eey, grappig joh! Een vriendin van me wil ook naar lowlands maar moet wachten op der salaris, die krijgt ze over een maand.quote:Op dinsdag 7 april 2009 20:06 schreef Cyclonist het volgende:
Ik denk een dag of vier, maar dat is mijn idee![]()
Pin me er niet op vast, maar ik denk dat er over een maand nog wel kaartjes zijn... dan moet ze wel meteen dan een kaartje halen (als het nog kan) want die weken/maanden erna worden de meeste namen bekend gemaakt, dus dan kan het snel gaan.quote:Op dinsdag 7 april 2009 20:09 schreef stroke het volgende:
[..]
eey, grappig joh! Een vriendin van me wil ook naar lowlands maar moet wachten op der salaris, die krijgt ze over een maand.
Ik kreeg 2 weken terug een sms van een vriend van me dat hij een medewerker van mojo had gesproken en dat de kaartjes érg hard gingen.quote:Op dinsdag 7 april 2009 20:37 schreef Llotyhy het volgende:
[..]
Pin me er niet op vast, maar ik denk dat er over een maand nog wel kaartjes zijn... dan moet ze wel meteen dan een kaartje halen (als het nog kan) want die weken/maanden erna worden de meeste namen bekend gemaakt, dus dan kan het snel gaan.
Halen? Je moet ze online bestellen. Maar dat maakt niet zoveel uitquote:Op dinsdag 7 april 2009 20:37 schreef Llotyhy het volgende:
[..]
Pin me er niet op vast, maar ik denk dat er over een maand nog wel kaartjes zijn... dan moet ze wel meteen dan een kaartje halen (als het nog kan) want die weken/maanden erna worden de meeste namen bekend gemaakt, dus dan kan het snel gaan.
Precies, ik heb ook een vriend het kaartje voorgeschoten. Ik heb geen zin in een drama. Vorig jaar heeft een vriendin van me nog op het laatste moment een kaartje kunnen kopen omdat er plots nog wat kaarten werden uitgegeven door Mojo. Ze was aan het shoppen en heeft in allerijl een computer opgezocht, ze had geluk.quote:Op dinsdag 7 april 2009 21:41 schreef vogelkooi het volgende:
Als het en goede vriendin is schiet je het voor en dan betaald ze je het terug later.
Heel verstandig. Kijk maar naar vorige keren en naar de Werchterkaartjes. Poef, weg.quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:34 schreef B.ertha het volgende:
Ik heb ze ook maar snel gekocht, ik vertrouw het niks. Zul je net zien dat ik op de dag dat het bekend wordt, geen computer van dichtbij zie
Die schenen idd ook absurd snel weg te zijn jaquote:Op dinsdag 7 april 2009 22:47 schreef AMDB het volgende:
Ik zou ook niet wachten, ik wou dit jaar een Vroegevogelticket hebben maar zelfs dat ging al aan m'n neus voorbij, toen toch maar alvast snel besteld
Mutsquote:Op dinsdag 7 april 2009 23:53 schreef lienelien het volgende:
Ik ben mn kaartje kwijt
Zou Eventim net zo aardig zijn als ticketservice en mijn kaartje willen blokkeren en me een nieuwe sturen?
Mja.quote:Op dinsdag 7 april 2009 23:55 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Muts
Morgen even bellen. Dat weet je het
quote:Ik ben mijn kaarten verloren
Wij kunnen helaas geen originele kaarten opnieuw uitgeven zodra deze zijn verzonden. Helaas is het herprinten of elke vorm van nieuwe uitgave, zonder geldige reden, onmogelijk. Een toegangsbewijs voor een evenement is een uniek en overdraagbaar commercieel papier. De kaart is beveiligd tegen namaak door het gebruik van een speciale papiersoort en een beveiligingshologram. Het verlies van een kaart is vergelijkbaar met het verlies van een bankbiljet, dat ook niet opnieuw kan worden gedrukt. Toegang tot het evenement kan alleen worden verleend door de organisator en de locale veiligheidsdienst na het tonen van een geldige kaart.
Bij een digitaal kaartje had je misschien nog een kans gehad, al betwijfel ik of ze daar wel de moeite voor zouden doen.quote:
vind het niet erg klantvriendelijkquote:Op woensdag 8 april 2009 01:03 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Bij een digitaal kaartje had je misschien nog een kans gehad, al betwijfel ik of ze daar wel de moeite voor zouden doen.
Gewoon zeggen dat je het kaartje nog steeds niet ontvangen hebt?quote:Op woensdag 8 april 2009 01:10 schreef lienelien het volgende:
[..]
vind het niet erg klantvriendelijkbij ticketservice kon je gewoon het kaartje laten blokkeren aangezien ze dat ding scannen. Dus ze kunnen best een nieuwe sturen, ze willen alleen niet. Heb net nog tussen het oud papier gezocht, zonder succes. Morgen mn zoektocht dan maar weer vervolgen.
Lijkt me wel voor Lowlands!quote:Wicked Jazz Sounds Band
De elfkoppige ‘Wicked Jazz Sounds Band’ is ontstaan uit de zeer populaire Wicked Jazz Sounds dansfeesten waar dj's en muzikanten samenspelen. Deze nieuwe generatie topmuzikanten heeft haar krachten gebundeld en samen een album gemaakt. Op hun debuutalbum ‘The Biggest Sin’ wordt de Wicked Jazz Sounds filosofie ‘dance with a smile’ enthousiast, kleurrijk en met veel schetterend koper gepredikt. Het album zit vol invloeden uit jazz, hiphop, funk, soul, samba en zelfs house. Inspiratiebronnen gaan van Herbie Hancock tot aan Amy Winehouse en van Earth, Wind & Fire tot The Neptunes.
Laat je niet van de weg lokken, Mojo heeft een hele grote mond over het feit dat ze alles doen aan het tegengaan van wederverkoop. Eventim geeft hier gewoon toe dat zij hieraan meewerken door het overdragen van het toegangsbewijs toe te staan. Daarnaast mogen ze hun tickets niet vergelijken met een bankbiljet. Een bankbiljet is een waardedocument, een ticket is een toegangsbewijs. Laat die moffen het woordenboek er even op na slaan. Eventim rekent hoge service kosten om zogenaamd het kaartje op echtheid te controleren. Dus het ongeldig maken van verloren kaartjes en het verstrekken van een nieuw bewijs lijkt mij niet meer dan redelijk. Overigens, kun je geen pdf krijgen van de ticket? Anders kun je je ook nog altijd beroepen op de garantie regeling.quote:Wij kunnen helaas geen originele kaarten opnieuw uitgeven zodra deze zijn verzonden. Helaas is het herprinten of elke vorm van nieuwe uitgave, zonder geldige reden, onmogelijk. Een toegangsbewijs voor een evenement is een uniek en overdraagbaar commercieel papier. De kaart is beveiligd tegen namaak door het gebruik van een speciale papiersoort en een beveiligingshologram. Het verlies van een kaart is vergelijkbaar met het verlies van een bankbiljet, dat ook niet opnieuw kan worden gedrukt. Toegang tot het evenement kan alleen worden verleend door de organisator en de locale veiligheidsdienst na het tonen van een geldige kaart.
quote:Op woensdag 8 april 2009 10:32 schreef portie het volgende:
Als ze deze service niet bieden vraag ik me af wat ze nu echt aan het doen zijn met die 55.000 X 10 euro.
Ze zeggen dat het vergelijkbaar is, niet dat het precies hetzelfde is.quote:Op woensdag 8 april 2009 10:27 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Daarnaast mogen ze hun tickets niet vergelijken met een bankbiljet. Een bankbiljet is een waardedocument, een ticket is een toegangsbewijs. Laat die moffen het woordenboek er even op na slaan.
Totdat je pc crasht of een familielid die denkt dat ie de pc kan schoonmaken en m zo pardoes bij t vuil zet. PDF'jes zijn ook niet waterdicht.quote:Op woensdag 8 april 2009 10:41 schreef ikvalopdikkewijven het volgende:
[..]
Ze zeggen dat het vergelijkbaar is, niet dat het precies hetzelfde is.
En ja als je hem verloren bent is het gewoon je eigen domme schuld, had je maar een pdfje moeten downloaden die raak je niet kwijt. Als ze zomaar kaartjes blokkeren kan iedereen zn kaartje wel 'kwijt raken' nadat je hem al op marktplaats hebt verkocht....
Dan kan je hem opnieuw downloaden ?quote:Op woensdag 8 april 2009 10:47 schreef portie het volgende:
[..]
Totdat je pc crasht of een familielid die denkt dat ie de pc kan schoonmaken en m zo pardoes bij t vuil zet. PDF'jes zijn ook niet waterdicht.
Als je er van uit gaat dat er 1 op je mail staat, 1 op je harde schijf en je ook nog 1 of meerdere printjes hebt gemaakt is er niks aan de hand.quote:Op woensdag 8 april 2009 10:47 schreef portie het volgende:
[..]
Totdat je pc crasht of een familielid die denkt dat ie de pc kan schoonmaken en m zo pardoes bij t vuil zet. PDF'jes zijn ook niet waterdicht.
Goh, en dat was nou precies wat gebeurde. Maar ik moet je eerlijk zeggen dat ik er toch een keer HEEL erg blij mee was. Was ik mijn kaartje kwijt tijdens een verhuizing.quote:Op woensdag 8 april 2009 10:41 schreef ikvalopdikkewijven het volgende:
[..]
Ze zeggen dat het vergelijkbaar is, niet dat het precies hetzelfde is.
En ja als je hem verloren bent is het gewoon je eigen domme schuld, had je maar een pdfje moeten downloaden die raak je niet kwijt. Als ze zomaar kaartjes blokkeren kan iedereen zn kaartje wel 'kwijt raken' nadat je hem al op marktplaats hebt verkocht....
Gewoon toch bellen.quote:
Dat valt dan toch altijd te achterhalen? Ze weten precies welk kaartje naar wie is gestuurd, als er iemand aan de poort staat met zo'n ongeldig verklaard kaartje weten ze je te vinden. Hoewel je dan ook met een verhaal kunt komen dat je 'm per ongeluk hebt weggegooid en dat iemand anders 'm gevonden kan hebben.quote:Op woensdag 8 april 2009 10:41 schreef ikvalopdikkewijven het volgende:
Als ze zomaar kaartjes blokkeren kan iedereen zn kaartje wel 'kwijt raken' nadat je hem al op marktplaats hebt verkocht....
Precies, algemene voorwaarden valt over te praten. In geval het kaartje per post verloren raakt kunnen ze deze ook blokkeren en nieuwe afsturen. Dus technisch is het geen enkel probleem voor ze. Schrijf ze desnoods aan, ook Mojo want die huurt de motherf#ckers tenslotte in. Schrijven, bellen, zeiken de media opzoeken, directieleden stalken het helpt echtquote:Op woensdag 8 april 2009 11:20 schreef Nembrionic het volgende:
Gewoon toch bellen.
Ze willen natuulijk zoveel mogelijk gezeik voorkomen en zetten dan op de site dat het niet mogelijk (zonder geldige reden? wtf?) is een nieuwe te sturen.
Maar niet geschoten enz
Ja dan gaan ze het helemaal opzoekenquote:Op woensdag 8 april 2009 12:08 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Dat valt dan toch altijd te achterhalen? Ze weten precies welk kaartje naar wie is gestuurd, als er iemand aan de poort staat met zo'n ongeldig verklaard kaartje weten ze je te vinden. Hoewel je dan ook met een verhaal kunt komen dat je 'm per ongeluk hebt weggegooid en dat iemand anders 'm gevonden kan hebben.
De gegevens staan gewoon in de computer, helemaal opzoeken zak een gigantische opgave blijken te zijnquote:Op woensdag 8 april 2009 12:35 schreef ikvalopdikkewijven het volgende:
Ja dan gaan ze het helemaal opzoekenDan is het gewoon sorry je hebt pech waarschijnlijk...
Als je je tickets op marktplaats koopt verdien je ook gewoon niet anders dan dat je niet binnen komtquote:Op woensdag 8 april 2009 10:41 schreef ikvalopdikkewijven het volgende:
[..]
Ze zeggen dat het vergelijkbaar is, niet dat het precies hetzelfde is.
En ja als je hem verloren bent is het gewoon je eigen domme schuld, had je maar een pdfje moeten downloaden die raak je niet kwijt. Als ze zomaar kaartjes blokkeren kan iedereen zn kaartje wel 'kwijt raken' nadat je hem al op marktplaats hebt verkocht....
Ik had precies hetzelfde gehad met Eventim Duitsland, voor een kaartje voor Rock Am Ring. Daarbij ook weinig resultaat.quote:Op woensdag 8 april 2009 01:10 schreef lienelien het volgende:
[..]
vind het niet erg klantvriendelijkbij ticketservice kon je gewoon het kaartje laten blokkeren aangezien ze dat ding scannen. Dus ze kunnen best een nieuwe sturen, ze willen alleen niet. Heb net nog tussen het oud papier gezocht, zonder succes. Morgen mn zoektocht dan maar weer vervolgen.
De directeur van Lowlands heeft dat zelf ook verteld op 3FM, de verkoop sneller dan ooit. Ik blijf bij mijn voorspelling dat het voor Pinkpop uitverkocht is.quote:Op dinsdag 7 april 2009 20:38 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik kreeg 2 weken terug een sms van een vriend van me dat hij een medewerker van mojo had gesproken en dat de kaartjes érg hard gingen.
hm. dat is niet erg hoopgevend. In de voorwaarden staat dat je zonder geldige reden geen nieuwe kan krijgen, dus met een geldige reden wel? En wat zou dan een geldige reden zijn? Brand, diefstal ed?quote:Op woensdag 8 april 2009 13:54 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik had precies hetzelfde gehad met Eventim Duitsland, voor een kaartje voor Rock Am Ring. Daarbij ook weinig resultaat.
Vervangend concertkaartje
quote:Op woensdag 8 april 2009 10:38 schreef xenobinol het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Wat mojo betreft mag je hooft eraf ploffen, is een soort van dikke middelvinger naar het publiek zeg maar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |