagd had heb ik gezien. Op Rotterdam Zuidplein. Durfde 'm niet mee te nemen, omdat jij een maatje kleiner hebt en ik er zelf dan niks aan zou hebben mocht je 'm niet meer willen.quote:Op woensdag 8 april 2009 10:50 schreef Linnie20v het volgende:
Ik ga mijn bestelling annuleren en nooit meer wat kopen bij de H&M ....Grapje
Ohohwquote:Op woensdag 8 april 2009 20:17 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Ik heb goedslecht nieuws voor je: die legging wat je gevraagd had heb ik gezien. Op Rotterdam Zuidplein. Durfde 'm niet mee te nemen, omdat jij een maatje kleiner hebt en ik er zelf dan niks aan zou hebben mocht je 'm niet meer willen.
Ik vind em niet zo, er zit zo'n pied de poule achtig ruitje in, maar dan in het beige bruin. Ik heb hem verder niet aan gepast, had het toen al gezienquote:Op woensdag 8 april 2009 20:52 schreef Psych-case het volgende:
Ze sturen mij geen kortingsmailtjes meer.....*jank*
Is dit wat?
[ afbeelding ]
Middennacht gebeurt er niets op de site, rond 23 uur wordt de site technisch geupdate, en 's morgens vroeg, soms om 5 uur, soms om 7 uur of zelfs later, wordt de boel aangevuld.quote:Op woensdag 8 april 2009 22:29 schreef Oserdare het volgende:
Geen idee of het zin heeft om precies om middernacht te gaan kijken. Ik las ergens dat het rond 6/7u 's ochtends wordt geupdate. En de website is toch vaak ook 's nachts met technisch onderhoud?
Ik heb dat jasje anderhalf jaar geleden gekocht (dus misschien dat de stof wat anders is), maar ik vind hem nog steeds leukquote:Op woensdag 8 april 2009 20:52 schreef Psych-case het volgende:
Ze sturen mij geen kortingsmailtjes meer.....*jank*
Is dit wat?
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 8 april 2009 22:51 schreef Oserdare het volgende:
Bh-vraagje: is de cup van 75C (ongeveer) gelijk aan 80B? Want de omvang verschilt ook nog wel eens iets bij de h&m, per cupmaat.
Ik zag een paar dagen geleden dit forum, geweldig! Ik koop ook veel te veel bij de shop online. Als het mee zit, komt er vandaag weer wat binnen!! Vooral wat accesoires en twee shirtjes met vestjes. Kijk er erg naar uit!!quote:Op donderdag 9 april 2009 09:16 schreef Kleintje19 het volgende:
[..]
tuurlijk nietzijn 2 dingen die totaal los van elkaar staan, de omvang, en de cup waar je tieties in moeten, kan dus zijn dat ze eroverheen kwakken maar wel dat de achterkant te wijd is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |