Onzin, alle Moslims is de vijand van wildersquote:Op dinsdag 31 maart 2009 20:14 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Vervelende moslims die de boel lopen te verneuken, niet de moslims die zich gewoon aan de wet houden.
Jij bent niet zo slim he? Het gedrag waardoor je lieden als Wilders voordeel mee doet moedig je aan. Wilders is een dwaas, maar weet goed te profiteren van mensen als jij, Meki.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 20:06 schreef Meki het volgende:
Heel erg goed van Marokko
wel zo doorgaan want als wilders de zionist aan de macht komt dan hebben we een mogelijkheid tot Marokko
volgens mij merken ze het nu evenwel aangezien Wilders niet aan de macht is. Ze zullen hun kinderen nooit een Nederlandse naam kunnen geven.. wat praat jij nou recht wat krom is?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 20:16 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Maakt niet uit, de moslims die zich aan de wet houden zullen het evenwel merken als Wilders aan de macht komt. Ze zullen hun religie nooit vrijelijk kunnen uiten. Praat nou maar niet recht wat krom is.
Nou nee, volgens mij niet - aangezien de verontwaardiging, m.b.t het gevoerde beleid van bepaalde gemeenteambtenaren, door alle partijen gedeeld wordt en niet alleen door Wilders of de PVV. (Ik noem zelfs een Aboutaleb). Helaas, je poging om Wilders hier "omhoog" te werken heeft aanzienlijk gefaald. Tenzij je een bepaalde hiërarchie in grondrechten wil aanbrengen en het geven van een naam belangrijker acht dan het vrijelijk kunnen uiten van religie bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 20:29 schreef kawotski het volgende:
[..]
volgens mij merken ze het nu evenwel aangezien Wilders niet aan de macht is. Ze zullen hun kinderen nooit een Nederlandse naam kunnen geven.. wat praat jij nou recht wat krom is?
jij begon over Wilders.. die man interesseert me niet echt overigens zoals zovele politici die nog steeds het land meer afbreken dan opbouwen. En daarnaast zie ik niet in waarom een religie boven de vrijheid van het geven van een naam staat. Volgens mij worden we nog steeds geboren met niks en gaan we met niks dus alles wat daar tussenin zit is ieder zijn eigen pakkie an. Daar heeft een regering niets over te zeggen, een regering is ondersteunend, waarborgt bijv jouw veiligheid en verder hebben ze zich nergens mee te bemoeien.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 20:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nou nee, volgens mij niet - aangezien de verontwaardiging, m.b.t het gevoerde beleid van bepaalde gemeenteambtenaren, door alle partijen gedeeld wordt en niet alleen door Wilders of de PVV. (Ik noem zelfs een Aboutaleb). Helaas, je poging om Wilders hier "omhoog" te werken heeft aanzienlijk gefaald. Tenzij je een bepaalde hiërarchie in grondrechten wil aanbrengen en het geven van een naam belangrijker acht dan het vrijelijk kunnen uiten van religie bijvoorbeeld.
A) Ik begon helemaal niet over Wilders. B) Het lijkt erop dat jij een hiërarchie wil maken in vrijheden, ik heb dat nergens gezegd noch ook maar iets in die richting beweerd. C) De regering heeft er alles over te zeggen, want zoals jij het zelf al zegt: Ze moeten onze vrijheden waarborgen. De overheid heeft de mogelijkheid om ons rechten te ontnemen of juist te geven.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 20:52 schreef kawotski het volgende:
[..]
jij begon over Wilders.. die man interesseert me niet echt overigens zoals zovele politici die nog steeds het land meer afbreken dan opbouwen. En daarnaast zie ik niet in waarom een religie boven de vrijheid van het geven van een naam staat. Volgens mij worden we nog steeds geboren met niks en gaan we met niks dus alles wat daar tussenin zit is ieder zijn eigen pakkie an. Daar heeft een regering niets over te zeggen, een regering is ondersteunend, waarborgt bijv jouw veiligheid en verder hebben ze zich nergens mee te bemoeien.
Het ene land kan nationaliteiten niet afpakken van een ander land. Het is m.i. prima dat een ambtenaar iemand erop attendeert dat het kind naast de Nederlandse nationaliteit bijvoorbeeld ook aanspraak kan maken op de Turkse of Marokkaanse, maar indien de ouders aangeven dat niet te wensen lijkt het mij niet nodig om dan alsnog bijvoorbeeld het consulaat in te seinen.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 20:02 schreef Mutant01 het volgende:
Kan, kan, kan, maar nu is het zo dat een ander doorgaans wil bepalen dat het ernstig is voor de persoon met de dubbele nationaliteit. Ik zie niet in hoe dat verschilt met de situatie dat het je opgedrongen word. Afpakken of opdringen zijn twee extremen die hier gepropageerd worden.
Rasamsterdammertje officieel ook Turkquote:Rasamsterdammertje officieel ook Turk
Afgelopen maandag berichtten wij nog dat Nederlandse ambtenaren actief meewerkten om de nieuwe nationaliteitswet van Marokko met terugwerkende kracht hier in Nederland uit te voeren. Deze wet houdt in dat een kind geboren uit een Marokkaanse vader of moeder automatisch ook de Marokkaanse nationaliteit krijgt.
Als vervolg hierop is een ambtenaar in Amsterdam is wel heel ijverig geweest door een Nederlands jochie uit Amsterdam ook officieel als Turk aan te melden bij het Turks consulaat, hoewel zijn beide ouders uitdrukkelijk te kennen gaven dit niet te willen. Suzan en Vincent van Saase kregen na de geboorte van hun zoon Friso te horen dat hij ook de Turkse nationaliteit had gekregen. Vincent: "Tijdens contact met de gemeente hierover waarbij wij aangaven absoluut geen Turkse nationaliteit voor onze zoon te willen, werd ons medegedeeld dat wij hierin geen keuze hebben."
Het is de 'schuld' van Suzan dat haar zoon ook de Turkse nationaliteit kreeg. Zij heeft namelijk een Turkse vader en een Nederlandse moeder. Nu Friso ook Turks is, kan hij op zijn achttiende opgeroepen worden om te dienen in het Turkse leger, iets wat zijn ouders koste wat kost willen voorkomen.
Paul de Kroon, VVD-kamerlid, die maandag al geschokt reageerde op het nieuws over de Marokkaanse nationaliteitswet, krijgt nu bijval van het Amsterdamse gemeenteraadslid Robert Flos. De Kroon: "Als dit waar is, is dit nog schokkender. Dit betekent dat gegevens van Nederlandse staatsburgers aan buitenlandse mogendheden worden verstrekt. Dat moet acuut stoppen." Vandaag nog zal burgemeester Cohen om uitleg gevraagd worden. Flos: "We willen weten waarom de gemeente zelf aangifte doet bij het consulaat. Zonder dat burgers daar in gekend worden. Dat is onbehoorlijk."
Morgenavond zal er een spoeddebat in de Tweede Kamer plaatsvinden over de handelswijze van gemeenteambtenaren. In Amsterdam was er gisteren niemand van de Dienst Persoonsgegevens bereikbaar voor commentaar.
Alwéér een zetel voor de PVV erbij! Het gaat lekker hard zo!quote:Op woensdag 1 april 2009 11:49 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Rasamsterdammertje officieel ook Turk
Dus zelfs als de ouders het expliciet niet willen worden hun kinderen nog steeds opgezadeld met zo'n kuttige nationaliteit. Absurd op alle fronten. Waar denken die landen het recht vandaan te halen zeg.
ja en dan proberen ze wilders te dumpen door hem een burgermeesterfunctie aan te bieden. Hoe laf, ze zijn echt bang omdat ze weten dat Wilders nog véél groter kan worden.quote:Op woensdag 1 april 2009 12:03 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Alwéér een zetel voor de PVV erbij! Het gaat lekker hard zo!
Zegt het begrip "1-aprilgrap" je iets?quote:Op woensdag 1 april 2009 12:05 schreef __Saviour__ het volgende:
ja en dan proberen ze wilders te dumpen door hem een burgermeesterfunctie aan te bieden. Hoe laf, ze zijn echt bang omdat ze weten dat Wilders nog véél groter kan worden.
bron http://www.minbuza.nl/nl/(...)rlander_wordenx.htmlquote:Door geboorte
Elk kind van een gehuwde Nederlandse vader of moeder is na zijn geboorte automatisch Nederlander, ook als het buiten Nederland geboren is. Het kind van een ongehuwde Nederlandse moeder is ook na geboorte automatisch Nederlander
Dat bericht was al eerder uitgegeven. Flauw dan. Het klonk best aannemelijkquote:Op woensdag 1 april 2009 12:10 schreef isogram het volgende:
[..]
Zegt het begrip "1-aprilgrap" je iets?
http://www.depers.nl/binn(...)ikker-in-je-bil.html
Maar daar gaat het dan ook over. Velen vinden het belachelijk dat Nederlandse ambtenaren hieraan meewerken. Zo ook met die namenlijst. Laat ze dat toch lekker zelf uitzoeken.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:13 schreef Mutant01 het volgende:
Marokko heeft geen reet te zeggen over hoe ambtenaren hier werken, oftewel de Nederlandse overheid werkt op volledig vrijwillige basis mee aan Marokkaans beleid.
je moet ook vaak je nationaliteit opgeven bij sollicitaties.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:21 schreef Iblis het volgende:
[..]
Het kan o.a. voor dienstplicht vervelend zijn. Als onderdaan van een land heb je niet alleen rechten, maar ook plichten. Als een land jurisdictie op basis van nationaliteit claimt over bepaalde daden die je in het buitenland claimt, ook al zijn ze daar legaal, kan het vervelend uitpakken; als een land belasting heft op basis van nationaliteit, dan ook; gaat het om kinderen, dan kan het zijn dat in sommige landen de vader meer rechten heeft dan de moeder, als het om erfenissen gaat, enz.
Niet, want als je geen Marokkaanse nationaliteit hebt, doordat je een Nederlandse vader hebt, en ook geen moslim bent, heb je ook geen reden om te vluchten.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 20:09 schreef Meki het volgende:
[..]
Stel dat je alleen de Nederlandse paspoort had en Wilders komt aan de macht en die een apartheid regime gaat starten in Nederland
waar ga je dan vluchten ?
Ja, maar Marokkanen met een Nederlands paspoort vullen daar in 99% van de gevallen gewoon Nederlands in, logisch he.quote:Op woensdag 1 april 2009 12:47 schreef Gia het volgende:
[..]
je moet ook vaak je nationaliteit opgeven bij sollicitaties.
Dus als je een Nederlandse vader hebt, ben je geen moslim.quote:Op woensdag 1 april 2009 12:48 schreef Gia het volgende:
[..]
Niet, want als je geen Marokkaanse nationaliteit hebt en ook geen moslim bent, doordat je een Nederlandse vader hebt, heb je ook geen reden om te vluchten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |