quote:
Op dinsdag 24 maart 2009 13:06 schreef Damzkieee het volgende:[..]
Duidelijk. Het is dus de persoonlijke mening van de deelnemers die bij de wedstrijden de doorslag gaat geven

Je kan dus met 18-13 (=32-1=31) verliezen bijvoorbeeld, en dan ligt jouw team eruit?
Het gaat niet etappe voor etappe beoordeeld worden, alleen het gehele plaatje wordt in 1x beoordeeld. De etappe verhouding had ik er alleen bijgezet omdat je zo weet waar je rekening kunt houden bijde samenstelling van je formatie.
Voorbeeld:
Alle teams zijn samengesteld:
Team 1:
x1, x2, x3, x4, x5, x6, x7, x8, x9
Team 2:
z1, z2, z3, z4, z5, z6, z7, z8, z9
Team 3:
t1, t2, t3, t4, t5, t6, t7, t8, t9
Dan beoordelen de users uiteindelijk wie in totaliteit het sterkste team heeft (dus niet wie per etappe of per klassement de meeste kans maakt, je weet alleen niet waar de stemmers het meeste waarde aan hechten.
Het kan zijn dat de ene stemmer stemt op de team met de sterkste kopman, de ander stemt op het team met de populairste renners, weer een ander stemt op het team met de in zijn ogen beste sprinterskwaliteiten, etc.
Beetje lastig om uit te leggen, maar naar verloop van tijd wordt het wel duidelijk denk ik.