Ken ik niet.quote:Op donderdag 23 april 2009 22:44 schreef fs180 het volgende:
Wat vinden wij van (The) Van Pelt?
quote:Op donderdag 23 april 2009 22:48 schreef Z het volgende:
Ik luister nu naar YAMATO. Is dat van hen? Klinkt prima.
Ik vond Tristan echt een tof nummer van Patrick en ik hoorde een keer een live iets met ukelele wat tof was, maar het ene nummer wat ik van het nieuwe album heb gehoord kon me nog niet echt bekorenquote:Op donderdag 23 april 2009 21:56 schreef Moody het volgende:
Luisteren nu allemaal!
De nieuwe plaat van Patrick Wolf (The Bachelor) is echt een waar meesterwerk.![]()
Een plaat met alleen maar uitschieters, de een nog mooier dan de ander.
[ afbeelding ]
Ook mensen die zijn vorige platen niet geweldig vonden (zoals ik) moeten dit nieuwe album ook proberen.
Het is pas april, maar deze is lastig van mijn nummer 1 positie te verstoten vrees ik.
Soulseek mag die even zoeken van mijquote:Op donderdag 23 april 2009 22:54 schreef Z het volgende:
Het heeft wel iets weg van Life Without Buildings.
Ik ga ''op zoek''! Ik vond Vulture in elk geval geweldig.quote:Op donderdag 23 april 2009 21:56 schreef Moody het volgende:
Luisteren nu allemaal!
De nieuwe plaat van Patrick Wolf (The Bachelor) is echt een waar meesterwerk.![]()
Een plaat met alleen maar uitschieters, de een nog mooier dan de ander.
[ afbeelding ]
Ook mensen die zijn vorige platen niet geweldig vonden (zoals ik) moeten dit nieuwe album ook proberen.
Het is pas april, maar deze is lastig van mijn nummer 1 positie te verstoten vrees ik.
Ik sponsor liever artiesten door naar shows te gaan. Verdienen ze volgens mij veel meer aan. Toch?quote:
Ik vind échte indie experimenteler dan rock. Meer synthesizers, variaties, probeersels. Dat de muziek niet wordt afgestemd op maatschappelijke acceptatie, maar naar het idee van de muzikanten. Bij heel veel beginnende bandjes, die zelf opnemen en dus nog onafhankelijk zijn krijg je meestal wat uniekere liedjes dan bands die onder druk van de platenmaatschappij hun nummers moeten aanpassen. (Klaxons anyone)quote:Op donderdag 23 april 2009 22:21 schreef fs180 het volgende:
hoe zien jullie indie anders dan rock?
en dan doel ik niet enkel op het independent idee, aangezien indie meestal met een stijl wordt geasosieerd?
Jah, het is een soort RPG game achtige cover. Elektronica, geweld, "battle", zoiets denk ik....quote:Op vrijdag 24 april 2009 00:38 schreef KdR het volgende:
De nieuwe Patrick Wolf is inderdaad, echt een briljante plaat.
Wel jammer van die coverart, naar mijn mening nog lelijker dan die van Bat for Lashes en die vond ik al afgrijselijk...
Pure indie en goed ook: Peter Adams.quote:Op vrijdag 24 april 2009 00:45 schreef 3lmo het volgende:
[..]
Ik vind échte indie experimenteler dan rock. Meer synthesizers, variaties, probeersels. Dat de muziek niet wordt afgestemd op maatschappelijke acceptatie, maar naar het idee van de muzikanten. Bij heel veel beginnende bandjes, die zelf opnemen en dus nog onafhankelijk zijn krijg je meestal wat uniekere liedjes dan bands die onder druk van de platenmaatschappij hun nummers moeten aanpassen. (Klaxons anyone)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |