Leuk filmpje. Laat dfie achterlijk RGL maarsnel weer trams door de Leidse binnenstad heensturen.quote:Op woensdag 1 april 2009 22:42 schreef Peter het volgende:
bij 2:20min: een ongelijkvloerse kruising tussen trein en tramhttp://video.google.com/videoplay?docid=359429152517091199
Foto van een syntus lint erinquote:Op woensdag 1 april 2009 21:42 schreef sander89 het volgende:
Nog niet hier langs zien komen volgens mij.
Nieuw rapport van BAM over spoorlijn Utrecht-Breda, van mogen ze volgend jaar al beginnen.![]()
http://www.bam.nl/baminte(...)_Breda_Utrecht_B.pdf
quote:Op donderdag 2 april 2009 00:41 schreef Ofyles2 het volgende:
Die reacties op Somda![]()
Enkele treinfappers voelen zich echt in het kruis getast nu.
quote:Ik had gespijbelt om de ICE in Gvm te spotten, helaas reedt er gewoon V-IRM
quote:Op donderdag 2 april 2009 00:52 schreef Peterselieman het volgende:
Zoeen had ik dus gisteravond in de trein zitten: Treinentopic #153 - Komt hij dan toch?
dat is gewoon echt grappig
quote:Op donderdag 2 april 2009 00:56 schreef Peterselieman het volgende:
Die had alleen al om zijn grammaticale vaardigheden niet mogen spijbelen
De opstellers van dat rapportje zien graag dat er een spoorlijn op de middenberm van de A27 komt te liggen. Volgens hen is dat dé manier om een dergelijke verbinding aan te leggen. Het instituut dat namens het ministerie de boel heeft nagerekend is uitgegaan van een situatie dat de spoorlijn naast de snelweg op een eigen dijk wordt gebouwd.quote:Op donderdag 2 april 2009 00:39 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Foto van een syntus lint erin![]()
Maar moet de spoorlijn nu in de middenberm komen te liggenIs niet helemaal duidelijk.
Ik neem aan dat je met DH Den Haag bedoelt? De juiste afkorting is dan Gv voor Hollands Spoor en Gvc voor Centraalquote:Op donderdag 2 april 2009 10:39 schreef Christiaan het volgende:
Tb - DH nu via Utrecht. Heb wel 2 slt's gezien. 1 op perron (ij geloof) 15 in utrecht en een op het rangeerterrein achter utrecht.
Geen wonder dat er vanmorgen zo weinig treinverkeer voorbij kwam hier.quote:Op donderdag 2 april 2009 08:55 schreef James1988 het volgende:
Sein- en wisselstoring tussen Bd en Gilze-Rijen, vrijwel geen treinverkeer tussen Bd en Tb. Is al sinds 7.30.
Nerd.quote:Op donderdag 2 april 2009 11:04 schreef dennistd het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je met DH Den Haag bedoelt? De juiste afkorting is dan Gv voor Hollands Spoor en Gvc voor Centraal
wat n raar bord..? ik gok: samenscholingsverbodquote:Op donderdag 2 april 2009 09:07 schreef bork het volgende:
Merkwaardig verbod op Amersfoort CS
[ afbeelding ]
Nouja, van mij hoef je geen afkortingen te gebruiken, maar als je het doet doe het dan goed.quote:
Volgens mij zouden er nog meer SLT's gestald moeten zijn op de Cartesiusweg.quote:Op donderdag 2 april 2009 10:39 schreef Christiaan het volgende:
Tb - DH nu via Utrecht. Heb wel 2 slt's gezien. 1 op perron (ij geloof) 15 in utrecht en een op het rangeerterrein achter utrecht.
Dan zijn het spitsritten schijnt het.quote:Op donderdag 2 april 2009 13:56 schreef Peterselieman het volgende:
Ze rijden met twee slagen nu geloof ik op Utrecht - Den Haag. De rest van de SLT's hangen overal en nergens uit. De 2601 staat bijvoorbeeld nu in Zwolle voor instructie.
Hij heeft wel gelijkquote:
Ga weg, enge gastquote:
Jongen, ik had je vader kunnen zijn!quote:
Ja, ga jij er ff serieus op inquote:Op donderdag 2 april 2009 16:26 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Misschien zegt dat meer iets over jou, maar ik heb geen echte stalling op FOK!.
quote:De aankomst van de eerste V250-hogesnelheidstrein is opnieuw uitgesteld. De reden is dat de remwagens niet op tijd in Tsjechië waren. De nieuwe verwachte aankomst is begin volgende week.
http://trein.dennistd.nl/?page=nieuws&id=175
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |