www.telegraaf.nlquote:Gaat K3 uit elkaar?
AMSTERDAM - De Vlaamsche meidengroep K3 komt vanmiddag met belangrijk nieuws. Gaat de populaire formatie uit elkaar?
De vrouwen zouden vanmiddag in Antwerpen een belangrijke mededeling willen doen met betrekking tot hun toekomst. Tijdens de persconferentie zullen naast de meisjes van K3 ook Studio100 directeuren Gert Verhulst en Hans Bourlon aanwezig zijn
Het heeft er alle schijn van dat Kathleen, Kristel en Karen ieder hun eigen weg gaan.
K3 had hits met nummers als Heyah mama, I love you baby, Álle Kleuren, Blub, ik ben een vis! enTele-Romeo.
Of ze gaan heavy metal maken.quote:Op maandag 23 maart 2009 14:53 schreef IkWilbert het volgende:
[..]
www.telegraaf.nl
Zou het dan eindelijk?
Andersom. K3 heeft de reportage gezien, zijn getraumatiseerd ervan en besluiten ermee op te houden.quote:Op maandag 23 maart 2009 15:06 schreef Specularium het volgende:
[..]
Omg, trauma voor het leven bij haar.
Ze gaan in de Playboy?quote:Op maandag 23 maart 2009 14:53 schreef IkWilbert het volgende:
[..]
www.telegraaf.nl
Zou het dan eindelijk?
denk dat ook iddquote:Op maandag 23 maart 2009 15:22 schreef devl1nsect het volgende:
[..]
Andersom. K3 heeft de reportage gezien, zijn getraumatiseerd ervan en besluiten ermee op te houden.
quote:Op maandag 23 maart 2009 15:30 schreef Maartel het volgende:
Misschien hebben ze Charita gevraagd als versterking, en gaan ze voortaan als K4 door het leven?
bronquote:Update: K3 wordt K2
AMSTERDAM - Eén van de drie leden van K3, Karen, Kristel of Kathleen, stapt vanmiddag op.
Dat melden diverse bronnen in België. Om 17.00 uur wordt tijdens een persconferentie bekend om welke K3-zangeres het gaat.
Daar dacht ik meteen aanquote:
Zolang Kristel blijft/solo gaat is er voor hem nog hoopquote:Op maandag 23 maart 2009 16:54 schreef yvonne het volgende:
[..]
Daar dacht ik meteen aan
Vermoedelijk staat ie nu bovenop het Hilton z'n afscheidsbriefje te schrijven.
bronquote:Kathleen Aerts stopt bij K3 23/03/2009
Kathleen Aerts
(Wim Dezutter)Deze avond om 17u geeft K3 een persconferentie maar wij weten al iets.
Uit goede bron vernamen wij dat K3 op het punt staat om te stoppen in de huidige bezetting. Kathleen Aerts, de blonde van K3, zou volgens onze bron binnenkort stoppen.
Mogelijks wordt er gezocht naar een vervangster voor Kathleen in een of ander televisieprogramma. Welke zender het zou worden kunnen we nog niet zeggen maar van zodra we meer concrete info hebben zullen we jullie daar zeker van op de hoogte brengen.
quote:Op maandag 23 maart 2009 16:54 schreef yvonne het volgende:
[..]
Daar dacht ik meteen aan
Vermoedelijk staat ie nu bovenop het Hilton z'n afscheidsbriefje te schrijven.
Als je hulp nodig hebt met het verwerken dan weet je me te vindenquote:
bron: http://entertainment.nl.m(...)-documentid=15329632quote:(Novum) - K3 gaat verder zonder Kathleen Aerts. Dat heeft het Vlaamse trio donderdag bekendgemaakt tijdens een persconferentie. Het blonde lid van de meidengroep voor kinderen vindt het na tien jaar tijd voor iets anders. Of de andere twee K3-leden, Karen Damen en Kristel Verbeke, op zoek gaan naar een nieuwe collega is niet bekendgemaakt.
Kathleen noemde de tien jaar met K3 de mooiste tijd in haar leven. "Samen met Karen en Kristel hebben we dingen bereikt waar ik nooit over heb durven dromen. De honderden optredens, liedjes , de musicals, de films en zo kan ik nog uren doorgaan."
Karen en Kristel gaven aan hun collega en boezemvriendin erg te gaan missen, maar zijn allerminst van plan te stoppen. "Hoe raar het ook zal zijn om zonder Kathleen op een podium te staan na al die jaren met ons drietje, maar, We zitten nog vol ideeën en plannen die we willen waarmaken", zei Kristel.
Of Kathleen een solocarričre begint is onduidelijk. Ze wil de komende tijd met vrienden en familie doorbrengen en gaat zich bezig houden met het opknappen van een oude boerderij, een van haar dromen. Ook gaat ze zich inzetten voor unicef.
Dit jaar zullen er in ieder geval nog shows plaatsvinden van K3 in België en Nederland. Het ziet er niet naar uit dat de groep zichzelf dan K2 noemt.
K3 is sinds 1998 actief. In oktober kwam het negende album, 'Kusje', uit. In totaal verkocht het drietal de afgelopen tien jaar meer dan drieënhalf miljoen album. Ook brachten de zangeressen drie bioscoopfilms uit en hebben ze hun eigen tv-show 'De wereld van K3'.
hahaquote:Op dinsdag 24 maart 2009 09:50 schreef babipangang het volgende:
[..]
whahah ik had laatst zo'n stukje gezien waar dat wijf in voorkwam, wat een debiel
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |