dag hoorquote:Op maandag 23 maart 2009 22:30 schreef naatje_1 het volgende:
maar ik moet is gaananders zit ik morgen met bakstenen in mijn ogen bij een SO duits
Ik luister niet, maar ik begrijp dat 't over dat bonussengezeik gaat... Helemaal met je eensquote:Op maandag 23 maart 2009 22:26 schreef Againzender het volgende:
Jezus, die PvdA lul heeft z'n zendtijd weer te pakken. En maar zeiken dat ING belastinggeld weggeeft: wat doe jij dan meneer het parlementslid? Ga dit land eens besturen, en hou op met dit soort nutteloze acties waarmee je alleen maar kiezers wilt trekken
Je hoeft geeneens 'n goede verstaander te zijn om te hebben begrepen dat Eric kaarten voor volgende week heeft.quote:Op maandag 23 maart 2009 22:09 schreef LeonH het volgende:
[..]
Wat zou Mojo/Metallica dat verrekken als ze toch iedere keer weer uitverkopen?
Anders had Eric het wel gezegd, als het gewoon om kaartjes van Sonisphere gaat, aangezien dat nog niet is uitverkocht toch?
Ben steeds een beetje aan het muten i.v.m. Voetbal International dus krijg niet alles meequote:Op maandag 23 maart 2009 22:32 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Je hoeft geeneens 'n goede verstaander te zijn om te hebben begrepen dat Eric kaarten voor volgende week heeft.
Belachelijk trouwens dat de danceversie is afgekeurd ! Maar het komt wel goed met die mp3quote:Op maandag 23 maart 2009 22:13 schreef LeonH het volgende:
is niet al te moeilijk. Gewoon even op de titel googlen
Kan ik goed mee levenquote:
Ik moet heel erg denken aan Royksopp - What Else Is There (Thin White Duke Mix).mp3quote:Op maandag 23 maart 2009 22:14 schreef Corkscrew het volgende:
Hij is goed inderdaad
![]()
Al doet-ie me nu ik eraan denk wel een beetje denken aan MGMT - Kids.
Dat krijg ik ook atlijd te horen: "wat een zeik plaat" en meer van datquote:Op maandag 23 maart 2009 22:29 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
of ik t kattengejank op t end van Black zachter wou zetten
Dat begin is echt zo`n keiharde pornoquote:Op maandag 23 maart 2009 22:35 schreef LeonH het volgende:
[..]
Ben steeds een beetje aan het muten i.v.m. Voetbal International dus krijg niet alles mee
Come As You Are
ik kijk precies hetzelfde mijn favoriete seriequote:
Ook beterschapquote:Op maandag 23 maart 2009 23:01 schreef Brennel het volgende:
Ik ga ookm'n ziekelijke kop rust gunnen.
Nu al? Ik wacht meestal even met zulke muziek totdat ik in de bus zit.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 06:35 schreef -Hans- het volgende:
Fans !!!
Me now playing Tell Me Its Not Over (ft. Brandon Flowers) (Thin White Duke Remix)+ Royksopp - Happy up Here
Morguh !quote:Op dinsdag 24 maart 2009 06:45 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Nu al? Ik wacht meestal even met zulke muziek totdat ik in de bus zit.
Is me niet eens opgevallen, moet je nagaan hoe slaperig ik nog ben...quote:Op dinsdag 24 maart 2009 06:47 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Morguh !. Had het nodig om wakker te worden
En Giel draait nu K3
Succes Borisz!quote:Op dinsdag 24 maart 2009 07:38 schreef borisz het volgende:
Inmiddels zit op op de VU.
Nog even een paar minuten voordat het eerste tentamen begint.
Ah, dat maakt het reizen een stuk prettigerquote:Op dinsdag 24 maart 2009 07:19 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Is me niet eens opgevallen, moet je nagaan hoe slaperig ik nog ben...
Maar ik heb gisteravond een MP3FM-update gedaan, met oa de TWD-mix van Starsailor en nog meer nieuwe en oudere muziek. Dat wordt dus even wakker worden in de Schipholspoortunnel, aangezien daar geen FM-ontvangst mogelijk is.
Da's wel érg vroeg voor een tentamen! Succes ermee.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 07:38 schreef borisz het volgende:
Inmiddels zit op op de VU.
Nog even een paar minuten voordat het eerste tentamen begint.
Hier schijnt de zonquote:Op dinsdag 24 maart 2009 08:10 schreef 3FMaster het volgende:
[..]
Fijn wakker worden op deze regenachtige dinsdag
Nou wat fijnquote:Op dinsdag 24 maart 2009 08:10 schreef 3FMaster het volgende:
[..]
Fijn wakker worden op deze regenachtige dinsdag
Dat is wel balen ja. Gelukkig kan ik met de treinquote:Op dinsdag 24 maart 2009 08:25 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Nou wat fijnIk moest 20 mins fietsen door die k&^*%^$tweer
De eerste 5 waren miezerregen, toen 10 minuten stortregen, toen 5 minuten droog
Kortom: De komende twee uur in natte kleren zitten
Stopt de trein voor je deur dan?quote:Op dinsdag 24 maart 2009 08:33 schreef 3FMaster het volgende:
[..]
Dat is wel balen ja. Gelukkig kan ik met de trein![]()
Tot vanmiddag
Heb nog wel een flesje Depressie voor je.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 09:01 schreef TIM-846 het volgende:
Heeft iemand ergens een potje motivatie gezien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |