Wat denk je zelf? Ik vraag me gewoon serieus af wat er nu zo leuk is om constant de moderatie uit te dagen. Dat er 1 keer in de zoveel tijd zo'n dag tussen zit, okee, maar onderhand gebeurt het meerdere keren per week en dan kan iedereen wel gaan mopperen op het beleid en moderatie, maar een groot deel ligt toch wel degelijk bij jezelf.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:51 schreef bloodysunday het volgende:
[..]
Op wat voor manier als Remlof langs komt?
Eerst kon je je niet registreren met een gratis e-mailaccount (hotmail etc.). Dat is aangepast.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:55 schreef Fascination het volgende:
Zoals ik remlof eens heb horen zeggen; niet iedere email-account meer toestaan. Zou heel wat schelen inzake kloons en kutpubers.
quote:
Props voor jou muzieksmakenquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:00 schreef Skylark. het volgende:
Goedemiddag.
En props voor de muzieksmaak van bloodsunday.
Precies.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:58 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Wat denk je zelf? Ik vraag me gewoon serieus af wat er nu zo leuk is om constant de moderatie uit te dagen. Dat er 1 keer in de zoveel tijd zo'n dag tussen zit, okee, maar onderhand gebeurt het meerdere keren per week en dan kan iedereen wel gaan mopperen op het beleid en moderatie, maar een groot deel ligt toch wel degelijk bij jezelf.
Dim gewoon een beetje in, of zoek een ander forum, het beleid veranderd echt niet door het gedrag wat hier vertoond word.
Ja klopt, dat weet ik nog, heb me destijds met m'n vaders e-mail aangemeld voor Fok!quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:58 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Eerst kon je je niet registreren met een gratis e-mailaccount (hotmail etc.). Dat is aangepast.
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:58 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Wat denk je zelf? Ik vraag me gewoon serieus af wat er nu zo leuk is om constant de moderatie uit te dagen. Dat er 1 keer in de zoveel tijd zo'n dag tussen zit, okee, maar onderhand gebeurt het meerdere keren per week en dan kan iedereen wel gaan mopperen op het beleid en moderatie, maar een groot deel ligt toch wel degelijk bij jezelf.
Dim gewoon een beetje in, of zoek een ander forum, het beleid veranderd echt niet door het gedrag wat hier vertoond word.
Jij ook.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:55 schreef Fascination het volgende:
[..]
Nee, je bent een verademing in het puberale jongetjesvolk dat hier ronddwarrelt.
ik ben daar wel eens geweest hequote:
Nee, ben nog nooit naar concerten geweest.quote:
Ik vind ze allebei even goed.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:06 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Eerste album was wel stukken beter dan de tweede.
Als je niks toe te voegen hebt aan een topic kun je het ook aanvullen bij je bookmarks, dan blijft het topic behouden van tientallen tvp's.quote:
Ik ookquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:01 schreef Fascination het volgende:
Ja klopt, dat weet ik nog, heb me destijds met m'n vaders e-mail aangemeld voor Fok!
HAHA!!!!!quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:08 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Als je niks toe te voegen hebt aan een topic kun je het ook aanvullen bij je bookmarks, dan blijft het topic vervuilt van tientallen tvp's.
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:08 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Als je niks toe te voegen hebt aan een topic kun je het ook aanvullen bij je bookmarks, dan blijft het topic vervuilt van tientallen tvp's.
quote:
Hahaha.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:09 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Ik ookEn ik wist niet dat als mensen op je fobo gingen reageren dat je dan mail kreeg. Mijn moeder zo "Wie is "Longmen"? Matthijs, weet jij daar iets van?!"
Prima! Ik zat net een beetje erop te googlen, kom ik dit tegen:quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:07 schreef Florian_ het volgende:
ZH. Als je dat boek over House hebt gelezen, laat dan even weten hoe het was
Dan laat je die berichtjes toch gewoon naar je PM sturen? Heb je al die zooi niet in je mail.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:12 schreef Fascination het volgende:
[..]
Hahaha.Ik vraag me dat nog steeds af, of m'n vader mailtjes kreeg van m'n fobo-berichten, heb er nooit wat over gehoord.
Ah. Ik loop nog steeds zo'n 7 boeken achter. Gelukkig binnenkort een strandvakantie, neem ik de stapel meequote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:12 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Prima! Ik zat net een beetje erop te googlen, kom ik dit tegen:
De medische wetenschap van House is een boek dat vol staat met medische informatie, al dan niet gerelateerd met de serie. Persoonlijk snapte ik echter de helft niet van het boek.
Nogal logisch, het gaat over de medische achtergrond van House. Ik neem aan dat ze ook niet weet wat een differentialdiagnose of biopsie betekend.
Ik ben nu eerst begonnen met "De dood van Sigmund Freud", over het leven van Freud tussen 1909 en zijn dood in 39.
Ik een stuk of 14/15.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:14 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Ah. Ik loop nog steeds zo'n 7 boeken achter. Gelukkig binnenkort een strandvakantie, neem ik de stapel mee
heb ook alles uitstaan iddquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:14 schreef Skylark. het volgende:
Ik krijg sowieso geen berichten van Hyves, last.fm en fobo. Ik hoef die rotzooi niet.
Ja dat weet ik nu, maar of ik dat destijds heb gedaan.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:13 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Dan laat je die berichtjes toch gewoon naar je PM sturen? Heb je al die zooi niet in je mail.
Klopt.quote:
Ik ben niet zo van het via internet kopen.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:17 schreef Florian_ het volgende:
Moet je deze niet hebben trouwens Zotheid?
Ik was er welquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:05 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Nee, ben nog nooit naar concerten geweest.Mijn matties houden niet van dezelfde muziek als ik, ofja, mijn oude, maar sinds dit schooljaar heb ik weer nieuwe vrienden gemaakt en met 1 ben ik ook super op last.fm, dus wss ga ik daarmee wel naar concerten.
TWITFAG!quote:
Ik snap niet dat dat Twitter zo populair is. Zeker niet na dit gelezen te hebben.quote:
Kun je lekker melden dat je op de bank aan het zitten bent!quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:21 schreef Smart_ass het volgende:
Snap dat hele twitter gedoe niet eigenlijk.
Haha, dan ben je lucky. Mijn matties houden van carnavalmuziek en house.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:21 schreef bloodysunday het volgende:
[..]
Ik was er wel![]()
en al mijn vrienden vinden ongeveer deze muziek wel leuk, op een paar uitzonderingen na dan
Mieters! What's next, iedereen continu met 10 webcms om zich heen?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:22 schreef Krentenbol. het volgende:
[..]
Kun je lekker melden dat je op de bank aan het zitten bent!
Ja. Alsof iemand dat interesseert.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:22 schreef Krentenbol. het volgende:
[..]
Kun je lekker melden dat je op de bank aan het zitten bent!
Juicy denk blijkbaar van wel.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:24 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ja. Alsof iemand dat interesseert.
Ik ben very high met beide.quote:
quote:
Maar medium.quote:
Ik zit me ook altijd te fappen op het aantal views van mijn topics!quote:
Ik denk dat wij heel low zijn dan.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:27 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Maar medium.![]()
Maar jij hebt ook absurd veel artiesten, en nogal wat alternatieve geloof ik.
prodigy is goedquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:27 schreef Skylark. het volgende:
Music you have in common includes The Prodigy, The Doors, Daft Punk, Radiohead and Queens of the Stone Age.
Very high.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:27 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Maar medium.![]()
Maar jij hebt ook absurd veel artiesten, en nogal wat alternatieve geloof ik.
quote:
Your musical compatibility with MatthijsF is Very Highquote:
Mwa, die vind ik ongeveer gelijkwaardig.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:28 schreef Devvie het volgende:
[..]
prodigy is goed
en daft punk in mindere mate..
Ik wil de mijne graag rarequote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:27 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Maar medium.![]()
Maar jij hebt ook absurd veel artiesten, en nogal wat alternatieve geloof ik.
Prodigyquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:30 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Mwa, die vind ik ongeveer gelijkwaardig.
Blof?quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:30 schreef bloodysunday het volgende:
[..]
Your musical compatibility with Ladurance is Very High
Music you have in common includes The Kooks, The Wombats, Racoon, Bløf and Arctic Monkeys.
daarom hebben negers 2telefoons bij zichquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:30 schreef Broekpaling het volgende:
Vanochtend liep m'n telefoon vast.
Kanker.
Je zal maar in nood zijn.
Inderdaad. Zo was iemand die allemaal akon en dat soort zooi had high omdat hij toevallig een paar keer naar The Kooks en Bloc Party heeft geluisterd.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:30 schreef Florian_ het volgende:
Maar Last.FM is een beetje verneukt. Het maakt niet echt meer uit hoe vaak je iets hebt geluisterd om een goeie match te krijgen. Als ik dus één cd van 100%NL luister met Zanger Bob en Jantje Smit en ik ga naar de Last.fm van een tokkie, dan krijgen we ook een goeie match.
Bloc Partyquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:33 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Inderdaad. Zo was iemand die allemaal akon en dat soort zooi had high omdat hij toevallig een paar keer naar The Kooks en Bloc Party heeft geluisterd.
Precies, bijna iedereen heeft wel een aantal van dat soort artiesten ertussen zitten.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:31 schreef Skylark. het volgende:
Sowieso iedereen met The Kooks, Arctic Monkeys, Franz Ferdinand, The Prodigy en Daft Punk erin is bij mij High. En dan heb ik nog bonussen voor Rolling Stones, The Doors, The Beatles, Duran Duran en Dire Straits.
Dank je wel.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:33 schreef Fascination het volgende:
Last.fm is compleet verneukt, zelfs met de grootste randdebielen ben ik high.
Herinner me er niet aan aub.quote:
Wij ook, maar dat wisten we al.quote:
Ik heb geen vrienden met een goede muzieksmaak.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:37 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Herinner me er niet aan aub.
Het valt me trouwens wel op dat jullie weinig naar concerten gaan.
Mwah ik heb ook niet echt behoefte aan concerten ofzo..quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:37 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Herinner me er niet aan aub.
Het valt me trouwens wel op dat jullie weinig naar concerten gaan.
quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:33 schreef Fascination het volgende:
Last.fm is compleet verneukt, zelfs met de grootste randdebielen ben ik high.
Your musical compatibility with Ladurance is Very Lowquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:34 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Precies, bijna iedereen heeft wel een aantal van dat soort artiesten ertussen zitten.
Ik ben eigenlijk nooit lager dan medium met iemand.
[..]
Dank je wel.
aboquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:46 schreef Skylark. het volgende:
Sms'en is kut man. Ik bel veel liever, maar dat kost zoveel geld.
Verwachte reacties:
TS kan er niet mee omgaan.
Beltegoed
Metallica Ahoy, Rotterdam, Netherlandsquote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:37 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Herinner me er niet aan aub.
Het valt me trouwens wel op dat jullie weinig naar concerten gaan.
zou toch wat zijn he..quote:Op vrijdag 27 maart 2009 17:27 schreef Devvie het volgende:
[..]
anders heb je elke 10seconden een mailtje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |