Sowieso Babel en Huntelaar nog.quote:
quote:Op dinsdag 24 maart 2009 22:22 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Riro heeft volgens mij nog ergens een filmpje waarin Chivu zegt dat hij nog wel eens terug wil keren.
quote:Amsterdam, 30 januari 2006
Ajax en Maxwell Scherrer Cabelino Andrade hebben overeenstemming bereikt over het ontbinden van het contract met de Braziliaan. Het contract, dat liep tot en met juni van dit jaar, wordt in goed overleg ontbonden per 1 februari 2006.
quote:'Blessure verandert toekomst Maxwell niet'
26/04/2005 09:04
Ajax bood Maxwell aan alsnog zijn contract te verlengen, nadat de Braziliaan vorige donderdag een zware knieblessure opliep. De back waardeert het aanbod, maar gaat er niet op in.
Maxwell tekende in januari een nieuw contract bij Ajax, máár weigerde destijds de lengte van de verbintenis te verlengen. In de zomer van 2006 loopt deze overeenkomst af en de 23-jarige Braziliaan vermoedde dan toe te zijn aan een nieuwe uitdaging.
Nadat hij in het bekerduel met Willem II de voorste kruisband van zijn rechterknie afscheurde en minstens een half jaar niet kan voetballen, stelde Ajax-coach Danny Blind voor het contract van Maxwell alsnog te verlengen: 'Op die manier kan hij zich in alle rust op zijn revalidatie richten en hoeft hij zich geen zorgen te maken over zijn toekomst.'
Maxwells adviseur Mino Raiola vindt het een mooi gebaar, zo vertelt hij in de nieuwe Voetbal international. 'Het geeft aan dat de menselijkheid weer terug is bij Ajax.' Raiola zal namens Maxwell met Ajax om tafel gaan zitten, maar hij laat weten dat er ondanks de blessure niets aan de situatie is veranderd.
Wat heeft hij gezegd dan?quote:Op dinsdag 24 maart 2009 22:49 schreef Houniet het volgende:
Oh en Maarten, kom op zeg.
Je weet gewoon niet wat pokdalig betekent, kontknaap.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 22:29 schreef BansheeBoy het volgende:
Chivu was wel een echte leider zeg! Topspeler! Jammer dat hij zo pokdalig overkomt.²
Ik vind het wel een beetje sneu voor 'm worden. Hij raakt ongelukkig geblesseerd en voor ie het weet is z'n back-up hem voorbij gestreven.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 22:49 schreef Houniet het volgende:
Goed nieuws van Bodul. Oh en Maarten, kom op zeg.
Ik vind het desalniettemin de laatste echte leider van Ajax. Hij was zelfs meer leider dan Stam.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 23:08 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Je weet gewoon niet wat pokdalig betekent, kontknaap.
Nu ga je wel wat ver Squote:Op dinsdag 24 maart 2009 22:15 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Maxwell raakte geblesseerd. Heeft op koste van Ajax kunnen revalideren en weer helemaal fit kunnen worden. Als dank verlengt hij zijn contract niet en loopt transfervrij weg net nadat hij weer fit was. Nee, die vent mag van mij best nog eens geblesseerd raken.
Tsja, dat heb je op het hoogste niveau hé.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 23:27 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ik vind het wel een beetje sneu voor 'm worden. Hij raakt ongelukkig geblesseerd en voor ie het weet is z'n back-up hem voorbij gestreven.
quote:
quote:'Geen begrip voor mijn reserverol'
Geschreven op dinsdag, 24 maart om 20:41
Met een brede glimlach betrad Maarten Stekelenburg dinsdag het trainingsveld van Quick Boys in Katwijk. Niet goed genoeg voor een basisplaats bij Ajax, maar goed genoeg voor een plaats onder de lat bij het Nederlands elftal. De doelman begrijpt dat zijn nieuwe positie bij zijn Amsterdamse werkgever momenteel veel vragen oproept.
"Ik had in het begin van het seizoen ook niet verwacht dat het zo zou lopen", vertelde Stekelenburg dinsdagavond. "Begrijp me niet verkeerd, want ik vind Kenneth Vermeer een hele goede doelman. Hij heeft me voor de winterstop ook uitstekend vervangen toen ik geblesseerd was. Maar ik heb geen begrip voor de beslissing van Marco van Basten om hem eerste doelman te maken. Dat lijkt me ook logisch."
"Ik kan alleen maar zeggen dat ik enorm mijn best ga doen. We staan namelijk voor twee belangrijke duels met Schotland en Macedonië. Het liefst wil ik ook alleen over Oranje praten. Inmiddels heb ik ook tijd gehad om na te denken. Ik ga dus ook niet roepen dat ik weg bij Ajax wil. Ik ga gewoon keihard trainen. Ik wil mijn plaats weer terug", stelt de doelman die tot de zomer van 2012 bij Ajax onder contract staat.
Even dreigde de positie van eerste doelman bij Oranje eveneens in gevaar te komen. Bondscoach Bert Van Marwijk waagde onlangs nog een telefoontje aan Edwin van der Sar. De afgezwaaide recordinternational wilde echter niet nogmaals op zijn beslissing terugkomen. "Ik vind het niet raar dat Van Marwijk met Van der Sar heeft gebeld. Henk Timmer was namelijk toen geblesseerd en ik was nog ziek. Het is dus absoluut niet zo dat Van Marwijk met een trein over mij heen is gereden."
Ja, inderdaad. Hij is een leuke knul hoor, maar hier heeft hij het echt mis.quote:
Wat is hier nou mis mee?quote:
Je hebt uiteraard gelijk, maar de opmerkingen van Jake the Steek zijn niet meer dan een lege huls, een keeper die zijn plek krijgt door terugvechten is haast een onmogelijke zaak. Zeker als entiteit Vermeer het goed blijft doen.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 23:56 schreef Radegast het volgende:
[..]
Wat is hier nou mis mee?
Ik zou het erger vinden als 'ie zich wel in de beslissing van Marco kon vinden..
ja precies. Wat moet hij dan zeggen "ja het maakt me niks uit eigenlijk" Als je trouwens het interview van Studio Sport ziet komt het wel anders over dat als het uitgeschreven is.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 23:56 schreef Radegast het volgende:
[..]
Wat is hier nou mis mee?
Ik zou het erger vinden als 'ie zich wel in de beslissing van Marco kon vinden..
Hoogste niveau.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 23:43 schreef Houniet het volgende:
[..]
Tsja, dat heb je op het hoogste niveau hé.
Ik zag eindelijk een beetje het zelfvertrouwen wat ik sinds zijn rentree miste.quote:Op woensdag 25 maart 2009 00:00 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
ja precies. Wat moet hij dan zeggen "ja het maakt me niks uit eigenlijk" Als je trouwens het interview van Studio Sport ziet komt het wel anders over dat als het uitgeschreven is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |